Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

vannilie
31. říj 2011

@daphney jo to bude tim.ja jdu zitra na kontrolu tak jsme zvedava.jak casto se chodi na kontroly kdyz beers ty hormony

vannilie
31. říj 2011

@sajab bramburky papam.take bych mela klidne vsechny priznaky aspon clovek vi jak na tom je.

sajab
31. říj 2011

@vannilie 2x nebo 3x podle toho jak budeš reágovat.

vannilie
31. říj 2011

@sajab jj

sajab
31. říj 2011

@sajab to bude dobré 😉

vannilie
31. říj 2011

@sajab tak to se da

daphney
31. říj 2011

@sajab tak máš asi nějaké hodné bublinky, že tě zatím šetří, al třeba ti to po porodu vynahradí 😀
@vannilie já byla jen dvakrát, reagovala jsem dobře,takže nebyl důvod chodit víckrát

sajab
31. říj 2011

@daphney to bych byla ráda 😀 😉

vannilie
31. říj 2011

@daphney tak to je fajn.uvidim zitra co rekne

vannilie
31. říj 2011

@sajab presne tak sajabinko po porodu tito vynahradi 🙂

daphney
31. říj 2011

@sajab taky už se cpu kašičkou a velkáááá dobrota, mužskej naštěstí na chvilku odjel, tak mám klídek, ale zítra mě na odběry odveze, jsem se těšila, jak se pocourám po praze, kouknu za holkama do práce a nic 😠

vannilie
31. říj 2011

😲

daphney
31. říj 2011

@vannilie v kolik zítra jdeš?

vannilie
31. říj 2011

@daphney poslouchat se musi 😉

vannilie
31. říj 2011

@daphney na 8.30

daphney
31. říj 2011

@vannilie jj musí 😠 já taky, tak to na sebe budeme myslet, doufám, že ho ukecám alespoň na zmrzku

vannilie
31. říj 2011

@daphney take budu na teeb myslet.urcite ukecas.myslis ze pujdu na kontrolu jeste jednou v tomto tydnu

vannilie
31. říj 2011

😉

daphney
31. říj 2011

@vannilie já byla na UZ poprvé 7 den stimulky, pak 9 den a 11 den jsem byla na OPU trakže celekm rychlé jo a testovat jsem začala už 3 den poi ET, magorka,vid? ale chtěla jsem sledovat hladinu ovitrille

sajab
31. říj 2011

@daphney tak já už jsem dopapala 😀 teď musím ještě umýt nádobí a pak si zalezu do postýlky na pustím si nějaký pěkný filmeček na DVD
@vannilie to to bych si také strašlivě moc přála. Určitě půjdeš ještě jednou, tak ve čvrtek nebo pátek.

vannilie
31. říj 2011

@sajab sajabinko vse bude ok

vannilie
31. říj 2011

@daphney tak to slo rychle.s tim testovanim jsi dobra

daphney
31. říj 2011

@sajab já počkám na mužskýho a zařídím se stejně jako ty 😉 vidím to na nějakou romantiku a ještě si musím připravit test na zítřejší ofiko testování, dostala jsem ho v caru ale je to 25 citlivost,tak se na něj vůbec netěším ☹

daphney
31. říj 2011

@vannilie testovací maniak 😀 ale zajímalo mě kdy se vytratí ten hormon

sajab
31. říj 2011

@vannilie snad máš pravdu a bude to OK. začínám být pěkně nervózní. Budu muset věřit v lepší zítřky.
@daphney No to teda jsi maniak, ještě jsem do tohohle stádia nedošla. Mám asi blbou otázku, ale co způsobuje ten hormon (pregnyl nebo ovitril)? Jak se pozná, že je ještě v těle?

daphney
31. říj 2011

@sajab obsahuje hormon HCG takže ti ukáže falešně pozitivní testík

sajab
31. říj 2011

@daphney aha 😅 tak už jsem zase o něco chytřejší. Takže když já testovala 10 den po ET a test byl bílý tak už tam ten hormon nebyl?

sajab
31. říj 2011

@sajab Co myslíš, když jsem měla 10.000 jednotek pegnylu, kdy asi by mohl být z těla pryč? Pichala jsem ho ve středu 19.10?

sajab
31. říj 2011

@daphney jé to patřilo tobě, jsem se překlikla 😀 😀 😀

daphney
31. říj 2011

@sajab já ho mám v těle řekla bych v porovnání ostatních hooodně dlouho, ale více jak 14 dní dne, takže si myslím, že už bys ho měla mít pryč, ale já jsem se fakt bála falešních duchů,tak jsem testovala šíleně brzo abych si to ohlídala