Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

vannilie
3. lis 2011

@sajab a kdo odebira vajicka.krenek

cuddle
3. lis 2011

holky tak jsem doma, to byl den - hlavne ze bych se mela setrit a pekelne uz me poboliva vsechno, no tak uz at je zitra po odberu a mazu zase domu do postylky, uz ted vidim, ze se urcite budu celou noc prevalovat a neusnu ☹

vannilie
3. lis 2011

@cuddle ahoj cuddlicko.me ceka odber v pondeli

cuddle
3. lis 2011

@vannilie a jak se citis, uz neco picha, poboliva?

vannilie
3. lis 2011

@cuddle sem tam me poboliva bricho

sajab
3. lis 2011

@vannilie To nevím,záleží kdo bude mít službu na sále.

vannilie
3. lis 2011

@sajab jo tak.a jak se citis

vannilie
3. lis 2011

🙂

sajab
3. lis 2011

@vannilie Napnutá jak guma v teplákách 😉 Nervózněší než kdy předtím. Jinak ty ses Křenka neptala, jestli bude na sále? To já se Milouška ptala pokažké, zda tam bude. 😉

vannilie
3. lis 2011

😀

vannilie
3. lis 2011

@sajab ne neptala.mela jsme se zeptat

sajab
3. lis 2011

@vannilie To máš jedno, mě Miloušek říkal, že postupy jsou u všech Dr stejné, tak je jedno kdo to bude dělat.

sajab
3. lis 2011

😝 😝 😉

vannilie
3. lis 2011

@sajab jo to je fakt.a =ak si mam volat kdy jak to dopadlo

vannilie
3. lis 2011

😲 😲 😲

sajab
3. lis 2011

@vannilie To ti vše řeknou,po probuzení. Dvě hoďky si poležíš,pak příde sestřička zeptá se jak se cítíš a když dobré, tak můžeš jít, na recepci zaplatíš za narkózu, pak ti zavolají embryoložku a ta ti řekne přesný počet odebraných vajíček a podá ti info, kdy si máš zavolat. 😉

vannilie
3. lis 2011

@sajab tak to jo.za krenkem uz nepujdu

cuddle
3. lis 2011

@sajab jeee koukam jako blazen vy platite za narkozu pri IVF?? to prece je ve vykonu hrazeno pojistovnou ne? fiha opravdu to ma kazdy jinak

cuddle
3. lis 2011

@vannilie me uz teda dnes fest vsechno tlaci, i po tom meste jsem sla jak kacena....no tak uz at to mame za sebou 🙂

sal80
3. lis 2011

@daphney Ahoj. Použité se asi také nechají koupit, ale...A) nevím zatím kde a za B) nepotřebuji je...také zatím

sajab
3. lis 2011

@vannilie Ne za Křenkem už nepůjdeš, maximálně se na tebe příjde podívat na pokoj, pokud to bude dělat on.
@cuddle Jo my platíme při OPU nebo spíš po,nám to pojišťovna nehradí. Tobě jo??? 😕 😨

vannilie
3. lis 2011

@sajab platime pri opu narkozu a co jeste ostatni az v den embryotransferu

sal80
3. lis 2011

@daphney Testovat mám až 16.11. Nebo spíš, ten den mám volat výsledek. Jeden testík prý můžu udělat už 15.11. večer.

sajab
3. lis 2011

@vannilie Jenom tu narkózu,zbytek až při ET.To beztak ještě budete mluvit z laboratoří, jak to vypadá. 😉

vannilie
3. lis 2011

@sajab jo jasne dekuju za info.kolik si mela vajicek

sajab
3. lis 2011

@vannilie To nestojí ani za zveřejňování,pouhých 5 a z toho 3 zralé a 2- 100% 😒

vannilie
3. lis 2011

@sajab sak to ej take dobre.nic se nedeje.meli jste i ICSI

sajab
3. lis 2011

@vannilie Ano měli,je to jistější si myslím teda.

vannilie
3. lis 2011

@sal80 😀

vannilie
3. lis 2011

@sajab ja si myslim.me rekl dneska krenek jak dopadne SPG.v cervnu mel pritel vynikajici vysledky ale to vse se dozvime v pondeli