Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

caricia1
7. zář 2011

@sal80 😀 😀 Jo je pořád v pubertě.Ale je spokojenej,nemá žádné starosti,spoustu kamarádu,mnoho litrů piva a samá pohodička 😀 Od 17ti let chodil 6 let se sousedkou,žili jen pro sebe,ale její rodiče jí to zakázali.Pak asi po roce se dali znova dohromady ale tajně,přišlo se na to,ona dostala doma po hubě a konec.Od té doby brácha jinou nechce,nechce o jiné ani slyšet.Mysleli jsme všichni že ho to přejde,ale nepřešlo.Čeká na ní,takže se jen toulá s klukama,popíjí a tak,Žádné starosti,.Ale otázka druhá je jestli se jí dočká,za chvíli mu bude 30 a nemá vlastně nic,jen tu naději.

caricia1
7. zář 2011

@sal80 No mě to štve protože jsem dnes 31DC a za poslední rok jí mam opravdu pravidelnou.Holt uvidíme,stejně to neuspěcham

cuddle
7. zář 2011

@caricia1
@sal80 tak vidim ze nejsem sama kdo ma hlad, holky prvni je polivka, to uz bastim a pak svickova, ulezela ze vcersjka bude urcite mnam... 🙂

cuddle
7. zář 2011

@caricia1 jejda a kolik je sousedce....to jako ji doma drzi pod zamkem do 30citky,??

caricia1
7. zář 2011

Jo a ten RL jsem nakonec našla takže dobrý,ale bylo to o chlup.Napřed jsem to tu obrátila celý naruby a on nikde..Tak jsem jela do Blovic na Matriku se zeptat jak zažádat o RL když ho nemůžu najít a paní mi řekla že musim tam kde jsem se narodila(Rokycany) a písemně zažádat a čekat měsíc 😀 😀 Já myslela že mě klepne,do svatby něco přes týden a RL za měsíc 😀 Tak mi to nedalo a otočila jsem to tu celé znova naruby a nakonec ho zdárně našla.Ani nevíte jak se mi ulevilo 😵 😵

caricia1
7. zář 2011

@cuddle Sousedce je 24 let..Oni jsou zvláštní,prostě mají své životy nalinkovaný a tak to prostě musí být .Pro ni vybrali nějakýho právníka a donutili ji s nim byt.Nikdo to nechápe,ale prostě ty děti (Maji ji a ještě mladší dceru) musí tikat jak hodinky.

cuddle
7. zář 2011

@caricia1 jo uz se ti to krati co 🙂

cuddle
7. zář 2011

@caricia1 aha tak to ji bylo tak 13 kdyz si zacali, jo, no tak na jednu stranu se jim nedivim
ale samo jsou takove rodiny co maji predstavu pro sve deti, otazka je jestli jim to vyhovuje a nebo to delaji aby meli klid

caricia1
7. zář 2011

@cuddle S tou mladší jsem já chodila na základku,seděli jsme spolu.Nesměla mít ani kluka,jen se učit a nic jiného.Pak jí někde našli nějakýho podnikatele-Z Rumunska tady žijícího.Tak si ho vzala,musela se vdávat v kostele,ač nechtěla.Ted je vdaná tři roky,je těhotná,v 7 měsíci a neštastná.Ted brečí,že to neměla dělat.

caricia1
7. zář 2011

@cuddle To bych taky pochopila že ve 13 jí to zatrhnou,ale asi před 3 lety ji viděli sousedi u nás jak ráno vychazí ven,doneslo se to jejím rodičum a opět bylo zle,Takže chudák holka to opět utnula.To bylo pořád dokola.Jelikož jsme z jedné vsi,tak mají stejnou partu,takže prý občas se někde tajně pomazlí,ale víc nemůžou.Je to šílený

cuddle
7. zář 2011

@caricia1 no jo holubicky ve zlate kleci, to uz mas jako ty domluvene snatky predem v nekterych mensinach ....no ja bych se nedala 😀

caricia1
7. zář 2011

@cuddle Já taky ne,tohle je hrozný,ale zase ony jsou vychované tak,že to bude jak rodiče poví,takže je ani nenapadne se vzpírat.

sal80
7. zář 2011

@caricia1 Já měla poslední rok MS pravidelně a těsně před zahájením HT...nebyla. Celé se to šouplo o další měsíc. Ale co Ty víš, třeba už se uhnizďuje nějaké překvapení 😉

caricia1
7. zář 2011

@sal80 Kéžby,ale na to máme až moc pohodlný materiál 😀 😀 😀 😀 😀

sal80
7. zář 2011

@caricia1 No....nikdy nevíš 🙂 😉

julie00
7. zář 2011

Dobrý den.
Prosím Vás o jakékoliv názory a zkušenosti s klinikou Pronatal v Českých Budějovicích, popř. Dr. Zdeňkem Mayer a Dr. Martinem Nerudou.
Rozhoduji se, zda zde IVF podstoupím nebo mám ještě hledat jinde???
Děkuji a přeji hezký den. Julie

cuddle
7. zář 2011

holky zacals jsem krvacet je to v 😢 😢 😢

caricia1
7. zář 2011

@sal80 Jo to je pravda,ale nevěřim tomu.Spíš se mi to rozhodilo těma hormonama a ET.Jen doufám že dorazí nejdýl do pátku 😠 😠 😠

sal80
7. zář 2011

@caricia1 A co bude pak? Začneš stimulovat? 🙂

caricia1
7. zář 2011

@cuddle Zlatíčko,neboj,nemusí to ještě znamenat to nejhorší.Zavolej k doktoru 😕

caricia1
7. zář 2011

@sal80 Objednam se na UZ a následně KET. 😉 A už jsem se měla objednávat včera tak jako kde se toulááá 😉

sal80
7. zář 2011

@caricia1 Ahááááá 🙂 Takže tu bude další pupíkatá .-)

vannilie
7. zář 2011

ahoj zeny

vannilie
7. zář 2011

@caricia1 ahojky.ty uz pujdes na ket

caricia1
7. zář 2011

@sal80 nu to doufam 😉 😉 😉 Co jsi měla k obědu?

caricia1
7. zář 2011

@vannilie Ahoj,jojo jen čekam na ms 😉

sal80
7. zář 2011

@vannilie Ahoj

sal80
7. zář 2011

@caricia1 K oběd? Picu 🙂 (tedy pizzu, ale stejně to budeš číst jako picu, tak jsem Ti to chtěla ulehčit 😀)

vannilie
7. zář 2011

@caricia1 me to ceka pristi mesic.uz mam zazadane na pojistovnu.a jake budes mit ty hormony.klasicke

caricia1
7. zář 2011

@sal80 To jsi hodná 😀 😀
No a nechalas mi kousek?Já jsem tady taky jako! 😀