Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

mufinka26
19. zář 2011

@marca22 fakt?: tak si dej napsat náplastě, ty budou třeba lepší, když to nepůjde přes žaludek 😵

marca22
19. zář 2011

@mufinka26 Ty už jsem také kdysi měla,estrahexal a furt se mi všude slupovali,už jsem nevěděla kam to nalepit,abych to neměla hned po koupání stržený,budu to muset vydržet 😉

mufinka26
19. zář 2011

@marca22 aha tak to jo, no holka, budeš to muset vydržet, neboj oni to pak budou těhu nevolnosti a ty určitě uvítáš 😀 co bysme pro ty naše miminka nepodstoupily vid? 😵 já sem dneska v práci a zjistila sem, že je to tu horší a horší, uvažuji, že jí změním, chtěla bych si najít práci někde v blýzkosti a nejlépe jenom na 8,5 hodiny, abych pak mohla být doma z mladou a učit se sní, ted to máme strašně kmplikovaný 😒

vanule
19. zář 2011

ahoj holky, tak od 16.9 stimuluju Merionalem klasické injekce a sestřičku mi dělá partner 🙂 🙂 ve středu mám první utz, tak jsem zvědavá jak budu reagovat 😨

mufinka26
19. zář 2011

@vanule tak to je super, držím moc palečky at je pěkná úrodička 😀 určitě budeš reagovat v pohodě 😀

vanule
19. zář 2011

@mufinka26 jak mi říkala kamarádka, alespoň "plato" vajíček 😀 ať je tam co chce hlavně ať se brzy kulatíme a nejen od velkých dávek hormonů nebo následkem dobrého jídla 😀 Mufinko dočetla jsem se o testování, držela jsem všechno co mám a třeba krev ukáže něco jiného...kéž by! Já při IUI (a byly 3) netestovala vůbec, nenašla jsem odvahy, raději jsem vyčkávala co řekne tělo, protože těch negativních testů bylo až až...

mufinka26
19. zář 2011

@vanule to my povídej holka, za těch let bych mohla mít z negativních testů pěknou ohradu 😖 myslím, že krev už nic neřekne, je to jasný, to už bny se na testu ukázalo, mě se to vždycky ukázalo. No ale budu bojovat dál a kulatit se doufám taky brzy budu 😀 😀 zase sem to já starej optimista 😀 😀 😀

vannilie
19. zář 2011

ahoj holky

vannilie
19. zář 2011

🙂

vanule
19. zář 2011

@mufinka26 a to je správné!!!! ještě nebudeme házet flintu do žita... Taky nemám potřebu "zatím" nějak řešit co by kdyby. Prostě bude to poprvé tak uvidíme

vanule
19. zář 2011

@vannilie ahooj

vannilie
19. zář 2011

@vanule ahojky jak se mas

mufinka26
19. zář 2011

@vanule to je správný přístup.... prostě tak hold na to půjdu už po čtvrtý 😀 😀 klidně na to půjdu i desetkrát, hlavně at už pod tím srdíčkem nosím to drobátko 😀

mufinka26
19. zář 2011

@vannilie ahojky 😀

vanule
19. zář 2011

@vannilie jde to. píchám injekce, tedy já né, ale dal se na to přítel 🙂 a docela mu to jde, měla jsem z toho obavu, ale pro mimi musíme vyzkoušet všechno!!! a jak se daří tobě??

vanule
19. zář 2011

@mufinka26 teda já říkala , že jednou stačí, ale jen pokud budou dvojčata 😀 😀 😀 srandičky srandičky

mufinka26
19. zář 2011

@vanule no my máme jasno, necháváme vkládat vždycky jedno embryjko, takže určitě to budeme pak absolvovat min. jednou 😀 chtěly bysme dětičky tři 😀

cuddle
19. zář 2011

ahoj holky, zdravim v rychlosti novinky
- dnes podana 1 část zadosti o adopci na socialni urad - uz jen doplnim potvrzeni od lekare a hodnoceni od zamestnavatele a je to podane - a muzou zpracovavat a posuzovat
- zitra konzultace v Caru co a jak dal po revizi - jestli a jake testy udelame a kdy muzu zacit dalsi stimulaci, jsem zvedava....

cuddle
19. zář 2011

@caricia1 kde ma foto nevestinka, hledam,...nevidim 😒

vanule
19. zář 2011

@cuddle máš můj velký obdiv, pro ten krok!!! Držím palce ať je to tak nebo tak 😵

mufinka26
19. zář 2011

😀 @cuddle teda to je rychlost 🙂 tak brzkou stymulku ti přeji 😀 do dalšího boje hodně sil 😀

cuddle
19. zář 2011

@vanule diky 😉

cuddle
19. zář 2011

@mufinka26 no uvidime, nejdriv jsem si rikala po novem roce, ale ted bych do toho sla klidne hned, at uz to mam za sebou a neco se deje....citim se kupodivu dobre, i elan a energii mam, tak mozna kdovi, stimulovala jsem prelom cervna, cervence - v srpnu byl uz jen KET to bylo v pohode, ale pak ta revize, ale zase byl to 6tt a samovolny, tak to nebyl takovy chirurgicky zakrok...tak uvidime co zitra reknou , ale tu genetiku bych predtim chtela a nevim jak dlouho se ceka....

mufinka26
19. zář 2011

@cuddle si statečná a pravá bojovnice 😀 na tu genetiku se myslím čeká tak čtrnáct dní, neli víc, ale to opravdu nevím. Jinak moc budu držet palečky, aby ti co nejdříve povolily stymulku 😀

vanule
19. zář 2011

@cuddle genetiku nám dělali hned na začátku a hlavně trvalo objednání, výsledky byly do 14dnů

vannilie
19. zář 2011

@vanule tak to mas sikovneho pritele

vannilie
19. zář 2011

@cuddle ahoj cudlinko

vannilie
19. zář 2011

@mufinka26 ahojky mufinko

vannilie
19. zář 2011

🙂

vannilie
19. zář 2011

@cuddle jsi velka bojovnice