Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

daphney
20. říj 2011

@maky30 tak ať vš dobře dopadne 😉 , 8 buněčné to je ještě morula?

maky30
20. říj 2011

@daphney ahoj daphney, my taky nebyli na genetice jak píše pitri - ve Zlíně tam automaticky neposílají 😕

pitrisek26
20. říj 2011

@maky30 taky jsme byli nasraní, že nám nic neřekli, jsme se na to mohli připravit .. přestaly se vyvíjet v 8 buňkách, třetí den

maky30
20. říj 2011

@daphney mám z toho dobrý pocit 😵 o morule nic neříkali, ale měli jsme 2x8-buněčné a 2x6 buněčné, jedno s fragmentama.. takže mám tři v záloze 🙂 a ty máš v sobě dva bobísky? 🙂

daphney
20. říj 2011

@pitrisek26 v tom souhlasím s makynou, že vás na to nepřipravili alespoň trochu po telefonu...a rovnou vás objednali na gnetiku?

pitrisek26
20. říj 2011

@daphney jo jdeme 8.12, zrovna nám brali krev

maky30
20. říj 2011

@pitrisek26 tak to nechápu.. to ti mohli dát vědět už včera telefon aby ses připravila 😖 ale neztrácet naději pitrííí to se jednou podaří.. já vím, že je to teď pro tebe slabá útěcha, ale je to tak 🙂 takže jestli to dobře chápu, teď pojedete na genetiku do Phy?

daphney
20. říj 2011

@maky30 nene já mám v břuchu jednu blastocystu a dalí dvě v mrazák, to je dobře, j se taky snažím myslet pozitivně, od rána se tady jen tak povaluju 😉 a měli jste PK?

belle_rose
20. říj 2011

@pitrisek26 já mám 4.ivf nejméně o den zpožděný vývoj embryjí - 2x jsme měli prodlouženou kultivaci, tak mi dali 5.den místo blastocysty morulu, ale nikdy se nic nechytlo. Genetiku, imuno i štítnou žlázu nám dělali, já pravidelně ovluji, zralá vajíčka, i v nativu se oplodnilo, spermio tak normál. Nikdo mi jiný důvod nesdělil. Ale dneska mi gambrinuska dala novou naději s tím IMSI.

pitrisek26
20. říj 2011

@maky30 každopádně gratulujeme a přejeme ať se ti pěkně hnízdí 🙂 , my se taky dočkáme 🙂 musíme 🙂

daphney
20. říj 2011

@pitrisek26 tak se snad na něco přijde, nějaký důvod proč to nevyšlo

maky30
20. říj 2011

mně říkali jedna holka na pokoji, že byli na imunologii a museli kvůli tomu do Prahy, taky se divila že to nemáme 😕

maky30
20. říj 2011

@pitrisek26 děkuji moc 🙂 to víš že se dočkáš, budeme všechny držet pěstičky 😵 ale fakt mě mrzí, že jsme se nepotkaly, já se na tebe těšila a už na parkovišti pozorovala všechny ženské a slídila jestli nemají bílou kabelu 😀

pitrisek26
20. říj 2011

@belle_rose my máme krom genetiky vše hotové a vše OK, spermie máme vcelku dobré, i se oplodnili bez ICSI, první tři dny se embrijka vyvíjely krásně a pak šlus. Vůbec nechápu čím to může být ani dr. nevěděl co na to říct. Že to mohla být jen smůla ale to je blbost když umřely všechny

maky30
20. říj 2011

@daphney tak blastocystka výborně 😉 my jsme měli embryjka třídenní, takže to není PK, ale zaúčtovali si za PK 6tis.Kč 😨 já jsem myslela dnes že padnu, nestačily mi peníze ☹ nakonec jsem zbytek doplatila kartou, ale jsem totálně vycimbaná 😒

pitrisek26
20. říj 2011

@maky30 já jsem si myslela, žes mě viděla bečet, šla tam taková tmavá holka s černou kabelkou se zlatým, vyoblíkaná, bylo to o čtvrt na jednu

pitrisek26
20. říj 2011

@maky30 kolik si teda celkem platila? nám to stornovali, neplatila jsem nic

maky30
20. říj 2011

@pitrisek26 jo tak ta byla se mnou na pokoji a ta mi o tobě právě říkala.. ale my jsme se těsně minuly, když jsi odcházela, platila jsem dole v kanceláři.. no a celkově mě to stálo 21tis.kč 😨 mám tam ještě 4tis. za kryokonzervaci, si říkám že mám aspoň něco v záloze, ale peníze jsou to šílený

daphney
20. říj 2011

@maky30 to je moc hezký 😒 my platili za PK asi 3000kč ale zase za mražení 6000kč prý máme zvolenou nějakou lepší metodu, by mě zajímalo kdo ji za nás zvolil 😒 vyhlašuju domácí finanční krizi 😠 i s lákama 22tisíc ☹

maky30
20. říj 2011

@daphney já už jsem ji doma vyhlásila, mě to stálo s lékama 26tis. 😒 jsem si dnes říkala, kolik jsem za to mohla mít oblečků 😀 ještě před transferem jsem totiž jela do města a vyhlídla si tam supr kozačky.. ale žádné nebudou, nechala jsem tam všechny prachy 😀

belle_rose
20. říj 2011

@pitrisek26 od třetího dne embrio ovlivnuje spermie, tak možná to nebyla geneticky dobrá várka ☹

maky30
20. říj 2011

@daphney no metody oni si volí sami, ty jen cáluješ 😠 a kolik máš mražáčků?

daphney
20. říj 2011

@maky30 u mě taky kozačky nebodou...musejí stačit ty od loňska 😒 hlavně aby to k něčemu bylo 😉

maky30
20. říj 2011

@belle_rose belly a teď máš jaké plány? 😕 přečetla jsem si, že jsi měla 4 x IVF a o den zpožděné embryjka, ale to by snad neměl být takový problém...

maky30
20. říj 2011

@daphney přesně tak, jestli to vyjdu, tak jsou mi ty peníze úplně ukradené.. ale říkala dnes tak kočka na pokoji, že první neúspěšné IVF obrečela kvůli těm penězům 😢

daphney
20. říj 2011

@maky30 no v gennetu jsem si řekla jestli chci PK nebo ne i o ICSI jsem si rozhodla sama teda s mužskym 🙂 mrazáčky máme dva, dvě blastocysty po 5 denní kultivaci

pitrisek26
20. říj 2011

@belle_rose myslíš že to je spermiema? a dají se vybrat nějaké lepší?

maky30
20. říj 2011

@daphney já mám pocit, že ta naše laboratoř rozhoduje sama kdy udělá ten transfer 😕 ale je pravda, že s doktorem jsem se o tom nebavila.. nevadí, fandím tomu zárodku v břichu 😵

daphney
20. říj 2011

@pitrisek26 v gennetu dělají i nějaké genetické vyšetření spermií, vajíčka se prý ještě takhle vyšetřit nedají, ale spermijky ano, ale třeba vám t genetika napoví co a jak

daphney
20. říj 2011

@maky30 tak u nás taky rozhodujou o transferu oni kdy bude a tak... a jsi na neschopence? nechci vydět výplatu 😖