Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

mufinka26
15. říj 2011

venku je zima, doma netopíme a i přesto padám vedrem na ústa 😝 😝 😝 i ventilačku sem otevřela, ale Danielka začala chodit doma v teplákách a kulichu, prý na protest, že sme jak u ledňáčkůů 😀 😀 😀

mufinka26
15. říj 2011

@caricia1 no jéžíš to je jasný, pokud mě můj instinkt neklame 😀 😀 😀 ale mám takový divný tlak v podbřišku, zvlášt když sedím 😀

caricia1
15. říj 2011

@mufinka26 to je dobře,já ho měla taky 😀 😉 😉

daphney
15. říj 2011

tak o se týče zásobičky mám jen 5x mamatest citivost 10 😀
před chvilkou volali s gennetu, máme 10 oplodněných vajíček kterým se vede dobře, tak na ně moooooc myslím a už se těším až půjdou tam kam patří 🙂
před chvilkou mi djel mužskej pracovat a pro jistotu zabavil klíče od auta aby mě nenapadlo někde trajdat, tak nevím co budu doma dělat, ležet e mi nechce 😒

mufinka26
15. říj 2011

@daphney gratula 😀 to je krásný počet 😀 teda ten tvůj manža to je ale 😠 😀 zabavit ti klíče.. no asi chce, aby si pěkně odpočívala 😉 a kdy půjdeš na ET? a kolik jich budou zavádět?

daphney
15. říj 2011

@mufinka26 má mě přečtenou a váleníčko v pelechu když venku svítí sluníčko není nic pro mě 😠 uvidíme co řeknou zítra, když jich bude dost, bude PK když nee transfer bude v pondělí a uvidíme podle kvality, klidně půjdeme i do dvou bobečků, ale raději bych jen jednoho... a jakpak si užíváte a dámskou jízdu? 🙂

daphney
15. říj 2011

@caricia1 a co ty mamčo, jak jee? 🙂

caricia1
15. říj 2011

@daphney Nu mě je fajn 😉
Tak vidíš,budeš sedět pěkně doma a odpočívat,kampa bys trajdala když nemůžu já 😀 😀 😀 😀 😀 A pět bobečků je opravdu krásný!! 😉

daphney
15. říj 2011

@caricia1 budusi muet najít nějakou zábavu doma, ale s bol.břichem toho moc neudělám 😒 bobečků je zatím 10. pět máme připravených testíku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

caricia1
15. říj 2011

@daphney jo táááák už to vidím!No tím líp to hodně!! 😀 😀 😀 Já bych táááák vejletila! 😅

daphney
15. říj 2011

@caricia1 taky bych vejletila a to jse doma první den, včerejšek nepočítám to byl výlet do gennetu 🙂 tak asi uděám pořádek ve fotkách...

caricia1
15. říj 2011

@daphney Ach jo..Mě už tu takhle nebaví sedět.Nudim se hrozně.Uvidim jestli nezajedu třeba k našim,lákali mě na ptáčky tak uvidím 😀

mufinka26
15. říj 2011

@daphney užíváme, střídáme váleníčko a čučení na animovaný pohádky, z menším úklidem pokojíku, Danielka mě ale nenchá skoro nic dělat, až jí nepoznávám 😀 😀 😀 😀 dneska sme i chrupkaly spolu v pelíšku, prý dokud se tatka nevrátí tak bude spát semnou 😀 😀 😀

mufinka26
15. říj 2011

@caricia1 mňmky ptáčky, ty bych si taky dala 😀 😀 😀 my dneska budeme mít špagetky 😀 😀 😀

caricia1
15. říj 2011

@mufinka26 špagetky bych taky slupla 😉 už jsem na ně myslela v týdnu ale manža přinesl od tchyně nějaký uzený tak byla čočka 😀

vanule
15. říj 2011

@daphney
@mufinka26 děvčata vy jsem lépe zásobené než lékarna 😀 😀 😀

mufinka26
15. říj 2011

@caricia1 ted sem vlezla na chvíli na facebook a naše příbuzná co podstoupila IVF v září tam dala krásnej UTZ jejích dvojčátek 😀 😀 😀

mufinka26
15. říj 2011

@vanule no někdy my přijde, že jo 😀 😀 😀 už jenom těch utroušů co mám doma 😀 😀 😀

caricia1
15. říj 2011

@mufinka26 😉 za chvíli je budeme mít my všechny 😉

mufinka26
15. říj 2011

@caricia1 už aby to bylo 😀 😀 😀 😀 😀 já se tááák těšííím 😀 😀 😀 😀

vanule
15. říj 2011

@mufinka26 jo tak to je fakt, někdy jdu z lékarny jako důchodce, taštičku hormonů 😀 jen na ty testy jsem nějak opatrná 😀

mufinka26
15. říj 2011

@vanule holka já ty testíky mám pomalu jako hobby 😀 😀 😀 za ty roky už mám dvě oblíbené dvě značky 😀 😀 😀 mamtest a clearblu 😀 😀 😀

vanule
15. říj 2011

@mufinka26 tak držím palce aby byly i nadále oblíbené. Já říkala lékarnici ať mi rovnou prodá nějaký s // 😀 😀 😀

daphney
15. říj 2011

Mňam ptáky, to bych si dala taky říct 😀 já budu mít dneska smažáka a bramborovou kaši, mňam už se těším 😀 jj jsme chodící lékárny, dív sem měla v šuplíku u postele nějaké sex.pomůcky a dneska už jen kapesníčky, vlhké ubrousky a utrogestan 😀 😀

pitrisek26
15. říj 2011

Ahoj lezim po opu mam 18 vajíček

daphney
15. říj 2011

@pitrisek26 no ty jsi ale výnosná slípka 😀 😀 😀 velká gratulace 😀 😀 😀 tak hezky odpočívej

mufinka26
15. říj 2011

@pitrisek26 teda to je úrodička, gratuluji 😉

mufinka26
15. říj 2011

@vanule no mě právě tyhle dvě značky ty // ukázaly, tak ted jen aby v tom chtěly pokračovat a příští týden se my na nich ukázaly krásný // 😀

teruberi
15. říj 2011

@sal80 Jasne, ze ETy také vychází 😉 Ted zrovna treba urcite jeden vychazi u me v brisku 😀 A ty uz jdes koukam brzy na UTZ...V utery, ze? Ttak at je tam zalozeno na co nejlepsi snusku ! 🙂

teruberi
15. říj 2011

@katka1311 Aha, to jsem jeste neslysela, dekuji...