Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

caricia1
31. říj 2011

@cuddle To chápu...Ono obojí má svoje.ET je lepší v tom že jsou to čerstvá embryjka a Ket ztrácí kolem 10 procent uspěšnost ale na druhou stranu na KET už jsi ,,očištěná,,od hormonů odpočatá a v klidu.Ten měsíc už tě nevytrhne..Udělala bych to jako ty,podle vývoje se rozhodnout.
A co se týče neschopenky tak já jí mam od začátku stimulky a rozhodně jsem názoru že je třeba být v klidu a to takovym,že uplnym 😀 takže bych ti radila zůstat doma 😉

caricia1
31. říj 2011

@cuddle A přemýšlet nad tím (alespon teda já sama za sebe) bych přemýšlela všude,i doma i v práci i kdekoli jinde bych se sledovala. 😉 je třeba uplně vypnout od práce a odpočívat-hlavně psychicky 😉

mufinka26
31. říj 2011

@cuddle ahojky tak to máš super vajucha 😉 🙂 a co se týče neschopenky, po OPU sem jí měla a ted jí mám od transféru 😀 a jak psala caricia1 myslet na to člověk bude at je doma nebo v práci, u mě to bylo tak, že sem zkusila v září po KETu chodit do práce a přijde my, že sem na to myslela víc, jelikož sem si musela dávat bacha, abych netahala těžký věci 😉 Ted sem doma v klídečku 😉 🙂

cuddle
31. říj 2011

@caricia1
@mufinka26 no ja sice v praci nic tezkeho nenosim, ale jezdim autem a ty otresy pry nejsou ze zacatku nic moc, no ale ted jsem mela neschopenku na tyden, tak snad me neukamenujou, fakt to zvazuju, preci jen klid a pohoda je dulezitej a jak rikate premyslet o tom prestat asi uplne nejde nikdy....

mufinka26
31. říj 2011

@cuddle tak tak 😀 já mám dokonce neomezený vycházky, neschopenku my vystavyla moje gyndařka 😀

caricia1
31. říj 2011

@cuddle Přesně tak,bud hezky doma v klídečku,to naše embryjka chtějí,klid a pohodu 😉

cuddle
31. říj 2011

@mufinka26 me rikala moje doktorka, ze to pak jde takto udelat na zacatek myslim 4 hodiny a po nejake dobe i ty neomezeny jdou

gambrinuska
31. říj 2011

holky jsem taky doma na neschopence od OPU a mam od začátku vycházky neomezené, takže jde všechno jen Dr musí chtít 😝
už vidim jak s embroušema taham v práci ty bedny s pivem 🙄 takže radši v klídku doma v pelíšku 😵

mufinka26
31. říj 2011

@cuddle já mám ty neomezený od začátku 😉 🙂

zuzbe
31. říj 2011

Ahoj holky, dovolím si přidat taky svoji zkušenost. Byla jsem doma od odběru vajíček až do porodu, respektive do začátku mateřské. A doporučuji to všem. Také jsem se bála, že se budu moc pozorovat a sledovat a také nudit. Ale nic z toho se nestalo. První týden po transferu jsem skoro pořád ležela, odpočívala, dávala si dobroty, které mi manžel nakoupil a druhý týden už jsem šla třeba na procházku. Osobně si myslím, že být doma je to nejlepší. V práci, (nehledě na to, že jsem měla fakt náročnou a byla v ní od nevidím do nevidím) bych byla stejně marná, pořád nervní a když jsem v takovém stavu, radši jsem sama doma. A pak můj doktor rozhodl, že těhotenství bude rizikové, tak jsem zůstala doma celou dobu. Nenudila jsem se snad ani chvíli. Dělala jsem jen drobné a nenáročné domácí práce, plánovala změny v bytě kvůli miminku, studovala na internetu co je třeba koupit a věnovala se sobě. Nevím, jestli je to možné, ale myslím si, že tím, že jsem byla v podstatě celou dobu těhotenství v klidu, mám hodně hodné a klidné dítě. Já bych těhotné doma nechávala, koneckonců je to jiný stav a od nějakého sedmého měsíce už se ženská stejně nevyspí a po porodu už vůbec. Takže je fajn nabrat síly 🙂 A neomezené vycházky jsem měla asi od desátého týdne.

caricia1
31. říj 2011

@zuzbe Ahoj,naprosto s tebou souhlasím a taky to tak hodlam praktikovat 😉 😉

vanule
31. říj 2011

Všechny Vás zdravím a přeju pěkné odpoledne. Tak mám za sebou kontrolu, dostala jsem i fotečku. Máme sice dvě bublinky, ale druhá se bohužl nevyvíjí-i když budu nesmírně vděčná "zatím" za jednoho mimouška 🙂 Ostatně ještě máme 5mrazáčků-někdy si je musíme vybrat, no néé 😵 a ač jsem taky moc doma být nechtěla, jsem ráda, že jsem od OPU. Sice zatím nemám vycházkky, doktor se obává že je teď takové období nachlazení...tak mám nařízeno odpočívat, odpočívat, odpočívat

mufinka26
31. říj 2011

@vanule tak to je krásný, alespon ten jeden bobísek 🙂 jen odpočívej, já taky odpočívám, jenom sem si byla dneska udělat radost do DM 😀

caricia1
31. říj 2011

@vanule no krása! 😉 V jakym jsi tt?

caricia1
31. říj 2011

@mufinka26 A co sis koupila uchvatného? 😀 😀 😀 😀

mufinka26
31. říj 2011

@caricia1 voňavé svíčky od bries, jablko-skořice 🙂 a pak olejíček na můj pupíček 😀 aby se my nedělaly další strije 😉 no a pak takové ty praktycké věci, jako zubní kartáčky, pasty, šampony 😀 😀 😀 😀 😀

gambrinuska
31. říj 2011

holky máte nějaké těhuvitamíny? neměla bych si něco koupit když jsou ty chřipky a atd?

vanule
31. říj 2011

@mufinka26 já budu ráda opravdu i za to jedno mimi, za 3 roky si dám další mateřskou 🙂
@caricia1 dle papíru 6tt
@gambrinuska já hlavně dlabu ovoce a mudr naordinoval jen Femibion800

caricia1
31. říj 2011

@gambrinuska Taky beru Femibion 800-řekl mi to dr v Natu 😉

caricia1
31. říj 2011

@mufinka26 to mi připomíná Vánoce 😀

gambrinuska
31. říj 2011

@vanule jo gratulka ke kontrole 😵 😵 😵

vanule
31. říj 2011

@gambrinuska tobě samozřejmě taky těhule, jen ať pěkně všechny rosteme 🙂

cuddle
31. říj 2011

holky co ta nase Sasenka, cely den se neozvala.....snad taky nejela s pritelem na tu stavbu 😀 😀 😀

mufinka26
31. říj 2011

holky jdu hřešit, objednala sem si pizzu a k tomu tyramisu 😀 😀 😀 😀 😀 mňamky 😀 😀 😀 😀

cuddle
31. říj 2011

@mufinka26 ja mam latte z cara ( uz jsem zahajila bezkofeinovou pripravu ) a mame Marlenku 😉

cuddle
31. říj 2011

holky dneska je tu mrtvolno 😨

vannilie
31. říj 2011

ahoj holky

vannilie
31. říj 2011

😉

vannilie
31. říj 2011

jak se dnes mate

vannilie
31. říj 2011

😀