Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
26. srp 2011

@mufinka26 Tak pracuj 🙂 Já jsem slíbila Tomovi kuře, takže mu ho peču. Jdu si tedy hrát na kuchtičku a připravím mu k němu i salát 🙂 Zatím se měj a ať Ti to utíká 😉

cuddle
26. srp 2011

@sal80 ja jim taky psala, objenam obe, koupim 2 kupony a napisu jim to do mailu co chci a kam to chci poslat asi , jeste to prectu cele, mensi vezmu Belči a velkej hafanom

cuddle
26. srp 2011

http://zpravy.idnes.cz/pojistovny-nove-uhradi-c...

tak koukam i pojistovny razi teorii jako u nas v caru , zavadet jen 1 embryjko a eliminovat vicecetna tehotenstvi....tak uvidime

mufinka26
26. srp 2011

tak my pomalu, ale jistě končí dnešní 12 hodinová směna 😀 nožky bolí, ale sem ráda, že tu sem 😀 😀 jak mě ta naše partička chyběla 😀 😀

@cuddle taky sem ten článek četla, myslím, že je to prospěšný, hradit o jeden cyklus víc, ikdyž se zavádí jenom jedno embrijko, protože i jedno je to vítězné, tak jako to budeš mít ted ty 😀 😀 za chvíly nám budeš hlásit // vid? utíká ti to? já se taky už za chvíly dočkám toho bojovníčka 😀

katka1311
26. srp 2011

Ahoj kočky 😀 Já teď přijela z práce,jsem úplně grogy 😝 .
@katka.gzd Kači ty si odkud ze Slovenska?Já ti můžu taky psát slovensky 😉 jsem taky slovenka.
Co se spermijek týče tak mi máme momentálně 2.8mil/ml ale z toho jsou málo pohyblivé a manža do dárce vůůůůůůůůůůůůůůbec nechce a jak píše Sal80 taky bych zatím nešla.

cuddle
27. srp 2011

holky v noci me zacalo pobolivat bricho jako pred MS, tak to asi neni dobry ☹ Jinak teda dnesni noc katastrofa, barak vyhratej po tech dnech vedra, ze jsem vubec nemohla zamhourit oko a jen jsem prevalovala, uz aby se fakt ochladilo, rano a ze strany kam dopoledne nesviti slunko je tu 28 st, to jsem teda zvedava kolik tu bude odpoledne ☹

cuddle
27. srp 2011

@mufinka26 takze pracovni den za tebou, no tak v tom vedru mozna lepsi u Vas jesli mate klimu...
jinak krom toho 4teho pokusu pisou i o vakcine proti rakovine del. cipku, to by mohlo byt uz pro tu tvoji holcicku aktualni
http://zpravy.idnes.cz/vakciny-proti-rakovine-b...

mufinka26
27. srp 2011

@cuddle ještě nee, oni to budou hradit až od 13.let a mladý bude teprve 10. 🙂 🙂 ale už sme nad tím doma uvažovaly, že jí necháme naočkovat, až bude čas 😉

cuddle
27. srp 2011

@mufinka26 hele oni nez to schvali, nez to bude platit, tak mam mala 13 a je to akorat 😉

barousek
27. srp 2011

ahojky holky,preju vsem krasny vikend 😵 🙂
@sal80 spermie jsou,ale jak uz jsem psala na imunologii nam doporucili zkusit toho darce a neplytvat dalsim pokusem ivf..dlouho jsem o tom premyslela a nechci ztratit dalsi pokus pro nic za nic,domluvili jsme se s dr. v caru ze oplodnime vajicka pul na pul

barousek
27. srp 2011

@cuddle na imunologii vysetrovali i manzelovo sperma-jako protilatky atd.bylo nam receno ze jeho spermie jsou nevhodne k ivf a doporucuji spermie darce. 😔 ja tomu moc nerozumim,snad doktori vi co delaji 😉

barousek
27. srp 2011

@jimmy1 kdy jdes na druhy ivf??

cuddle
27. srp 2011

@barousek tak to u nas nedelali, me imunologii a manzelo spermiogram, o tom, ze by to kombinovali jsem teda neslysela, nevim
ano pokud je to uz 2hy pokus a doktori rikaji toto, tak chapu, ze to chcete zkusit

barousek
27. srp 2011

@cuddle zkusime to,snad budou i nejaky mrazacci..ty ses ted po transferu??kdy budes testit?mocinky drzim palce !

cuddle
27. srp 2011

@barousek ano dnes 9 den od KET, test jsem si stanovila na zitra 28.8 a kdyz bude negativni tak v pondeli zajdu na krev, at to mame potvrzeno bud a nebo

jimmy1
27. srp 2011

@barousek zatím jsme objednaní do indikační poradny, tam jdeme 6.9., tak se uvidí, co tam společně vymyslíme 😉 jelikož předtím byl úspěšný dlouhý protokol, tak si myslím, že to tak zůstane... No i když mám malinko obavy, aby mi to proplatila pojišťovna 😕 diagnostikovali mi totiž letos Bechtěrevovu chorobu 😔 no uvidíme 😝
Jo a po prvním transferu (nepovedlo se) nám Dr. taky navrhoval spermie dárce, že by se šlo půl na půl. To jsme s manželem zavrhli, že ještě 2. IVF zkusíme se svýma a teprve kdyby to nevyšlo, tak do třetice bysme šli do dárce. No ale protože se povedl KET, tak z toho sešlo a dárce nepřichází v úvahu 😉

mufinka26
27. srp 2011

Ahojky holky, tak se my v práci krásně krátí čas na to úterý, doufám, že uslyšíme jenoim dobré zprávy 😀 v podstatě už jenom 9 dní a budu mít zase bojovníčka-ky v bříšku 😀
@cuddle ty už budeš zítra testit vid?? tak doufám, že se tu zítra dočtu jenom dobré zprávy, držíííí všechny pěstičky co máááám 😀 😀 😀

katka1311
27. srp 2011

@cuddle Ať zítra najdeš krásné // 🙂

sal80
27. srp 2011

@cuddle Moc na Tebe myslím a držím palce... 🙂

sal80
27. srp 2011

@cuddle
@barousek
Ani já neslyšela o kombinování spermií muže a dárce. Dnes jsem volala do nemocnice, kde slouží můj MUDr. a ten mi řekl, že se nic takového nedělá. Pokud se jedná o oplodnění IUI, tak se spermie smíchají a aplikuje se tato směs a ať vyhraje ta nejlepší. Pokud se používá ICSI, tak se vybírá nejlepší spermie odběru. Nedělá se, že se např. 3 vajíčka oplodní mužem a další 3 dárcem. Takže také tomu nerozumím...co píše baroušek.

barousek
27. srp 2011

@cuddle hodne stesti na zitrejsi testovani 😉
@jimmy1 tak kdyz uz vam jednou vysel ket tak neni co resit..i tentokrat se urcite zadari 😀
@sal80 ja o tom take nikdy neslysela,ale kdyz jsem predlozila doporuceni z imunologie doktorovi v caru tak se nas zeptal jak jsme se rozhodli a my ze do toho pujdem a ja se zeptala zda by to slo namichat s tim ze se to udela na pul a dr.rekl ze to jde tak jsme s tim souhlasili.problem s tim urcite neni 🙂

katka1311
27. srp 2011

@jimmy1 Od kterého DC si začala se stimulací?
Jak probíhá dlouhý protokol? 😅

cuddle
28. srp 2011

holky spát jsem skoro nemohla, ráno jsem se vzbudila a koukam na hodiny 5.08 - tak si rikam nic jdu, mocak plnej to uz dyl nevydrzim.....

ani jsem se nechtěla podívat na výsledek, ale hned vyskočila druhá čárka - tak jsem to musela utíkat ukázat spícímu manželovi , ať se jako taky koukne jestli se mi to jen nezdá a ještě nespím 😀 😀 😀 😀
ale holky fakt je tam, poprvé v životě mám // na testíku, není možná 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
doufám, že je taky vidíte a že to není moje fata morgána a že mi neutečou 😀 😀 😀 😀

děkuji všem co na mě mysleli a drželi palečky, pěstičky prostě cokoliv co pomohlo 🙂

jimmy1
28. srp 2011

@cuddle gratuluju z celého srdce!!!!! 😵 😵 😵 úplně mě zamrazilo 😵 tak ať je všechno i dál na 1* 🙂 moc ti to přeju!!!

jimmy1
28. srp 2011

@katka1311 já si už prdlačky pamatuju, přeci jen už je to nějaký ten pátek 😝 Naše IVF/ICSI probíhalo v červenci 2008 😎 ale když se mi povede pohledat papíry z CAR tak písnu.

katka1311
28. srp 2011

@cuddle supéééééééééééééééééééééér nádherné // 😀 moc moc gratuluji.

barousek
28. srp 2011

ahojky vsem,dobre rano.. 🙂
@cuddle velika gratulace ke krasnym //!!ted at vse probiha tak jak ma 😀 skvela zpravicka 😵 😵 !
@katka1311 jestli muzu poradit,ja mela dlouhej protokol letos v breznu..asi tak 14 dni jsem pichala decapeptyl na utlum vajecniku a pak se k tomu pridal gonal a menopur na stimulaci rustu folikulu,celkove jsem injekce pichala asi 24 dni 😕 😅 s primou stimulaci se zacina od druheho dne cyklu

cuddle
28. srp 2011

@jimmy1
@barousek
@katka1311 holky dekuju, zitra rano jdu na krev, tak doufam, ze mi to potvrdi... 😉

mufinka26
28. srp 2011

@cuddle obrovská gratulace zaltí 😀 😀 to je skvělá zpráva 😀 😀 hned sem v práci letěla se podívat na komp, jestly si už psala 😀 😀 ještě jednou gratulacéééééééééééé 😀

cuddle
28. srp 2011

@mufinka26 dekuji , dekuji - ale znas to nejasam moc nahlas