Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

petrajda
22. zář 2011

@hotaska taky máš Merional? Já poprvé měla Gonal a dávky jsem měla taky vysoký..prostě už sem strará tak te reprodukční potenciál musej nějak popohnat 😀

petrajda
22. zář 2011

a oblečení taky musím třídit 🙂

mufinka26
22. zář 2011

@petrajda já měla první den pět ampulí a ostatní dny čtyři ampule, taky dávky jak pro ..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petrajda
22. zář 2011

@mufinka26 to teda jo. V pondělí jdu na kotrolu sem zvědavá zda nebudu muset ještě něco dodat. Tipuju že jo 🙂

hotaska
22. zář 2011

@mufinka26
@petrajda teda holky, docela mně děsíte 😝 ..... taky mám Merional, zítra ráno to bude 7 den.
Minule to byl Puregon a měla jsem dost nízké dávky, ale to jsem byla ještě mladá a krásná 😀

hotaska
22. zář 2011

@cuddle omlouvám se za přiblblé otázky, ale co přesně obnáší ta histologie? Co se tam dá zjistit?

cuddle
22. zář 2011

@hotaska to delaji po revizi - kdyz potratis - ja mela samovolny, takze jsem dopredu byla upozornena, ze tam nic nebude, ale ze to udelat musi, ze se meni struktura tkani a cosi a jestli to neni nejake nestandartni oproti necemu
, spis kdyz uz mas potrat ve 12tt a dale tak proveruji v pripade chorob jako dawn jestli je to ojedinele nebo dedicne a muze se ti to stat priste znovu, ja tim samovolnym v 6tt kdy embryjko se vyloucilo samo z tela, tak zkoumali zbytky placenty a cosi - ale je to negativni jak se cekalo a to je hlavni

petrajda
22. zář 2011

@hotaska 😀 ty jsi prdlá.mám takové dávky aby se mi vytvořilo aspoň nějaké to vajíčko,mám nízké fsh,tak to musej hooodně podpořit.Posledně z Gonalem jsem měla 8 folikulů,šest zralejch a čtyři se oplodnili.Jen jedno zůstalo.Tenkrát byl doktor z těch osmy nadšenej,já už méně,když čtu že některé holky maj třeba 20.Ale tak nějak mi to vysvětlil,že mám být nadšená 😀

hotaska
22. zář 2011

@cuddle děkuji, je to nějaký komplikovaný 😀 ... ale hlavně že to máte OK

katka1311
22. zář 2011

@hotaska no a teď si jen krááásná 😀
@petrajda jaké máš FSH?Já zas měla vysoké a taky jsem moc nereagovala 😖 .Měla jsem 7 a 5 se oplodnilo.

hotaska
22. zář 2011

@katka1311 no prááávě 😀

hotaska
22. zář 2011

@petrajda aha, no a jak tentokrát to vypadá? Myslíš že budeš stejně dobrá nebo ještě lepší?

petrajda
22. zář 2011

@hotaska to ještě nevím a raději na to nemyslím..si dávám limit tak 12 folikulů - jsem velice optimistická 😀 Kontrola bude v pondělí,tak nevím jestli tam něco vykouká. Stejně obvykle nejsou všechny vidět.
@katka1311 -něco jako 4.5,ale nejsem si moc jistá..ten můj doktor pořád mele a mele a já tomu vůbec nerozumím 😀

katka1311
22. zář 2011

@petrajda Já měla před 1IVF FSH 10.1 a teď na kontrolním HP jsem měla 8.2.Ale brali mi krev ještě min.týden ale výsledek se dozvím až v CAR v úterý.

petrajda
22. zář 2011

@katka1311 a po jaké době jsi byla na kontrolním HP? Mě ho ještě nedělali,ale pokud by se nám teď nezadařilo si myslím,že na něj taky půjdu. Přece jen to už bude víc jak rok co jsem byla kvůli tomu na odběrech.

petrajda
22. zář 2011

@petrajda ještě k ěm hodnotám. Já to číslo přesně nevím, jen si pamatuju že mi doktor ukazoval ty limity a já jsem byla nějak dost těsně pod tou spodní hranicí.

petrajda
22. zář 2011

@petrajda omlouvám se...odpovídám si opět sama...asi trpím samomluvou 😀

petrajda
22. zář 2011

@katka1311 tak nevím zda už to není vážné 😀 😀 😀

teruberi
22. zář 2011

@hotaska jj hotasko, to je fakt, od toho tam jsou lidi,aby nam to zhodnotili 🙂 A Tobe to vyslo spatne?

teruberi
22. zář 2011

@petrajda Ahoj Petrajdo, to ja si tady vakladam sama pro sebe furt🙂 Ani nevis, jak jsem pak stastna, kdyz mi ekdo odepise 🙂

hotaska
22. zář 2011

@teruberi no mě ani tak ne, jak potenciálnímu tatínkovi 😀

hotaska
22. zář 2011

@teruberi ale vážně, je to bída 46% fragmentace DNA. Pro nás je jediná volba PICSI.

caricia1
22. zář 2011

Ahoj zlatíčka,dva dny jsem tu byla koukám jak jste se rozšouply 😀
Takže včera jsem byla na UZ pan doktor povídal,že ovulace bude,že už se to připravuje ale ještě bude dobré UZ dneska.Brali mi krev,ta je ok,dnes jsem byla na UZ znova a dostala jsem Pregnyl.Nafasovala jsem Fraxiparine a Utrouš a zítra to rozjedu...KET bude v uuuuterýýýý 😀 😀 😀 😀 😀 17.jsem se vdávala.27.bude KET a 7.bych měla testit,kurňa to by bylo aby to nebylo!!! 😀 😀 😀

katka1311
22. zář 2011

@caricia1 že by šťastná sedma??? 😀
@petrajda na kontrolním HP jsem byla po 5 měsících.

teruberi
23. zář 2011

@caricia1 No budeme drzet pesti!!To musi vyjit 🙂

teruberi
23. zář 2011

@hotaska Aha, tak to jo, to urcite, ja jsem prave chtela taky PICSI,ale pan doktor rikal, ze to ma smysl hlavne u te snizene kvality DNA spermii, tak to je pro vas urcite nejlepsi co muze byt...

sal80
23. zář 2011

@caricia1 Holka...vše je tak blízko 😀 😀 😀 😀 😀

petrajda
23. zář 2011

@caricia1 to by bylo aby nebylo 🙂 .Mám taky pár takových berliček, o které se psychicky opírám. A jedna z nich z rána. Dostala sem od známé takový šutřík pro štěstí. No a ráno ho hledám a nenecházím..tak sem byla úplně šílená,že je všechno v ...no víte kde..nakonec sem ho teda našla a říkám si fajn,to je úleva..šutřík je - mimi bude 😀

petrajda
23. zář 2011

@hotaska ahoj...náš spermoogram je taky na nízké úrovni 😀 ,takže PCSI nám vřele v caru doporučili..sem na to zvědavá. nechali jsme si předepsat levnější léky, asi by jsme na to jinak neměli,ale doktorka říkala,že jsou stejně účinné..

petrajda
23. zář 2011

@teruberi to jsem byla taky...jsem fakt umělec 🙂