Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

vanule
27. zář 2011

@hotaska aha,tak alespoň se nic neuspěchá. Však já ještě taky nebudu jásat, uvidíme co bude....

vanule
27. zář 2011

@petulak1988 já už doplácela za hormony 3200kč, IVF+ICSI platíme dalších 18000kč, takže na řeči typu proplácí to pojišťovna nedej, určitě né všechno...

petulak1988
27. zář 2011

@vanule na prvni pokus?

hotaska
27. zář 2011

@petulak1988 to ano, ale bohužel ne 100%. Je tam taky spoustu doplatků a taky je to myslím omezeno věkem ženy.

petulak1988
27. zář 2011

@hotaska no e je 23 kolik tak myslis ze sde muze doplacet??

katka1311
27. zář 2011

Dnes jsme v CAR řešili s dr.jestli AH nebo ne ale že vzhledem k mému věku by to doporučovala 😕

hotaska
27. zář 2011

@vanule neboj bude to dobré 😎 popravdě mi tento stav vůbec nevadí, možná i naopak. Jsem z té stimulace nějak zničená a to nás ještě čeká OPU 😝 takže mamina si dá měsíc oraz a pak šupky dupky 🙂
Dokonce u nás mají lepší výsledky po KET, tělo si asi odpočine. A já na KET věřím, máme jednoho mrazáčka doma a v létě měl 2 roky 😀

hotaska
27. zář 2011

@petulak1988 nerozumím otázce 😕 😀

petulak1988
27. zář 2011

@hotaska je mi23 jinak kolik tak myslis ze se muze doplacet???

hotaska
27. zář 2011

@petulak1988 aha, tak věkem jsi v limitu 😉 , no teď bude záležet na diagnoze a to tvé i tvého partnera. Nejde to obecně říct, dost se to liší.

petulak1988
27. zář 2011

@hotaska pritel je uplne v poradku i sprmiogram...ja nmela ovulaci...vyvolavaji mi ji closylbegytem a uspecne byla jsem na dvou IUI jinak jsem snad v poradku ted chci ji t na laparoskopii kvuli pruchodnosti vejcovodu ale ty na IVf ani nepotrebuji

cuddle
27. zář 2011

@petulak1988 vzdy platis za to co chces navic, pojistovna ti plati vykon , OPU, ET, leky na stimulaci - ale jen urcite mnozstvi
nektere jsou uplne bez doplatku i jinych doplacis treba uz u te bezne davky cca 5-8 tis
pokud jsi mala, drobna a reagovala jsi na clostyl - asi ti bude stacit standartni davka hrazena pojistovnou, Merional, Fostimon - toto jsou 2 ktere hradi pojistovna uplne cca 26 ampuli
jinak platis za PK - prodlouzena kultivace, tu vetsina caru doporucuje
pokud mate dobre spermio, tak treba ICSI nebudete potrebovat, to to hodne prodrazi
pak samo mrazeni jestli neco zbyde
- odhad, kdyby jsi nepotrebovala vice leku a mela ty nejlevnejsi a meli jste prirozene oplodneni a jen PK a mrazeni tak se treba budes pohybovat kolem 10 tis, vse ostatni navic ti to zdrazi - my platili 28 500,-

cuddle
27. zář 2011

@petrajda jojo taky jsem si rikala , ze si radeji usetrime penize na to " jiste " miminko, at nedame vse carum za pokusy a pak nemame na kocarek a na postyku, u nas 1 pokus 30 tis, takze ty 3 a nejaky poplatky, leky a tak kolem 100 tis jen tak mlaskne a samo jen za predpokladu, ze nebudeme potrebovat jeste neco navic nez bylo pri privnim pokusu ..... ☹

petulak1988
27. zář 2011

@cuddle 10000by se jeste dalo...ja vim pro miminko vsechno ale ted si moc financne emuzeme vyskakovat...skoda ze neni jistota ze se to povede o bych dala i 50000🙂

cuddle
27. zář 2011

@petulak1988 jo to ja taky, kdyby mi to nekdo garantoval, ze se to povede na prvni pokus....uvidis, pokud nemate ty problemy horsi a dobre reagujes sance na mensi castku mas vzdy

petulak1988
27. zář 2011

@cuddle myslis ze uz bych do toho mela jit??Ja se prave rozhoduju ted jsem po druhem iui a nevim jestli nejdriv nemam zkusit pruchodnost vejcovodu a a jeste iui nebo uz IVf

baryla
27. zář 2011

3 ivf ti hradi pojištovna a ato do věku 39 let. 🙂

baryla
27. zář 2011

pruchodnost vejcovodu se děla 100% před každym ivf. dela se laparoskopicky. a nebo se dela i půtok kontrastní tekutinou. alespon to tak bylo u mne. např. u nas bylo doporučeno ivf= oboustranna nepruchodnost vejcovodů.

hotaska
27. zář 2011

@baryla mě průchodnost nedělali, tak to asi nebude pravidlem 😉

petulak1988
27. zář 2011

@baryla no u me rekli ze by to poznali trochu i zhustenym na UZ tak nechteji laparoskopii jinak chci jit do podoli caru.....snad mi tam laparoskopii udelaji kdyby bylo vse v poradku nebo odstranili mozne srusty asi byh zkusila jeste IUI

mufinka26
28. zář 2011

@baryla mě průchodnost vejcovodů dělaly taky, ale ne laparoskopicky, ale jakoby profukem, zě do tebe pouští vzduch a tím to poznají, pak straaašně bolí ramena a to znamená, že jsou průchozí 🙂

mufinka26
28. zář 2011

Ahoj holky vy ste to rozjely, to budu dočítat až v práci, dneska zase hurá do pracovního procesu. Takže vás všechny moooc zdravíííím 😀

teruberi
28. zář 2011

Dobré ráno všem!Holky,úplně jseem vám zapoměla napsat že máme 3 koblížky v mrazáčku...Jsem úplně nadšená-ze zamrazených vajíček jsem to ani nečekala. Teď už jen počkám na menstruaci, zajdu do Heliosu na ultreatvuk a sup s nimi do bříška 🙂
Nestíhám to tu dočíst, snad večet. Tak se všechny mějte moc krásně!

katka1311
28. zář 2011

@mufinka26 Mufi,nic si z toho nedělej já taky dnes do práce na odpolední ☹ To vypadá že máme stejný pracovní proces 😉 .
@teruberi gratulace k mražáčkům 🙂

mufinka26
28. zář 2011

@katka1311 to jo 😀 ale já sem v práci od 9-21 hod.. 😉 ale alespon se my krátí čas na KETík 😀

katka1311
28. zář 2011

@mufinka26 To je šílená prac.doba 😖 já jsem taky tak dělala ale pak nám to dali jinak.Od 10h-20h.Jak jsme na směně dvě tak máme ráno nebo odpol.Tak teď jedu na 13h do 20h.ale zítra mám celý den 🙄

cuddle
28. zář 2011

@petulak1988 tobe nedelali pred IUI pruchodnost vejcovodu, hmm tak to nevim, rekla bych , ze to je dulezite, na IVF je ti to naprd, ale na IUI to projit musi....

katka1311
28. zář 2011

@mufinka26 a kdy bude KET?

caricia1
28. zář 2011

Ahoj holky! 😉

caricia1
28. zář 2011

@mufinka26 A jak ty to máš s tím KETíkem?? 😉 😉