Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

mufinka26
28. zář 2011

@verry to jo, nám pokud nevyjde poslední KET tak taky půjdu hnedka začátkem prosince, aby nám poslaly žádost na 2.IVF, abysme mohly v lednu začít 😀

hello_kyttinka
28. zář 2011

Ahojky holky, tak v sobotu začínám se stimulkou. Budu si píchat Decapeptyl 0,1 mg. Prý se to píchá celou stimulku, a za čtrnáct dní mi přidají Menopur. Dělá něco z toho modřiny? Jinak ta antibiotika nevadí, díky bohu, jen musí být ok ultrazvuk a ten je taky dobrý....
@verry - já to měla schválené za čtrnáct dní, záleží na Caru, jak to pošlou nebo jak jsou ochotní na pojišťovně.. 😒

mufinka26
28. zář 2011

@hello_kyttinka tak to je moc dobře, že ty antibiotika nevadí 😀 😀 směle do boje 😀 mě jediný co dělalo modřiny byl cetrotide co sem musela píchat do břicha.

caricia1
28. zář 2011

@hello_kyttinka Ahoj,já jsem měla Menopur a modřiny jsem neměla... 😉 jen občas malá tečka..Modřiny mi děla Fraxiparin

mufinka26
28. zář 2011

@verry já mám 211 pojištovnu a ty stím problémy nedělají 😉 a vzp by taky měla hodně vycházet vstříc 😀

verry
28. zář 2011

Ještě holky, jak je to s těma hormonama co se u toho berou. Já mám ovulku, i sliznici v poho. Bude se na to brát ohled??? 😅 nebo mi nasadí nějaký driáky jako všem.??? 😕

verry
28. zář 2011

@mufinka26 já mám vzp

mufinka26
28. zář 2011

@verry tak to bys měla mít v poho 😀

hello_kyttinka
28. zář 2011

@mufinka26 - já tyhle také budu píchat do břicha, nebo spíš manžel, já jsem posera.... Je u dlouhého protokolu větší šance, že se to povede?

mufinka26
28. zář 2011

@verry nebo alespon holky z jiných diskuzí byly spokojený 😀 že hodně vycházely vstříc a taky toho dost proplácely 😀

mufinka26
28. zář 2011

@hello_kyttinka to já nevím, já měla krátký protokol, ale musíš věřit holka, jako my všechny, že se to povede 😀 já věřím pořááád 😀

hello_kyttinka
28. zář 2011

@verry - to záleží na celkovém stavu. Budou ti brát krev, aby zjistili hormon. profil, většinou se přidávají léky na to aby byla sliznice lepší .... Ovu si sami "naprogramují"....

hello_kyttinka
28. zář 2011

@mufinka26 - to já věřím taky, i mimule jsem věřila a nic.... Tak teď věřím dvakrát tolik.... 😀

hello_kyttinka
28. zář 2011

@caricia1 - co to je Fraxiparin? Tak to je fajn, mě dělal modřiny Ovitrille a Fostimon, hnus fialovej... Máš bobíky v bříšku? Tak držím palečky.... Kdo ti je zaváděl? Kdy jsi si pro mě byla?

mufinka26
28. zář 2011

@hello_kyttinka 😀 to je dobře 😀 😀

hello_kyttinka
28. zář 2011

@mufinka26 - 😀 😀 jen bych potřebovala těch čtrnáct dní prospat, abych n to nemyslela.. 😀

mufinka26
28. zář 2011

@hello_kyttinka to sme dvě, já bych potřebovala být minimálně pak půl roku v komatu 😀 😀 😀

caricia1
28. zář 2011

@hello_kyttinka Fraxiparin mam na ředění krve..Byla jsem na KET včera a zaváděl mi je dr.Rokyta-toho mam nejraději 😉 😉

vanule
28. zář 2011

@hotaska na zítřek přeji hooodně úrody 🙂

vanule
28. zář 2011

Tak děvčata zítra jdu na to.....OPU, snad něco vydolují 😉 😉

mufinka26
28. zář 2011

@vanule tak pěknou úrodičku 😀

hotaska
28. zář 2011

@vanule to si piš, že vydolují.....hodně štěstí a nervy nechat doma!!! 😉
Já měla od pana doktora za úkol, vyprodukovat co nejvíc vajíček....vtipálek 🙂 Vzhledem k našemu problému se tím navyšují šance, potřebujeme použít co nejvíce spermií. Tak jsem taky napnutá jak kšandy!

katka1311
28. zář 2011

@vanule
@hotaska
Holky zítra budu na vás myslet 🙂

eva.u
28. zář 2011

Ahojky holky 🙂 ,můžu se k vám přidat?Od včerejška jsem si začala píchat na první ivf,jsem z toho všeho nějak vykulená 😕 .Připadám si jak Alenka v říši divů 🙂 .

mufinka26
29. zář 2011

@eva.u ahojky a vítej mezi náma 😀 je úplně normální, že si přijdeš ze všeho vykulená, já měla úplně to samé 😀 😀

mufinka26
29. zář 2011

@hotaska
@vanule holky dneska na vás mooooc myslím, at snesete hoooodně vajíííček, alespon plato 😉 😀 😀 😀 😀 😀

katka1311
29. zář 2011

@mufinka26 mufi ahoj 😉 co tak brzy?Byla si s cacorkou ve školce?Já dnes dostala MS tak zítra UTZ a začnu se stimulací.Bojím bojím 😒

pitrisek26
29. zář 2011

@katka1311 ahoj, já čekám MS každým dnem a pak taky začnu. Bojím se taky jak čert. Co pícháš?

caricia1
29. zář 2011

@eva.u Ahoj,vítej,jaký máš protokol? 😉 😉

caricia1
29. zář 2011

Jinak všem přeji pěkný den 😉 😉 😉