Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
2. zář 2011

@caricia1 Ano jsem. Proto ty prodlevy...

teruberi
3. zář 2011

uu holky, teda, tady nikdo cely den nebyl ? 😕 Ja jsem tu uplne samicka 😨 No co se da delat, pujdu si pichnout svou vecerni davku a sup na kute, ahoooj!

caricia1
4. zář 2011

Ahoj holky tak kdepak jste všechny???? 😵 😵 😵 😵

teruberi
4. zář 2011

@caricia1 Ja jsem tu, ale jen na skok...Tady to vali, co?😀
Jak se mas?

teruberi
4. zář 2011

tak uz zase musim pryc... 😀

sajab
4. zář 2011

Ahoj holky,jak se všechny máte? Vidím, že poslední dobou to tu teda nijak extra nežije 😀 Asi máte všichni fůru starostí,ostatně já také. Jak se blíží TP(termín porodu) jsem čím dál víc v depresích.Zrovna v pátek mi psala známa, co jsme spolu podstupovali IVF v jeden den, že už se pomalu blíží k cíli, bylo mi to strašlivě moc líto,já vím, že to nechtěla udělat schválně,má jen prostě radost, že už bude mít konečně broučky u sebe(také čeká dvě,teda ona čekala tři ale jedno to vzdalo ve3měsíci 😒 )Nebo také ta kamarádka co chodím za jejíma zlatíčkama,také se tak dívala z okna a říká,tak a už se nám zas přibližuje podzim,a v tu chvíli si uvědomila, že já bych na podzim rodila, tak se začala omlouvat.Jen jsem jí řekla, že to nic,že se nezlobím,ale musela jsem se přitulit k tomu mladšímu špuntíkovi,schodou okolností,v době kdy bych potencionálně rodila on bude slavit 1rok ☹
Jinak holky, zítra budu volat do CARu abych se objednala na konzultaci, tak uvidíme, co mi řeknou a na kdy mě objednají. Tak se mějte hezky,a zase někdy tady 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

sal80
4. zář 2011

Ahoj 🙂 Koukám, že sem každá jen nakoukneme a šupajdíme pryč. Já jsem se rozhodla malovat 🙂 Jaký máte víkend? 🙂

sal80
4. zář 2011

@sajab Ahoj. Vím, že je Ti smutno. Stejně tak vím, že Ti žádné utěšující fráze nepomohou. Nedávám sliby, které nemůžu splnit, ale.... Jednou přijde den, kdy už to všechno nebude tak strašně bolet. Slibuju,

mufinka26
4. zář 2011

ahojky holky, tak sme se vrátily konečně z jižních čech, udělaly sme očistu, vypírám už třetí pračku 😀 ted mě čeká ještě žehlení hromady prádla a zítra si jdu pro ty naše lásky 😀 😀 😀

vannilie
4. zář 2011

ahojky holky

vannilie
4. zář 2011

jak se mate 🙂

vannilie
4. zář 2011

holky me budouci svagrove ivf vyslo v patek se dozvedela ze je tehotna 🙂

vannilie
4. zář 2011

tady nikdo neniii ☹

cuddle
4. zář 2011

ahoj holky, prave jsem se vratila z pohotovosti - zacala jsem odpoledne nejak spinit - takze nevim ☹
na ultrazvuku byl gestacni vacek, tam kde ma byt, ale zatim maly, ta doktorka rikala, ze tak brzo tam stejne nic nevykouka a mam vyckat, pokud to bude slabe , nebo hnede spineni, pokracovat a v patek si jit normalne do caru jak jsem domluvena, pokud zacnu krvacet silne tak prijit k nim....klidovy rezim a takovy ty zakladni informace kdyz se nic nevi

vannilie
4. zář 2011

@cuddle ahojky to me moc mrzi.ale to bude ok uvidis

cuddle
4. zář 2011

@vannilie cas ukaze , takze uvidime

vannilie
4. zář 2011

@cuddle jo jasne.jen dopocivej

mufinka26
4. zář 2011

@cuddle neboj zlatí to bude v pořádku, na začátku těhu je špinění úplně běžný, hlavně že tam viděla ten váček kde měl být 🙂 neboj zlatí

cuddle
4. zář 2011

@mufinka26 snad jo, zatim je to takove neco hnede - male drobne ( rikam jako pisek ) - takze davam nozky nahoru a zitra asi neschopenku od obvodacky a uvidime na ultrazvuku v patek

mufinka26
4. zář 2011

@cuddle tak správně, nožky hore a pěkně odpočívej a na tu neschopenku radši určitě jdi. 😉

mufinka26
5. zář 2011

Tak holky, už je to tady 😀 dneska v 11:45 mě to čeká.. Jenom doufám, že se to naše zlatíčko v pořádku rozmrazí, aby mohlo pěkně do připravenýho pelíšku 🙂

sal80
5. zář 2011

@mufinka26 Už dnes? 🙂 Držím....VŠECHNO!!!!

sal80
5. zář 2011

@cuddle To nic nebude, asi se potřeboval trochu zavrtět 🙂 Moc na Tebe myslím 🙂

cuddle
5. zář 2011

@mufinka26 drz se

cuddle
5. zář 2011

@sal80 dekuju, preventivne jsem volala do caru - sla jsem i na ultrazvuk, doktor rikal dobry, je tam gestacni vacek tam kde ma byt i embyjko pry je tam - zatim ze to odpovida 5-6 tt , a mam dojit za 10az 14 dnu znovu a to uz pry bude srdicko, no tak trochu me uklidnil, dostala jsem dalsi utrogestan a na zahu pry mam zkusit lizatka proti tehotenske nevolnosti , mam i fotecku, ale manzel ma fotak cely den sebou, tak mozna pridam pozdeji

mufinka26
5. zář 2011

@cuddle vidíš, já ti říkala, že je to OK. brouček se ti tam jenom pěkně vrtí a dělá si tam víc místečka 😀 určitě se mu u tebe líbí a jen tak se tě nepustí, počkej, ještě budeš přenášet 😀 😀 😀

@sal80 moc děkuji za držení palečků 😀 😀 😀

Holky tak už jenom dvě hodinky a vyrážíme z manžou směr Apolinář 😀 máme to deset minut autem, ale pře nuselský most, tak radši vždycky vyrážíme dřív. Dneska ráno sem toho mého chlapáka budila, že zaspal do práce a on my z úsměvem na rtech odpověděl, že si vzal na celý den dovču, aby mohl být semnou 😀

cuddle
5. zář 2011

@mufinka26 no tak snad to bylo jen takove male vystraseni , a doufam, ze posledni
dneska si to uzijte 🙂

mufinka26
5. zář 2011

@cuddle děkujem, mě takhle Danielka taky jednou vystrašila když byla v bříšku, v 22tt sem začala rodit, naštěstí to v porodnici zarazily a vydržely sme až do 37tt 😀 ale ty neboj, to malinký si vybralo, že u tebe zůstane 😀 a tak to bude 😀 už se těším na testování a doufám, že taky konečně najdeme pořádný // na 20tkovým testu 🙂 rozhodla sem se, že 10tkový test použiju jen jednou a pak ty větší, aby byla jistota 😀 jen doufám, že to nebude zase jako minulý KET, ale tentokrát věřím, že to bude OK 😀 😀 😀

daphney
5. zář 2011

ahoj berušky, tak se hlásím po dvou týdnech odmlky, pokud bude čas alespoň nakouknu co se taky dělo,jakpak jste se měly??? doufám, že už tady najdu nějakou těhulku/těhulky... Dovča super, ale zázrak přirozeného početí se nekoná, sice mrcha dost opozdila, já už v nadějích, ale nakonec dorazila 😒 😒 😒
Takže dnes budu volat do gennetu kdy mám dorazit na uz a další cyklus hurá do IVF

přeji všem krásný pondělní den 🙂

sal80
5. zář 2011

@cuddle Ani nevíš, jak moc jsem ráda a jak moc Ti to přeju, Čudličko!!!!