Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
3. lis 2011

@sajab ...takže nejpozději neděle to jistí!!! 😀

sal80
3. lis 2011

@janinous Určitě je v tom, uvidíš 😀 Jen si tu teď hraje na mokrý seno 😀 😀 😀 😀

sajab
3. lis 2011

@sal80 HA HA HA já vážně nemám vůbec náladu na srandičky 😝 😝 😝 Jsem tak vystresovaná, že už ani v noci nespím. Na testování se vůbec necítím. Minule jsem testovala a vynervovala se negativem a teď mám strach, že to bude pozitivní a v CARu mi řeknou NIC!!!!!!!!!! ☹

sal80
3. lis 2011

@sajab Ale no tak, já to přece nemyslím vůbec zle. Vím, jak Ti je a vím, jak se v Tobě všechno svírá tak, že nemůžeš ani dýchat...ajký máš strach. Vím to...mám to stejně ☹ Zvládneme to. Ty, já...i všechny ostatní 😉 Myslíme na sebe!!!

sajab
3. lis 2011

@sal80 Sašenko, já vím, ale tentokrát jsem opravdu nervová bomba. Musí se to povést, jinak skončím v Kroměříži nebo v Bohnicích 😅 Já prostě to miminko už musím mít!!!!!!!!!!!!

sal80
3. lis 2011

@sajab Budete ho mít 😉

sajab
3. lis 2011

@sal80 Už aby to bylo 😵 😵 Docela by mě zajímalo, jak by se na to tvářili naši,až to zjistí,protože my rozhodně nemáme v plánu šířit zvěsti. Jen kamarádka to ví (ta s těma klukama) a tak to prozatím i zůstane.

sal80
3. lis 2011

@sajab U nás je tomu stejně. Ví to jen Tomáš (ten musí 😀) a švagrová. K našim to nepůjde ještě nějaký čas 😵
Jasně, že mminka budou, však už mají připravena i jména, ne? 🙂

sajab
3. lis 2011

@sal80 Mají připravené úplně všechno plénky, kočárek, postýlky,povlečení do nich, oblečení prostě vše. Od kamarádky mám slíbenou vaničku,a asi dvě krabice oblečení, segra má nakoupené no prostě všechno máme, jen to nejdůležitější nám chybí 😅 😅 😅 😅

caricia1
3. lis 2011

Dobré ráno!! 😉

sajab
3. lis 2011

@caricia1 Ahojky, tak co mamino jaká? 😉

caricia1
3. lis 2011

@sajab Ahojky 😉 Super...Udělala jsem si čaj tak doufám že dneska zas nebudu zdravit do mísy 😀 Jak je?????

daphney
3. lis 2011

Dobré ranko berušky,
tak ta naše vanilka má dneska uz tak na ní mooooc 😵 myslím

@caricia1 velká gratulace k srdíčku, jen tak dál 😵

a jakpak se všechny máte? Já jsem dnes trochu nervozní, nějak mi vůbec nen špatně 😒 tak jestli je to v pořádku

sajab
3. lis 2011

@caricia1 Napnutě jak kšandy 😖 Čajík také popíjím. Vzpomínám si, že při prvním těhu jsem ho pila jen asi měsíc, a pak jsem musela přestat protože dětem nechutnal a dávali mi to dost najevo 😀

daphney
3. lis 2011

@sajab výbavička nachystaná a tak to má být 😉 máme toho taky ve sklepě mraky, mám prostěneovladatelnou vášeň pro nakupování 😀

caricia1
3. lis 2011

@daphney Děkuju 🙂 Bud ráda,mě taky nebylo špatně hned až dýl..A zvracet jsem začela až tenhle týden 😉

sajab
3. lis 2011

@daphney No mě to přešlo, ale při těch našich andílkách jsem prostě nedokázala ničemu odolat, měla jsem pocit, že to prostě nutně budeme potřebovat a že se bez toho neobejdem 😀 😀 😀 No teď už vím, že bylo předčasné, radovat se.

caricia1
3. lis 2011

@sajab 😀 já bych se bez čajíku jen těžko obešla 😀

sajab
3. lis 2011

@caricia1 To jsem si také říkala, ale bylo to lepší než neustále zdravit paní mísu 😀 😀 😀 Už jen ta "vůně" mi nedělala nejlíp.

caricia1
3. lis 2011

@sajab Jo tak to je jasný. 😀 😀 😀

sal80
3. lis 2011

@sajab Ale nemáte kočárek doma, že ne?

sajab
3. lis 2011

@caricia1 Bylo vše bylo ☹ Teď začínáme od začátku, zatím mi chutná a nemám pocit,že bych měla přestat 😒 No pravda se rychle ukáže.

sal80
3. lis 2011

@caricia1 @daphney Čaute, fešandy 🙂

sajab
3. lis 2011

@sal80 Je na půdě,zabalený v krabici, jak nám přišel. Manžel říkal, že přinejhorším ho budu v něm vozit do a z hospody 😀 😀 😀

caricia1
3. lis 2011

@sal80 Ahoj,jak se máme? 😉

daphney
3. lis 2011

@caricia1 stejně je mi to divné, už pár dní je mi špatně a dnes ne 😒

daphney
3. lis 2011

@sal80 ahoj beruško, co dvojčátka? jakpak se dneska mají?

cuddle
3. lis 2011

@sajab teda manzel je srandista.....a kdyz se ted povede jedno mimi, tak asi budete ten pro 2 prodavat a stejne kupovat novy.....no ale treba to mas dany a budou tam 2 🙂

sal80
3. lis 2011

@sajab Dejte ho z domu. Schovte ho k někomu. Nemějte ho doma!

sajab
3. lis 2011

@cuddle No to teda je srandista, už dokoce uvažoval, že budeme chodit na procházky a našeho mazlíka vozit konfort aby si neošoupal nožičky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Nevím jestli by někdo koupil, teď je hodně nabídek pro dvojčátka a dost výhodných takže nevím. Pro jedno by jsme 100% kupovali nový,i když také už tu padla zmínka, že aspoň by v tom dvojkočárku mělo více místa. 😉