Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

cuddle
16. srp 2011

@teruberi ano ano je to krasny zazitek, ukazuji na televizce jak vypada, pak jak ho nabiraji do te transfer soupravy a pak jak ho zavadi tak ti ukazuji na monitoru a daji ti fotecku fazolky, no proste supr, hned jsem si to doma nafotila a manzel to mel tak na plose a porad jsme se na to divali, no tak doufam, ze tentokrat se z toho budeme radovat dele nez tech 10 dnu....

teruberi
16. srp 2011

@sal80 to ovsem chlap nemusi vedet ;) jeste by chtel zustat v 1+1 jak ho znam 😀

teruberi
16. srp 2011

@cuddle to Ti moc preju....prejem vsichni,ale to Ty vis...

sal80
16. srp 2011

@cuddle Nechte miminku klid. Žádný monitor, žádné fotky na lednici. Klid, pohodu a jeho vlastní prostor. Asi toho na něj bylo minule moc a vyčerpalo ho to ☹ Teď žádné vyčerpávání, ok? 🙂

sal80
16. srp 2011

@teruberi Jasně, bude to naše tajemství 😀

cuddle
16. srp 2011

@sal80 tak ja jim reknu ze fotku nechcu - i kdyz minule mi ji dali automaticky - na lednici nebyla neboj, jen na plose 😀 😀 😀 😀 ale stridala se s vlakama a fotkama z dovolene 😉

cuddle
16. srp 2011

@teruberi fakt jo, ten muj chtel vetsi byt hned se svatbou, no a ja mu minule rikala, kolik jsme mohli uz za ten rok a pul usetrit na hypotece , tak jsme se opotili - no tak ale co mame kde susit pradlo 😀 😀 😀

sal80
16. srp 2011

@cuddle Jen si jí vezmi, ale pšt 😉

mufinka26
17. srp 2011

Dobré ránko děvčata, tak sem zase tady 🙂)) měla sem trošku výpadek, nějak sme se ty dva dny nezastavyly 🙂 včera sme našim futrům do pokoje udělaly menší porod, přivezly nám tu naší sedačku. první problém, nevlezla do vítahu, to mě začala chytat panika, jelikož futra přes který se musíme dostat do obýváku jsou ještě užší. tak cvičně sme si z manželem vynesly ty dva veliký a těžký kusi do 10.patra sedačka rozměr 85cm futra 70cm. prostě porod. ale zdařil se a mi sme hrdí rodiče rohového gauče 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jinak docela jak to byla makačka, tak taková malá příprava na ten náš KET, ale jelikož mrcha dělá, že mě nezná a stále se nedostavila, tak sem se rozhodla, že příští týden půjdu už do práce, abych přišla na jiné myšlenky. A tentokrát bych zkusila si nebrat ani neschopenku po KETu, prostě ten třetí pokus necháme totálně osudu, sice to bude makačka, stát dvanáct hodin, ale co, normálně bych to ani neřešila, protože bych nevěděla, že těhu sem. Juj to sem se ale rozepsala 😅 😅 😅 😅

daphney
17. srp 2011

Dobré ranko 🙂
Včera v práci mazec, už jsem se na koníka nedostala, když jsem dorazila domů, byla jsem ráda, že žiju 😖 dnes snad bude klídek...
@cuddle už jen jeden den a budeš naše první vlaštovka, takže si užívej poslední netěhotný den 😉 😉 😉 s tím negativním přístupem na tom něco bude,taky jsem vždy plná optimistického přístupu a NIC,takže s taktikou "určitě to nevyšlo a vlastně se ani nic neděje " tak ode dneška začínám 🙂
@sal80 v kolik vyrážíš do CARu pro pigárko?

sal80
17. srp 2011

@mufinka26 I já jsem pro MS nějak cizí 🙂

daphney
17. srp 2011

@mufinka26 dobré ranko, tak ať sedačka dobře slouží, když dala takové práce 😉 😉 😉 koukám, že deš na to taky způsoben "nic se neděje" i já měním taktiku a jak psala sal80 ty jednočárkové testíky už nejsou na skladě,takže tentokrát na nás všechny čekají jen ty s // 😀 😀

sal80
17. srp 2011

@cuddle No jo...už zítra!!!!! 😀

sal80
17. srp 2011

@daphney Ahoj 🙂 Doktorka je tam dnes jen do jedné. Pokusila jsem se domluvit, zda se může rozhodnout o množství Agolutinu (či 1 nebo 2) i bez mé přítomnosti. Vzhledem k tomu, že 1 se dává na 60kg, tak si klidně můžou připravit hned dva 😀 Budu tam volat, abych věděla. Přeci jen jsem v kanceláři a ne v holubníku, ne? 🙂 Musím na zaměstavatele opatrně, protože....bude hůř 😀 😀 😀 😎

mufinka26
17. srp 2011

@daphney jo totální změna taktiky 🙂 ale bude to tím, že se spíš připravujeme na 2.IVF... ale třeba tahle taktika bude ta pravá a nakonec KET vyjde 😀 necháme se překvapit, v každém případě to bude až někdy v září. 😉

@sal80 hihi... asi se snáma ta mrška nechce kamarádit, což oto, já bych ani nemusela aby dorazila 😀 ale musel by tam být malej zázrak 😀 😀
@cuddle tobě to pěkně uteklo vid? již zítra tě čeká KETík. 🙂 tak držím palečky 😀

sal80
17. srp 2011

@mufinka26 Snažila jsem se v tento zázrak uvěřit, ale...není. Protože hCG mám >1. Dnes jdu na provokačku a pak...až MS dorazí, tak už bude stimulace na dosah. Pokud neumřu nedočkavostí 😀

mufinka26
17. srp 2011

@sal80 to znám 😀 😀 mě by dorazit měla ovšem otazník je kdy 😅 měla sem tu proveru a estrofen, takže to sem vždycky dostala. jinak injekce vyvolávačky znám taky moc dobře, co já jich za ty léta do toho zadku dostala 😀 😀 vždycky sem letěla na gyndu z nadějí, že už a ono prd a injekce do zadnice 😀 😀 😀 😀

sal80
17. srp 2011

@mufinka26 I já už bych měla zadek jako cedník. Ale že nás ta naděje neopouští, že? 🙂 Také měním taktiku - podle Tebe - stejně jako daphney. Na nic nečekám, čekám horší, ale...ale doufám v lepší 🙂 A pak, jak už jsem psala včera, ty / jsem vykoupila, teď už jsou na skladu jen ty se // 😉

teta_bob
17. srp 2011

@sal80 ahojky, to mě mrzí, ale musíme věřit a určo se nám to IVF povede 🙂

teta_bob
17. srp 2011

@caricia1 ahojky, by brďo to mě teda celkem vážně děsíš!!! krvácela jsi?...jo byla jsi i na hysteroskopii?

teta_bob
17. srp 2011

@daphney ahojky, možná pletu, ale mám za to, že mi říkali, že po obou těchto zákrocích se jde po 2h domů.....ale je fakt, že laparku mi ani nedoporučují a hysteroskopii jsem zatím odmítla, nevím jeslti jsem udělala dobře, ale na poprvé to riskneme.....

mufinka26
17. srp 2011

@sal80 já mám doma taky hafo testíků tak doufám, že to budou ty pravý // 😀 😀 já dělám v obchodu, krátkej dlouhej týden 12.hodinový směny 😝 tak to bude trochu makačka, ale jak sem říkala, kdybych otěhotněla přirozeně, tak bych ani nevěděla, že tam ve mě něco klíčí 😀 😀 takže taktiku měním totálně od základů, ještě to vysvětlyt manželovi 😅 😅 to bude trošku horší 😅 ale vím, že to pochopí.

teta_bob
17. srp 2011

@daphney zkoušela jsi ovulační testy?....u mě je to zabitý, ale pokud ovuluješ, tak bych je asi zkusila...

daphney
17. srp 2011

@sal80 dvě ampule to jistí 😀 já před laparkou dostala 2x po 2 ampulích a mrcha si stejně dělala co chce 😠 ale tobě dorazí, musí!!!! a září bude naše 😀 😀 😀

@mufinka26 takhe taktika je ta pravá!!! Kamarádka se snažila 1,5 roku, každý měsíc hlídala ovulku, poctivě souložila a tak a nakonec otěhotněla při vánočním mejdánku jen tak rychlovka a bylo to tam, no a za měsím bude mít mimiňáka 😀

teta_bob
17. srp 2011

@sal80 prosím tě, jaký je rozdíl mezi krátkým a dlouhým protokolem?

mufinka26
17. srp 2011

@daphney to je hezkýýý 😀 oni i v CARu doporučujou, žít úplně normálně po ET. Dokonce tam ani ty neschopenky nechtěji psát. Takže od příštího týdne zase nastupuji do pracovního procesu 😉 a rovnou na dlouhej, uf to bude zajímaví pracovní víkend 😀

daphney
17. srp 2011

@teta_bob beruško zkoušela, ale nic moc... jelikož ovu testíky reagují na LH a ten v době obulace musí udělat tzv. předovulační pík a ten má celkem veliké roznemí, takže jsem je měla vždy lehce pozitivní i když jsem měla ovulku potvrzenou na UZ 😠
a co ty? co je u tebe nového?

mufinka26
17. srp 2011

@teta_bob jestly můžu odpovím ti já. dlouhý protokol 1DC ti dají injekci a stopnou ti cyklus, začíná se s injekcema až tak 20DC .. krátký protokol ten je častější a měla sem ho i já od 1DC se píchjí hormony na stymulaci 11 den se chodí na UZ a podle toho bud ještě nějaký ten den injekce a nebo ti pomalu řeknou kdy bude OPU, větinou do 15DC je OPU 😀

mufinka26
17. srp 2011

@teta_bob kdyžtak ten rozpis krátkého protokolu mám vyfocený ve svém albu tak jukni 😀

daphney
17. srp 2011

@mufinka26 alespoň ti to bude rychleji utíkat a přijdeš trochu na jiné myšlenky... taky bych chtěla po IVF chodit do práce, chvilku zůstanu doma po OPU, a pak šupky do provozu 🙂