Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

mufinka26
20. zář 2011

@cuddle jo to chápu, my pokud půjdeme v lednu na stymulku tak je taky necháme zamrazit, kvůli reakci po stymulce 😀

hello_kyttinka
20. zář 2011

@mufinka26 - ahojky, já začnu pravděpodobně se stimulkou začátkem října.... Už se těším, ale i se bojím...

cuddle
20. zář 2011

@mufinka26 ja prave proto co jsem psala, po OPU jsem byla uplne hotova, nabeh na stimulak, bylo mi zle, vse me pobolivalo, pak jsem nervovala do deticky, jak se vyviji, kolik jich zustane atd., takze ted bych to nechala byt a vsechno co pujde zamrazime a prijdeme jak budu ready 😉

mufinka26
20. zář 2011

@hello_kyttinka neboj se ničeho, určitě budeš dobře reagovat a bude hojná úrodička 😀

mufinka26
20. zář 2011

@cuddle tak tak 😀 a pak se zadaří 😀

vannilie
20. zář 2011

ahoj holky

vannilie
20. zář 2011

🙂

vannilie
20. zář 2011

😀

sajab
20. zář 2011

@vannilie 😝

sajab
20. zář 2011

@vannilie 😀 😉

vannilie
20. zář 2011

@sajab ahojky jak se dnes mas

sajab
20. zář 2011

@vannilie ahojky. Dnes trošku líp, před chvilkou jsem se vrátila od kamarádky a od mých malých "antidepresiv". 😀 Takže zatím je mi fajn, doufám, že to vydrží aspoň do konce týdne, i když za chvilku půjdeme s mojim na hřibov,tak snad to ustojím.

vannilie
20. zář 2011

@sajab tak to je fajn,ze je ti lepe.ja vim je to tezke.snad to ustojis

sajab
20. zář 2011

@vannilie no jo ☹ ☹ ještěže mám takového starostlivého manžela 😅

vannilie
20. zář 2011

@sajab to je fajn,ze mas takove manzela

vannilie
20. zář 2011

🙂

sajab
20. zář 2011

@vannilie No jako každý chlap má své mouchy, ale neměnila bych. Nemusím doma vůbec nic dělat,on uklidí,navaří,vypere vyžehlí,na zahrádce podělá 😉 😉 😉 Takže takový anděl s rohama 😀 Jo a když potřebuji, nohy namasíruje,vanu nachystá 😎

vannilie
20. zář 2011

@sajab tak to je fajn chla.to mas super

sajab
20. zář 2011

@vannilie Tak mi už vyrážíme na ten hřbitov, tak zatím pá pá, třeba se večer ještě zastavím.

vannilie
20. zář 2011

@sajab jo tak dobre.myslim na tebe.papa

vannilie
20. zář 2011

🙂

petrajda
20. zář 2011

@cuddle ahoj. Tp co jsi napsala je zajímavé 😉 . Vy to tak necháte udělat, stimulku bez ET, zamrazit a pak Ket kvůli hyperstimuláku??

cuddle
20. zář 2011

@petrajda ne kvuli hyperstimulaku - ja mela jen nabeh, ktery se resil injekcema , radeji - ale spis to beru tak, ze jsem opravdu po OPU se necitila dobre, pobolivalo me jeste vsechno po stimulaci, ty zvetsene vajecniky, stresik k tomu z volani co je s embryjkama, jak se vyviji, kolik jich je atd. - pak 5ty den ET a 6ty den jsem se rozvedela, ze uz dalsi embryjka nez ty 2 nejsou , takze zase jsem truchu zastresovala, ze jak je to mozny....
no a celkove nez jsem se dala dokupy, tak byl test...a samo nic
pak jsem si dala mesic pauzu a KET a to uz bylo uplne jina, na KET jsem sla s usmevem, nic me nebolelo, nebala jsem se tyden predtim jestli bude vubec co zavadet a jestli zbyde neco po PK, i pak ten cas jsem si vice uzila, nic me nebolelo, proste jsem byla tehotna a tak jsem to brala a pak 10 ty den //
nerikam, ze to tak bude i ted, ale pro svuj pocit, si myslim, ze je to lepsi - vynechat klasicke ET a nechat zamrazit co pujde a pak jit na KET
nekdy to delaji, kdyz neni pres hyperstimulak mozne ET provest, ale zase pry hyperstimulak pomaha uchyceni, tak je to asi taky jak u koho
ale doktor rikal, ze je to taky o caru, ze kdyz udelaji OPU, ale ne ET, tak ze dostanou uplne jine penize...snad pulku, takze kazdy car radeji zavadi i kdyz se embryjka spatne vyvijeji, treba 3-4 den, jen aby udelali vykon a dostali zaplaceno i kdyz vi, ze sance na uchyceni je 0 0 nic
a me rikal, ze je rad, ze to se mnou muze zkusit , kdyz si to zadam sama...a ze predpoklada, ze do 2 roku, to bude standartne nabizeno vsemi cary.....

katka1311
20. zář 2011

@vanule Fakt a odkud jsi?Chodila jsem do Eurofertilu v Ostravě,teď FN Olomouc 🙂

Teda holky vy jedete 😀 nestíhám dočítat.

caricia1
20. zář 2011

@cuddle Ahoj zlatíčko🙂 Tak to tu čtu samé dobré zprávy,to je bezva a nprosto s tebou souhlasím 😉 Jak je to s tím PGD??Kdo a kdy na něj má nárok?
Jinak reakce byli dobrý🙂 Naši byli v tu sobotu akorád na zábavě,tak jsme tam za nima jeli v tom svatebnim 😉 Byli v šoku ale dobrý..Mamka brečela jen,že mi nemohla udělat svatební dort tak jsme se domluvili že ho udělá ted o víkendu..S tátou jsem si zatancovala tak byl taky spokojený a po zábabě jsme jeli k nim,mamka začela ve 3 ráno vařit knedlíčkovou polívku,sesbírali jsme po cestě známý a udělali si svatení hostinu která trvala až do 9 hodin ráno 😀 😀 😀

cuddle
20. zář 2011

@caricia1 mamka taky pekla dort dodatecne 🙂

on rikal, ze diky tomu potratu, to pry je mozne zadat u pojistovny, aby se vyloucili rizika a pripadny dalsi potrat nebo nejaka vada plodu ....

caricia1
20. zář 2011

@cuddle Takže bych na to měla taky nárok??Musím se optat,zítra tam jdu na uz 😉

mufinka26
21. zář 2011

Ahoj holky tak mrcha se my někde toulá, zítra jdu do CARu na krev a v pátek budou výsledky. jinak nejspíš se nám ten náš boj posune 😉 takže ne v listopadu, ale už v říjnu 😀

petrajda
21. zář 2011

@cuddle přiznám se,že tohle slyším/čtu poprvé a zní to zajímavě. A s těmi penězi, nevím možná car dostane od pojišťovny zaplaceno méně,když nebyl provedenej transfer,ale tebe to stojí vlastně stejně plus navíc KET. Samozřejmě teď mi nejde o prachy jako takové,když do toho jdeme.
A asi záleží opravdu kus od kusu. Každopádně moc děkuju za vyčerpávající odpověď, vyloženě za zvážení stojí 😉

petrajda
21. zář 2011

@caricia1 vidíš, já ani nevěděla,že to byla tajná svatba 🙂 . Tak fajn,že to rodiče pobrali a že jste to následně i krásně oslavili 🙂 😉