Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
22. srp 2011

@mufinka26 Hodně štěstí, držím palce 😀 Budu na Tebe moc myslet!!!

sal80
22. srp 2011

@caricia1 Ahoj. Já synovce neměla, ale měla jsem v posteli Tomáše 😀 😀 😀 😀 😀 😀 To by ještě šlo, ale v pátek ho začaly bolet zuby, v sobotu pohotovost a opět ohromná bolest, když to přišlo k sobě. Bolest ustoupila až v neděli nad ránem. Takže si dokážeš představit Ty neprospané noci, kdy Tomáš trpěl a já, soucitně, s ním 😒

marca22
22. srp 2011

@cuddle My se pro dárkyni nerozhodli,chtěli jsme bojovat dál,ale nikde už mě nechtějí stimulovat,že mám vysoké FSH a nízké AMH a život bez dětí si představit nedokážeme,proto jdeme do darovaných,jiná cesta podle dr. není a nemůžu čekat na zázrak,kterej se nikdy nestane.

sal80
22. srp 2011

@daphney Krásnou dovolenou a dovez si víc, než jen opálené Tvé pružné tělo 😀 😀 😀 😀 😀

sal80
22. srp 2011

@caricia1
@marca22
Holky nestraště, že budu po hormonech jako pumlíč 😨 Si musím zachovat svou devadesátikilovou figuru 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sal80
22. srp 2011

@cuddle Kdepak. Ani za nic. Prosila jsem, foukala na zoubek, nosila tabletky, ale NE!!! ☹

sal80
22. srp 2011

@cuddle Držím palečky. Moc na Tebe myslím a 100% nejsem sama!!!!! 🙂

caricia1
22. srp 2011

@sal80 Tak to si dokážu představit...Mě vzal zub v březnu,napřed mi to propíchala protože jsem tam měla zánět-bez injekce a za týden šel ven..To je šílená bolest,na to si člověk nenajde ani ulevovou polohu,jéé a jak já byla mrzutááá 😀 😀 😀 😀 😀

cuddle
22. srp 2011

@marca22 taky mam spatnej pomer hormonu, ale u me jsou spis na stejne hladine, coz zase zpusobuje, ze nemam ovulaci a sama tedy tedy nic nevyplodim....doufat, ze jednou za rok mozna nejakym omylem odovoluju....verit na zazrak..., takze stimulace , ale samo tim to nekonci nejdulezitejsi je, aby se embryjko ujalo a deloha ho prijala a to se zatim nepodarilo, takźe verim, ze budes mit moc stesti s tema darcovskyma 😉

caricia1
22. srp 2011

@sal80 Já tě vůbec nechci strašit ,ale na hormonech jsem nabrala 6 k. 😀 😀 😀 Ale zase je fakt že to odeznělo

marca22
22. srp 2011

@sal80 Já teda po stimulačních nebyla jako pumlíč,naopak jsem hubla,ale pak mi dali substituci a teď antikoncepci a akorát mi narost zadek,jsem si v začátku libovala jak hubnu a rostou mi prsa,hm ten zadek je nakonec předběhnul a ještě se mi udělala ta celulitida,no děs ☹

cuddle
22. srp 2011

@sal80 jo ja po roce hormonu a stimulaci atd. mam 10 kilo nahoru, kde je mojich 83 kilo ktere bych ted brala vsema 10ti daleko za horama.... 😠

marca22
22. srp 2011

@cuddle já právě ovulaci taky nemám,ale prý protože už mám málo vajíček,no zdá se mi to divné,ale když jsem za 3 roky nebyla schopná otěhhotnět tak to bude asi pravda,já i kdyby se nějaký vajíčko umoudřilo neotěhotnim protože mám narušenou imunitu a alergii na sperma,všechno to zabiju,hlavně že nemám protilátky proti trofoblastu 😕 S počtem pokusů IVF se zvedá úspěšnost,věřím tomu že ti to teď vyjde 😉

cuddle
22. srp 2011

@marca22 vzdycky si rikam, ze je to nespravedlive, kazda fetanda otehotni na prvni pokus , dite nechce a kdo by chtel , tak si to holt protrpi, probreci, vynervuje a jeste utrati penez jak za nove auto, aby vubec mel sanci ten pokus absolvovat, to je na svete nespravedlnost.... 😒

marca22
22. srp 2011

@cuddle je to nefér,zrovna nedavno jsem slyšela o té feťačce Katce že už čeká druhé dítě,je celá zdemolovaná,první dítě dala do děcáku a tohle bude další chudinka,nechápu jak může mít ty reprodukční orgány zdravé,to je asi ten pud sebezáchovy,ale proč by měli pokračovat v genech a vůbec ve vývoji takoví lidé,na co jsou na světě dobří,abychom my co pracujeme měli na koho vydělávat ale nám pak dítěte jen tak dopřáno není a musíme všechno absolvovat a těhotnět proti přírodě,nechápu co to má za význam 🤐

caricia1
22. srp 2011

@cuddle To je pravda,dneska má dítě budto nějaká holčina která je ještě sama dítě a nemá páru co se s tím dělá,nebo takové ty případy které otěhotní ani neví jak,ani neví s kým a v tom lepším případě mimi odloží do babyboxu 😕 😖 😖 😖

caricia1
22. srp 2011

Kolikrát když vidim ve zprávach jak se našlo mimi v babyboxu,uplně zdravé krásné dítě tak bych řvala!

marca22
22. srp 2011

@caricia1 Jo a nebo vyžírky a nemakačenka,těch je taky v tomhle státě plno, a ti problémy s neplodností nemají,ty dělají děti aby byli živí ze sociálních dávek a v životě nemuseli makat,by mě zajímalo co na to páni ministři budou řikat až se za několik desítek let budou rodit jenom děti takových rodičů,vše bude rozkradené a hlavně kdo na ně bude dělat by mě zajímalo

marca22
22. srp 2011

@caricia1 To já bych si ho hned vzala kdyby se to stalo u nás

sal80
22. srp 2011

@cuddle Pokud bude k rozeznání, kde mám hlavu a kde nohy, tak to snad zvládnu.
@marca22 Klid, určitě Ti to sluší 😉

marca22
22. srp 2011

@sal80 když mám pytel tak jo 😀

caricia1
22. srp 2011

@marca22 Jo,je to děs!Jenže s tim bohužel nic nenaděláme... 😖

sal80
22. srp 2011

@caricia1 To já taky. Když jsem ležela u Apolinaře, kde mi odstraňovali hnisavé pouzdro okolo vaječníku a srůsty na obou vejcovodech, tak mě dali na pokoj s dvěmi jinými spolupacientkami. S paní, která šla na odstranění dělohy a vaječníků a s mladou slečnou, které nebylo ještě sedmnáct - těhotnou, v 17 týdnu těhotenství. A to byl problém! Holčina se nechala zavřít na dětskou psychiatrii, aby jí byl dovolený potrat v týdnu, kdy už to zákon nepovoluje. Samožřejmě jí byl z lékařského důvodu povolený. Fajn, o tom také nic. Nebudu soudit. Chodila tam za ní maminka, která jí uklidňovala, že interupce nic není, že už byla na šesti ☹ Slečně daly sestřičky tabletku na otevření a čekalo se. Dostala bolesti, tak jí zavedli do páteře analgesii, aby netrpěla. Ležela celou dobu vedle mě!!!! Najednou se otočila a povídá mi...asi ze mě něco vypadlo a odkryla deku...... Jsem zdravotní sestra a vím, jak se zachovat, ale já....nemohla. Jen jsem stiskla zvonek. Měla jsem takovou chuť vzít to malé tělíčko a dát si ho do dělohy. Ten den jsem podepsala reverz. Nenáviděla jsem jí, zdravotníky i celý svět 😢 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sal80
22. srp 2011

@caricia1 Nebudeme s tím dělat nic...jen jednou. Začneme rodit!!!! 😀 😀 😀 😀

marca22
22. srp 2011

@caricia1 To ne,my se můžem maximálně ročílit a je nám to stejně prdlajs platné,takže si radši zachováme klidnou hlavu plnou mimísků 😀

sal80
22. srp 2011

@marca22 Pytel je prima 🙂 Vypadá tak....středověce 😀

marca22
22. srp 2011

@sal80 No tak to se ti nedivim,já bych se tam asi už složila tohle vidět 😠

caricia1
22. srp 2011

@sal80 Ježiš!!To je hrozný,mam sevřený žaludek,víc k tomu říct nemůžu je to hnus!

marca22
22. srp 2011

@sal80 že jo,dneska se vrací do módy kde co,když může být retro,nebo antický styl,tak středověk bude třeba brzo,to abych ten pytel už začla schánět,abych byla první in 😀

caricia1
22. srp 2011

@marca22 Jakejpa pytel,jsme všechny pěkný ženský a jestli máme nějaký kilo navíc??No a??Lepší než
@sal80 vypatat jako dachau nebo jak se to říka ne?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀