Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
12. srp 2011

@daphney Ne, nic a nikde. Ale ta jedna / je krásně růžová, takže se člověk může alespoň pokochat její sílou a barevností...tak maximálně 🙂 Možná, že jsou ty tesky nějaký....rozbitý 😅

daphney
12. srp 2011

@sal80 já se teď zařekla, že poprvé po dvou letech nebudu před mrchou testovat, jelikož ji budu očekávat na dovče tak jediné řešení jak to zařídit, je nebrat s sebou testy!!! ale už se vidím, jak v egyptě dva dny po příjezdu svou mizernou angličtinou vysvětluji lékárníkovi co chci 😀 😀 😀

daphney
12. srp 2011

@sal80 rozhodně vadnej test!!!!! 🙂 by mě zajímalo kde se prodávají ty testy s // já už prolezla snad všechny lékárny ve středočeském kraji a ještě jsem na ně nenarazila 😠 😠 😠

sal80
12. srp 2011

Zkusím se po nich poptat a pak sem zveřejním odkaz, jo? 😀 Ale asma si jich musím koupit víc...tak tři. Zase syslím....ach jo 😒 😀

teta_bob
12. srp 2011

@sal80 Ahojký, taky bych měla jít na IVM v září poprvé, IVF je sice úspěšnější, ale s mojí diagnozou mi doporučili IVM...jak jsi na tom? už tě nějak stimulujou? jak to u tebe probíhá a co máš za problém? Já mám syndrom PCO, nemenstruuju a hrozí mi hyperstimulace... ☹

daphney
12. srp 2011

@sal80 poptej se a hlavně ať mají pořádné tlusté // 😀 😀 😀

daphney
12. srp 2011

@teta_bob chodíš do gennetu? minule jsem se o téhle metodě (IVM) bavila s doktorkou

teta_bob
12. srp 2011

@daphney jj, chodím....co ti o ní doktorka řekla?

teta_bob
12. srp 2011

@sal80 holky, jaký to tady řešíte plínky?

daphney
12. srp 2011

@teta_bob chodím do gennetu do Prahy k prim. Brandejské... no, že to není zatím moc úspěšné a že to prý embriologové nemají rádi, bojí se pak prý kvality vajíček a následně kvality embrií, prý IVF je mnohem lepší

daphney
12. srp 2011

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35557206&tab=1
pošlu ti odkaz, ať se také pokocháš 🙂

sal80
12. srp 2011

@teta_bob IVM nevím co je, jsem v tom také začátečník ☹ I já mám syndrom PCO a mám vysokou pravděpodobnost hyperstimulačního syndromu. Ale stimulovat mě budou, ještě ale nezačali, protože mám špatnou genetiku, takže teď pracujeme na tom, že v těhotenství budu muset píchat navíc Fraxiparine, což je lék, který snižuje srážlivost krve. Hrozily by mi jinak časté potraty nebo infart placenty. Víc zatím ještě nevím, výsledky budou 9.9. ☹

teta_bob
12. srp 2011

@daphney Díky, tak to jsi mě moc neuklidnila ☹ ...když já mám problém s tou hyperstimulací, tak mají strach a říkají, že je tohle pro mě vhodnější.....tak já nevím, každý říká něco jiného..
Jak daleko jste vy? Co máte za problém a jak dlouho už se snažíte?

sal80
12. srp 2011

Ještě tu někdo shání těhotenský test se //? 😀 Já jen...kolik jich mám v případě úspěchu koupit 😀

sal80
12. srp 2011

@teta_bob Nádherné plenky a jsou látkové 🙂

daphney
12. srp 2011

@sal80 Jááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀

teta_bob
12. srp 2011

@sal80 Bude to znít divně, ale jsem ráda, že má někdo stejnou diagnozu, aspon si můžeme vyměnovat názory....taky mám problém s hyperstimulací, moje hodnota je 15,72 kolik máš ty? Jak dlouho o tom víš a co s tebou dělají? Pošlou tě na IVF, nebo IVM (to je novější metoda, šetrnější kvůli hyperstimulaci, ale je poměrně nová a ještě neodzkoušená, v květnu se narodilo teprve první dítě touhle metodou) , jak tě léčí, co s tebou dělají? Menstruuješ? Já ne ☹ ...

sal80
12. srp 2011

@teta_bob Hyperstimulační syndrom se nechá dost dobře léčit, neboj se toho. Zkus to IVM a když to nevyjde, tak zkusíš IVF 🙂 A bude spokojenost všude. Aby jsi si nevyčítala, že jsi ten IVM nezkusila 🙂 A pak...utčitě to vyjde. Ať tak či tak 😉

daphney
12. srp 2011

@teta_bob taky mám problem s hyperstimulací, mám hodně vysoké AMH, ale risknu to, stimulovat mě budou, ale ještě nevím čím... snažíme se dva roky, spermio nic moc, celiakie, endometrioza + nepravidelné cykly a ovulace jak kdy 😖

daphney
12. srp 2011

@teta_bob máš 15,72 a už tě nechtějí stimulovat... já mám 17 😢

teta_bob
12. srp 2011

@sal80 teda ty jsou krásný, už abych je potřebovala 🙂

teta_bob
12. srp 2011

@daphney teda, zírám, hledám tady už takovou dobu někoho se stejným problémem, abych zjistila co a jak a najednou vy obě.....už dva roky? jako doma nebo pomocí gennetu?...kdy bys měla jít na tu stimulaci? já právě neovuluju vůbec, taky vůbec nemenstruuju, přítelův spermiogram též nic moc....to teda máme vyhlídky....

sal80
12. srp 2011

@daphney Ty už si se hlásila. Taky Ti vezmu dva, jo? 😀

teta_bob
12. srp 2011

@sal80 a jak jsi na tom ty? jak dlouho už to víš a jak dlouho se pokoušíte a co doporučují tobě?

daphney
12. srp 2011

@sal80 tak jo 😀 já se raději hlásím dvakrát 😀

sal80
12. srp 2011

@teta_bob Nezní to divně, určitě je to přínostné 🙂 Hladinu nevím, MUDr. mi řekl, že jsem čítankový příklad. Jak podle krve, tak podle UZ. Ještě nestimuluji, ale měla bych začít hned, jak budou výsledky. A pak tovnou IVF. IUI nechci, přijde mi u nás zbytečné. MS mám (teď jsem jí ale nedostala) celkem pravidelně. Neměla jsem jí ale vůbec. Změnilo se to, když jsem zhubla. K neuvěření, vím.

daphney
12. srp 2011

@teta_bob no čekám ještě na imunologii a pak začínám stimulovat, rok se snažíme doma a rok chodíme do gennetu, já občas ovuluju, a občas i mrcha přijde, ale to AMH mám takhle vysoké... prý je to ukazatel toho jakou máš zásobu vajíček

sal80
12. srp 2011

@teta_bob Na miminko se u nás doma čeká 11 let. Ale stále se někde potuluje. Ale na dovolené jsem viděla čápa... No jo, já viděla čááááápáááááááá a nemám to. Jejda!!!! Určitě letí k nám. Upravoval si poslední peříčka před startem!!!!!! Viděli jsme asi čtyři a jeden nad námi proletěl, když jsme jeli. Teď mi to došlo!!!!!! 😀 😀 😀

sal80
12. srp 2011

@daphney 😀

sal80
12. srp 2011

@teta_bob Za chvíli ty plenky budeš potřebovat 😉