Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

gambrinuska
30. říj 2011

@sal80 😀 koukam fakt všude stejný
@cuddle po OPU mě vyzvadávala ségra, opět byla nutná kuchyn, naštěstí mě tam ráno odvez a avzorek dal
ted mi slíbil, že toho 10 půjde se mnou na UTZ, tak jsem zvědavá co bude zas nutnějšího 🙄

sal80
30. říj 2011

@cuddle To znám, ach jo. Také se mě ptal, zda by OPU nešlo později a ne hned ráno. Ale dorazil, takže ještě že tak 😅

sal80
30. říj 2011

@gambrinuska Určitě půjde, když to slíbil 😉 Věřím mu!!! 😀

janinous
30. říj 2011

Tak vidim, ze bych si toho mela vic vazit, ze je Kubik vzdycky se mnou 😉

sal80
30. říj 2011

@janinous To jo 😉 Zasypávej ho nejen polibky, ale i zlatem a solí a klidně ho na rukou nos 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janinous
30. říj 2011

@sal80 No musi stacit ty polibky😉 Na rukou ho ted radeji nosit nebudu 😉

sal80
30. říj 2011

@janinous Jistě Ti to promine 😀

janinous
30. říj 2011

@sal80 myslim ze jo 🙂 To je des, clovek si chce na chvilku zdrimnout a nema sanci, s tim behanim na WC kazdych pet minut 😉

sal80
30. říj 2011

@janinous Já půjdu teď ven s Kačenkou (labrador). Tomáš půjde taky. Ale nic rmantického v tom nehledejme, jdeme vybrat...až budu v úterý platit v CARu 😒

sajab
30. říj 2011

@janinous Jaňulko, bude to i horší 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cuddle
30. říj 2011

@sal80 no tak vzdyt i to je romanticke, jdete vybrat penize za miminko 🙂 upekli jsme te u bankomatu 😀 😀 😀 😀 to my platime kartou 😉

janinous
30. říj 2011

@sal80 Dyt v tom je taky kus romantiky, vybirat penizky na miminko!!! 🙂 Tak peknou prochazku 🙂

janinous
30. říj 2011

@sajab Ale to tehotenske curani by mi tak nevadilo.. Tohle je porad hyperstimulacni a boli boli... A jak me doktor "uklidnil", tak pokud se miminko uhnizdi, tak hned tak lip nebude..spis naopak 😢 Takze tak jak nekdo ma pocit, ze citi hnizdeni, to u mne opravdu nehrozi... 😉

janinous
30. říj 2011

@cuddle Jsme to te Salince napsaly skoro stejne 😉

sal80
30. říj 2011

Už jsme doma 🙂 Zajisté jsem vám moc chyběla a myslely jste jen a pouze na mě 😀 😀 😀

cuddle
30. říj 2011

holky ja ted prisla nato, ze vzhledem k tomu posunu casu musim asi teda pichat o hodinu driv 😀

sal80
30. říj 2011

@cuddle Jj, také už mám dnes připraveno píchat v šest a ne až v sedm 🙂

cuddle
30. říj 2011

@sal80 co si porad jeste pichas, ja uz po OPU mela jen tabletky

hello_kyttinka
30. říj 2011

Ahojky holky, tak mám po OPU, a mám toho dost.... Psychicky jsem na dně, po měsící píchání všech hormonálních injekcí, jsme měli osm vajíček, z toho je jich pět zralých.... Přístup naprosto šílenej, snad jedině paní embryoložka byla v pohodě.... Na PK se nedostaneme, takže budeme mít ICSI a AH, zítra mám volat, jak naši broučkové pokračují.... Miláčkové, bojujte....
To že jsem ty dvě hoďky na pokoji prořvala snad ani psát nemusím...

hello_kyttinka
30. říj 2011

Ještě by mě zajímalo, v kolik si mám píchat Fragmín? Mám to píchat, ve dvacet nula nula jako ty hormonální?

janinous
30. říj 2011

@hello_kyttinka Tak to me mrzi, ale nevzdavej se a hlavicku vzhuru..staci jeden jediny bojovnicek!!!!!!! A ten v tech peti urcite bude..minimalne jeden!!!! Drz se!!!!! 🙂

sal80
30. říj 2011

@cuddle Píchám si Fraxiparin na ředění krve (mám mutaci genu MTHFR) a Aglutin. Ten se dává jako prevence v případě hrozícího potratu (http://www.lekarna.cz/agolutin-inj-5x2ml-60mg/ )

sal80
30. říj 2011

@hello_kyttinka Nesmutni, je to krásný výsledek 🙂 Jsi šikulka naše 😉
Injekce si píchej klidně stejně jako ty předešlé. Není důležité, kdy je začneš píchat, ale abys je píchala pravidelně. myslím na Tebe.

janinous
30. říj 2011

@sal80 Taky jsem dostala Fraxiparin, kvuli tomu hyperstimulaku.. To se musi pichat ve stejnou hodinu kazdy den??? A ten Agolutin Ti dali automaticky nebo sis o neho rekla???

sal80
30. říj 2011

@hello_kyttinka Proč nemáš PK? Já mám ICSI, PK i AH....

hello_kyttinka
30. říj 2011

@sal80 - nic moc výsledek to není, ale mohlo to být horší.... Budu se modlit, aby vydrželi.... PK není, protože v našem centru se dělá jen když je jich víc jak šest, což je taky postavený na hlavu....
Když jdeš pro bobíky ty?

hello_kyttinka
30. říj 2011

@janinous - děkuju, musí tam být, prostě musí,.... Věřím jim, i když jsem to obrečela...

sal80
30. říj 2011

@janinous O nic jsem si neříkala. Dali mi je automaticky.
Píchej ho také ve stejný čas, je to tak lepší 🙂 Zabraňuje tvorbě sraženin 🙂 Neměj ho ale v lednici. Sice by se s ním nic nestalo, ale při aplikaci by mohl být bolestivý 🙂 (ale já ho v lednici mám 🙂 )

sal80
30. říj 2011

@hello_kyttinka To tedy je ☹ Ale co, hlavní je, že nějaké miminka jsou a budou 😉 Já si jdu pro ty mé v úterý. Také nevím, kolik jich tam je a bude-li co šoupnout do mrazáku....

sal80
30. říj 2011

@hello_kyttinka Pláč je ulevující, tak klidně plakej. Ale něco Ti povím - NIKDO NEČTĚTE!!!! - za pár dní budeš těhotná. Ale pšt 😉 🤐