Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

cuddle
5. zář 2011

@daphney dekuju, teda ta tva dovolena utekla jako voda

cuddle
5. zář 2011

holky tak hlasim pracovni neschopnost - kontrola 23.9 - hlavne v klidu a pohode pry.....

jinak nemate nekdo prehled, kdyz jste na nemocenske - rekneme 3 mesice a pak normos bys pracovala, tak do prumeru na materskou se pocita i ta nemocenska??? ty jo kdyby to tak bylo a ja byla cele tehu doma, tak to je blbe.....z 60% pocitat materskou tak to teda nevim jak zvladneme.....no co nejak bylo , nejak bude

daphney
5. zář 2011

@cuddle no pokud vím, tak nemocenská se počítá za posledních 12 odpracovaných měsíců... asi to finančně žádný šlágr nebude, ale přesně jak říkáš,nějak bylo,nějak bude... oželíš třeba nové věci a koupíte je v bazárku, koukneš co je kde v akci a i tak se dá něco uškudlit, hlavně že bude pro koho škudlit 😉 😉 😉

cuddle
5. zář 2011

@daphney takze posledni 12 mesicu pred nastupem na materskou a klidne z toho muzes byt 7 na neschopence...ach jo tak to fakt nebude moc valne....

michaela28
5. zář 2011

nechci moc zasahovat jen Vás čtu, ale myslím, že nemocenská se do mateřské nepočítá, to by bylo dost nespravedlivé

sajab
5. zář 2011

Holky,konečně nějaká pozitiva po všech těch špatnostech. Ve středu 7.9 na 11.00 hodin jdu na konzultaci 😉 Tak mi držte pěstičky, aby už bylo vše jen dobré 😎 😉

jimmy1
5. zář 2011

@cuddle já jsem byla celé těhu (od6tt) na neschopence a mateřská se mi počítala z průměru výdělku předtím 😉 neschopenka se do toho průměru nepočítala 😉 jo a docela silně jsem zakrvácela v tom 6tt a stejně to Martínek vybojoval, tak hlavně klííííídek, pohodičku a držíme všechny pěstičky co máme, ať to to malé cuddlině v poho zvládne 😉

cuddle
5. zář 2011

@jimmy1 fakt se do toho neschopenka nepocita? teda to by jsi mi udelala radost, porad premyslim koho se zeptat , nejake mzdovky nejlip....

cuddle
5. zář 2011

@michaela28 dekuji, to by byla dobra zprava, pac jinak by to bylo dost krute

michaela28
5. zář 2011

@cuddle já jsem na to ptala účetní v práci, protože já jsme doma skoro do prvního dne a to by ta mateřská asi za moc nestála. Hlavně my za to nemůžeme, že jsme nucené být doma, čas se tu děsně vleče. Jinak já na 6tt taky zakrvácela a mazala jsem na pohotovost, kde vlastně příčinu neodhalili, ale nejspíš to byl termín mé ms. Uvidíš bude to v pořádku 🙂 .

daphney
5. zář 2011

@sajab no supeeeeeeeer, alespoň se to někam pohne.... co myslíš, že na tebe v caru vymyslí???

s tou neschopenkou by to bylo fajn, předpokládám, že asi všechny chtě nechtě na ní nějaký čas budeme a každá korunka se hodí

sajab
5. zář 2011

@daphney No to nevím, doufám,že nic složitého a rovnou mi dají léky na stimulaci 😉

daphney
5. zář 2011

@sajab tak koukej hned informovat 😉 😉 😉

sajab
5. zář 2011

@daphney To si píš,že budu,musíte být všechny informovány 😉 Já se tak těším, ale zárověň mám obavy,jak to budu zvládat,až se mě bude Dr ptát co se stalo ☹ Ale třeba ne, když to bude mít v papírech ☹ 😒

daphney
5. zář 2011

@sajab to se obávám, že se ptát bude ☹ musíš být statečná, miminka budou potřebovat statečnou maminu 😉

mufinka26
5. zář 2011

Tak sem si hodila krásnýho šlofíčka 😅

daphney
5. zář 2011

@mufinka26 tak to má být mamino 🙂

mufinka26
5. zář 2011

@daphney no jooo ted sem vlastně těhule 😀 😀 😀 tak doufám, že jí zůstanu 😀 😀 😀 😀

daphney
5. zář 2011

@mufinka26 přesně!!!! teď si těhule, ale neboj moc dlouho nebudeš, jen 38 týdnů 😀 😀 😀 😀 😀

cuddle
5. zář 2011

@mufinka26 jeeee ty taky, ted se vylezla z postele... 😀 😀 😀 😀

cuddle
5. zář 2011

@michaela28 dekuji , dobra zprava

marca22
5. zář 2011

Ahojky 😀

@mufinka26 Super že už máš sněhuláčka u sebe 😉

katka1311
5. zář 2011

Ahoj sluníčka jak se máte co je tady nové 😀 ?
Já od rána depka jak sviňa 😖 .

katka1311
5. zář 2011

@cuddle
@mufinka26
Jak se máte těhulky???? 🙂

marca22
5. zář 2011

@katka1311 Jakto? Je to tím počasím? ☹

katka1311
5. zář 2011

@marca22 Ne ne jsem dnes 19DC a dostala jsem MS ☹ nikdy se mi to nestalo takhle brzy.Ve středu jsem měla jít na odběry HP 21DC.Letěla jsem na gyndu a dr.řekla že to může být psychickým vypětím.A toho jsem teď měla dost.

cuddle
5. zář 2011

@katka1311 po vcerejsim znepokojeni ze spineni, nastala dnes trochu uleva, kdyz pan doktor konstatoval, ze je to v poradku a ze mam dojit za 14 dnu na srdicko - tak snad to tak opravdu bude, ode dnes prace neschopna 😀 😀 😀 😀

cuddle
5. zář 2011

@katka1311 hele a co to znamena, ze jsi mela jit na odbery a ted jsi dostala ms driv? to jako nejak znovu cele nebo co?

marca22
5. zář 2011

@katka1311 Fakt? Ty jo,no já měla vždycky spíš opačný problém,že mi mrcha chodila 1x za tři měsíce. Psychika je mrcha 😒

katka1311
5. zář 2011

@cuddle No ve středu jsem měla mít odběr na HP 21DC dnes začala MS tak jsem jako zas 1DC 😢 .Nechápu to jak se mi to stalo?
@marca22 Tak mě chodila MS vždy přesně jako hodinky mám 26DC.