Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

katka1311
17. říj 2011

@caricia1 Tak to máš ten nejkrásnější svatební dar 😵 😵 😵

daphney
17. říj 2011

@katka1311 chlap říká, že on je záruka kvality 😀 😀 😀 neboj příště budete mít taky úrodičku jak od velikonoční slepičky, chce to pořádnou dávku hormonů, já bych bez nic měla kulový 😠 kdy se chystáš s tou bulkou k dokrorce? a kam bys chtěla na laparku? já yla v praze na homolce a spokojenost
@caricia1 no to mě teda opravdu překvapuje 😀 😀 😀

daphney
17. říj 2011

@caricia1 dneska asi úklid,něco uvařit a chtěla jsem si obarvit hlavu, taky vyprat a vyžehlit, zítra pofrčím na nákup, svatím se u švagrovky poňuchňat holky a dorazí kamarádky s mimiňákem,takže mi to alespoň uteče 🙂 co ty? kdy jde vlstně na UZ ?

katka1311
17. říj 2011

@daphney Jaké dávky si měla?A čím si stimulovala?
S tou bulkou jsem byla dnes ráno,poslala mě na mamologické vyšetření 😕 Musím se tam objednat.
Na laparku se mám jít domluvit dnes ale moje obvodní dr.říkala že když víme že problém je ve spermijkách tak bych na tu laparku nemusela.Já už nevíííííííííííííííííííííííím 😖 😖 😖

caricia1
17. říj 2011

@katka1311 To je pravda 😀

caricia1
17. říj 2011

@daphney na UZ jdu ve čtvrtek tak doufám že to bude v pohodě.. 😵 Já ted vyrazím na nákup,budu dnes dělat čínu a slaný štrudl. 😉

daphney
17. říj 2011

@katka1311 tak snad to nic nebude... já jsem šla na laparku více méně dobrovolně, dr.říkala, že tam může být skryto spoustu věcí co na UZ není vidět,spermijk jsou sice mršky,ale alespoň budeš mít jistotu že tam není ještě nic skrytého než půjdeš do dalšího pokusu... co imuologie,genetika... to už asi vše máte,viď? stimulovala jsem gonalem v peru a nosní sprej synarel
@caricia1 mňam, že bych se stavila na obídek 😀

caricia1
17. říj 2011

@daphney Můžeš 😀

daphney
17. říj 2011

holky jdu taky něco dělat nebo v tom pelechu obrostu mechem, tak zatím páčko 🙂 🙂 🙂

daphney
17. říj 2011

@caricia1 leda že bych vyrazila pěšky, zase mi mužskej sebral klíčky od auta 😠 😠 😠 prý ať nikde netrajdám 😠 😠 😠

katka1311
17. říj 2011

Genetiku máme ale imunologii ne,páč nám v CAR řekli že ji mít nemusíme z důvodu že už spolu dítě máme. 😕

mufinka26
17. říj 2011

@katka1311 nám dělají imunologii ted, dokonce nám řekly, že se totiž může imuno za ty roky dost změnit, tak zkus si to vyžádat u vás v CARu, třeba ti vyhoví, nás tam poslaly automaticky, protože jim nešlo do hlavy, že se pořád nedaří 😉

katka1311
17. říj 2011

A kam bych mohla na tu imunologii?Není to jen v Praze a v Plzni?Ty jo to by jsme měli přes celou republiku.

mufinka26
17. říj 2011

@katka1311 nám to dělaly přímo v CARu, jenom ti vezmou krev a pošlou do laboratoře 😉

gambrinuska
17. říj 2011

Ahojky holky 😉
zdravím, musela jsem nba víkend vypadnout, leze mi to na mozek 🙄 ale koukam, že jsme na tom všechny podobně
jsem na nertvy že mi neni vůbec nic ani podbřišek nic, tak mam strach že se nic nezavrtalo, vuim že jsem pako ale dny po ET by mělo bolet břicho ne? Jsem mimo, nevim jak to vydržim ještě tědh 10dní 😅
@daphney koukam pěkná úroda 😉

gambrinuska
17. říj 2011

@katka1311 V Plzni je Ulčová-Gallová říkaj že je dobrá, ale já s ní moc dobré zkušenosti nemam 😝

mufinka26
17. říj 2011

@gambrinuska ahojky, to já zase měla nervy včera, bolelo mě břicho jak při silný mrše, dovolím si ty bolesti přirovnat k porodním.. tak taky nevím, mám jen pořád tu víru, že to vyšlo 😉

gambrinuska
17. říj 2011

@mufinka26 ty bolesti fakt ještě neznam nezbývá doufat že se jich někdy dočkam, já jsem taky jak na houpačce ale moje negativní stránky převažuje 😝

mufinka26
17. říj 2011

@gambrinuska já si zase přijdu jak blázen, že zes pořád tak pozityvní 😅 je to opravdu jak na houpačce, minulý KET totální panika z testování a totální peimismus a ted, přijdu si jak když beru nějaký pilulky 😅 😅 😀 a pak, že nejsem blázínek 😀

mufinka26
17. říj 2011

@gambrinuska to si piš, že se těch bolestí dočkáš 😀 a nebude to dlouho trvat, jen devět měsíců a jsou tu 😀 😀 😀 😀

gambrinuska
17. říj 2011

@mufinka26 ty mě tou pozitivností ještě nakazíš 😉

mufinka26
17. říj 2011

@gambrinuska 😀 😀 😀 😀 to je přeci účel 😀 😀 😀 😀 😀

gambrinuska
17. říj 2011

tak dík přijdu zas 😀 😀 😀 musim doběhnout nakoupit jinak nevim co budem jíst, mam tu jen žrádlo pro číču 😀 😀

mufinka26
17. říj 2011

@gambrinuska 😀 😀 taky vyrazíme na nákup, ale ještě nevíme co koupíme 😀 😀 😀 asi nějakej pamlsek 😀 😀 😀 😀

sal80
17. říj 2011

@mufinka26 Já se mám celkem fajn. Hormony zatím jdou, musím zaťukat 🙂 UZ mám zítra, tak uvidíme .... 🙂 Snad se i já zařadím mezi slepiče s výbornou nosností 😀

mufinka26
17. říj 2011

holky já ted testla je taaaammmmmm duchhhh 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 božeeeee at jen sílí já mám nával štěstí je tam, je tam je tam, mám slzy v očííích

sal80
17. říj 2011

@baryla Ty jsi budulínek, viď? Teď budeš akorát smutná a zbytečně...

sal80
17. říj 2011

@mufinka26 Ty ale máš testit nejdříve 19.10. ...to není zítra 😀 Jo, holka, dala jsi tu slib. VEŘEJNÝ 😀

mufinka26
17. říj 2011

@sal80 já vím, ale dneska sem to nevydržela a je tam, já nemám se stím ted podělit o ten nával štěstí, ale taky zároven strachu aby se neopakovalo to co minule.

mufinka26
17. říj 2011

@sal80 byla sem připravená, že když netestuju z raní moči tak tam bude sněhobílo, ale je tam