Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

caricia1
9. zář 2011

@sal80 No tak koukám že jsi přinesla taky dobré zprávy 😵 😵 😵

marca22
9. zář 2011

@mufinka26 Fakt? 😀 to je dobrý

marca22
9. zář 2011

@caricia1 Tak zatím se nic neděje,jen čekám mrchu a pak jen stimulka sliznice jako na KET to hlavní bude na dárkyni a na manželovi,snad nám vytvoří pěkná embryjka 🙂

caricia1
9. zář 2011

@marca22 Jasně že embryjka budou pěkná,co pěkná,budou ukázková 😀 😀 😀 😀

marca22
9. zář 2011

@caricia1 Já doufám,manža kouří,pije pivo,koupe se v horké vodě,kupodivu má spermio dobrý,já se ale bojim aby z toho opravdu vznikla kvalitní embrya,kouření omezil,koupání v horké vodě jsem mu taky zakázala,ale piva se on nevzdá,si myslí že si to snad vymyšlím když mu řeknu že to má na spermie vliv 😠

caricia1
9. zář 2011

@marca22 Ten muj si pivo dá jen občas k večeři ale kouří docela hodně.A je fakt že spermio máme líný mrchy a ještě jich je málo.Ovšem jestli to zapříčinilo to kouření to se nedozvíme,rozhodně to ale přispívá na špatném výsledku..Chlapum to ale nevysvětlíš,to máme stejně.Už jsem mu razantně oznámila že bude papkat Selzink nebo tak něco a vzhledem k mému tonu jen kývnul a řekl-dobře. 😀 😀 😀

mufinka26
9. zář 2011

@marca22 no přijdu si tam jak trdlo 😀

marca22
9. zář 2011

@caricia1 To je ještě dobrý,ten muj by to nejed,by se se mnou radši přel,proč jako,vždyť má spermio dobrý tak na co ho zlepšovat,nechápe že ta norma se pořád snižuje,že dřív měli chlapi spermio 3x lepší,on je tak na hranici 25mil ale myslí si jakej neni samec 😒 🙂

marca22
9. zář 2011

@mufinka26 Tos nebyla u mojí gynekoložky,ta mě při prohlídce častuje přezdívkami typu kulíšku apod. A dřív když jsem byla hodně mladá a pitomá a nosila jsem ještě tanga,tak mě furt kárala jak mám nosit pořádný bavlněný bombrďáky a vždycky mi řikala ať si sundám tu srandu aby mě mohla prohlídnout 😀 😀 😀

caricia1
9. zář 2011

@marca22 Chlapy si to bud nepřipouští a nebo to neskou těžce.My když jsme se dozvěděli výsledky spemio (nevim už kolik čeho,ale žalostně málo,špatná morfologie i pohyblivost)tak ten muj se rozbrečel..Jak je to jeho vina atd..Nesl to opravdu hodně blbě,pak mu bylo hrozně líto že musím podstupovat stimulaci,tu bolest břicha,OPU a vše jen proto že ON je ten který nemůže..Bylo to dost těžký,mě to nepřidávalo a on byl neštastnej.Pořád povídal jak nemůžeme kvůli němu mít děti a tak.Trvalo dlouho než jsem mu dokázala vysvětlit,že my děti mít MŮŽEME jen potřebujem trochu pomoct. 😉

mufinka26
9. zář 2011

@marca22 ta moje gyndařka je taky dobrá, při první návštěvě my říká a co doma, jak dupo králíci? 😀 😀 😀 je to neuvěřitelně super doktorka se kterou je ještě sranda... a nedej bože, když tam šel k ní ten můj na spermiogram, její hláška dne byla, teda ty my s tím sklíčkem snad utečou 😀 😀 😀 já byla mrtvá smíchy a manža taky 😀 😀 😀

marca22
9. zář 2011

@caricia1 Tak to chápu,protože přesně tohle jsem zažívala taky,než se člověk srovná s tím že je vlastně chyba v něm a že ten druhý na něj taky nemusí čekat apod. Člověka napadají různé myšlenky,já jsem si třeba připadala zbytečná a naprosto neschopná,ten můj pak ještě po nepovedené stimulce sved všechno na mě,že to je moje vina protože si prej maluju tragické scénáře a že všichni řikaj jak se na to nemá myslet (všichni kdo o tom ví uplné kuloví) jen jsem byla připravená na to že to třeba nevyjde,na což mě samozdřejmě připravili doktoři,no to mě hodně mrzelo že prostě nechápal že chyba je v orgánech a ne v hlavě a radši poslouchá cizí řeči a nechá ze mě udělat blázna,pochopil až když jsem kvůli tomu bulela,tak si to teprve nechal vysvětlit. A vůbec nejradši mám když radí lidé kteří ani nevědí že existuje nějaká ovulace a že k početí je zapotřebí spermie a vajíčko. Jednomu jeho kamarádovi ani nebylo trapné říct přede mnou že jeden jeho známý nemohl mít se ženou několik let dítě,až se nakonec rozvedli a on že měl s jinou hned,a jak on to tam prostě jednou "nacákal" a bylo to. No jako kdyby nabádal toho mého aby si našel jinou,to opravdu v takovéhle situaci člověk který si není jistý sám sebou potřebuje nejvíc ,chlapi 😕 🤐

marca22
9. zář 2011

@mufinka26 a já jsem mrtvá teď 😀 😀 😀

caricia1
9. zář 2011

@marca22 Tomu rozumim..Ono to ale neni tak že děti mít nemůžem..SAMOZŘEJMĚ ŽE MŮŽEM,jen prostě potřebujem pomoct,to je všechno 😉
To co píšeš mi od kamaráda připadá dost bezohlednémje vidět že neví o čem pořádně mluví když dokáže tohle vypustit z pusy a neni mu to trochu blbý!Víš co,pravda je,že takovéhle zkoušky které máme nastražené,jsou alespon zkouškou našeho vztahu.Myslím,že pokud dva lidi jdou do IVF a ustojí to spolu,tak už musí ustát snad všechno....Je fakt,že zpětně když se ohlídnu,IVF s mým bývalým by naprosto nepřicházelo v uvahu..Až v takových situacích si opravdu uvědomuju koho mám doma. 😉

mufinka26
9. zář 2011

@marca22 teda to je mazec co tu píšeš. Takový kamarád snad neni ani kamarád 😠 Mě dost často přepadají myšlenky, že kdyby ten můj nebyl semnou, ale našel si jinou tak už toho vytouženýho drobečka má, sem pak s toho úplně rozházená, ale musím říct, že se stím učím žít a věřím, že nejen mě, ale nám všem tady z diskuze se brzy zadaří a budeme chovat ty vytoužené drobečky a ty naši chlapové budou ty nejšťastnější tátové pod sluncem a budou ty drobečky celý život chránit 🙂

marca22
9. zář 2011

@mufinka26 Tak můj kamarád to neni že,on svému kamarádovi radil přece dobře. Taky si říkám nebýt mě,měl už by prcka někde jinde,ale nemohla bych na to koukat,bolelo by to v hloubi srdce ☹

@caricia1 Jistě že můžem,jen to prostě nemáme moc jednoduché a je fakt že zkouška je to těžká,ale opravdu nás také ztmelila

mufinka26
9. zář 2011

@marca22 nás IVF taky ještě víc zblížilo a to sme si myslely, že už to ani víc nejde 🙂 je to velká zkouška, ale holky.a lespon víme, že se můžeme na ty naše chlapáky spolehnout 😀 😀 😀 😀 hlavně, když mu týden říkáma prosím ho aby třeba vyluxoval 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marca22
9. zář 2011

@mufinka26 No na to už se taky těšim,to bude furt slibovat jak to udělá,než se naštvu a udělám to sama 😀

caricia1
9. zář 2011

@mufinka26
@marca22
To je fakt..Když po něm chci aby vyluxoval tak půjde až když se napučim a jdu pro vysavač 😀 😀 😀 😀 To je asi všude stejný 😀 Ale vlastně moment!@mufinka26 má tu vyjímku co jí doma vařííííí a hlavně-RÁÁÁÁD 😀 😀 😀 😀 😀

marca22
9. zář 2011

@caricia1 Ten můj taky rád uvaří 2x do roka 😀 😀 😀

caricia1
9. zář 2011

@marca22 Jsme na tom stejně 😀 😀

caricia1
9. zář 2011

Holky co si myslíte Femibion 800???Brát nebo nebrat?

marca22
9. zář 2011

@caricia1 Já ho tedy beru

caricia1
9. zář 2011

@marca22 Přemýšlim že ho asi taky začnu brát..

petrajda
9. zář 2011

ahoj holky, vím že jste už zajetá diskuse,ale můžu se k vám přidat? Čeká mě teď druhé ivf s dlouhý protokolem, v pondělí jsem už byla na injekci decapeptylu a čekám na utz kterej ukáže zda už budu stimulovat .

femibion užívám už skoro rok, u nás v caru ho velmi doporučujou, i má gynekoložka a v kdejaké lékárně ho vychvalujou do nebes. Původně jsem užívala Calibrum baby plan, no překecali mě na tohle, je to teda o dost dražší, no ale co pro mimi neudělat že jo.

caricia1
9. zář 2011

@petrajda Ahoj,jasně,přidej se!Vítam tě a hned držím palce 😉 😉

petrajda
9. zář 2011

caricia - děkuju i za to držení palců.

sem četla teda jen tuhle stránku a s těma chlapy, u nás to je taky v pohodě. Manžel je samozřejmě větší optimista než já, vždycky byl a hodně mě podporuje. No bodejť, taky by už rád byl táta 🙂 .

caricia1
9. zář 2011

@petrajda 😉 To je dobře.Myslim že optimismus je třeba,bez toho to prostě nejde,alespon špetku,jinak bysme se zhroutily za chvílku 😀

petrajda
9. zář 2011

to máš pravdu. Po první pokusu ,leden-únor, jsem byla zralá na prášky a chocholouška.Te|ď už je to lepší,ale velký díl na tom má jedna moc hodná a milá paní co mi k tomu optimismu a pozitivnímu myšlení dopomohla. 🙂

katka1311
9. zář 2011

Ahoj děvčátka přeji vám hezký skoro večer 🙂

@petrajda Vítám tě tady u nás.