Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

daphney
7. říj 2011

@teruberi takže další čekatelka na // to nás tu bude 😉 zítra ti budu držet palečky, ať mají mimícsi pořádnou peřinu 😀

baryla
7. říj 2011

už jsem tto našla. napsala jsem otazku. papa 😉

sal80
7. říj 2011

@daphney Tak to bude tedy opravdu hezký víkend 🙂

sal80
7. říj 2011

@baryla Ahoj 🙂 Napiš na místnost MÁM/NEMÁM léky 🙂 Já budu potřebovat Decapeptyl ☹

katka1311
7. říj 2011

Ahoj holky jsem zpátky z UTZ.OPU bude v neděli.

katka1311
7. říj 2011

@sal80 Dočítat nebudu ale jak to vypadá s tebou slunce západu 😀

gambrinuska
7. říj 2011

Ahoj já mam OPU v sobotu 😕
@sal80 mam doma, zbyly mi ale jen 4 injekce

hello_kyttinka
7. říj 2011

Ahojky holky, tak mám po včerejší injekci první modřinu, nějak se to manželovi nepovedlo, dokonce tekla i krev....😀

hello_kyttinka
7. říj 2011

@gambrinuska - držím palečky, víš nějaký počet folíků? Bude plato vajíček?😀

gambrinuska
7. říj 2011

@hello_kyttinka NEBOJ TO SE TI STANE JEŠTĚ ČASTĚJŠ, ŽÁDNÁ TRAGÉDIE 😉 no na první kontrole jich bylo 15 včera kolem 25 tak jsem zvědavá a nenápadně mě upozornovali na hyperstimulák, tak mam docel starch 😔 . jak to vypadá u tebe?

hello_kyttinka
7. říj 2011

@gambrinuska - zítra to bude týden, co pícháme Decapeptyl, až dostanu menses, mám se objednat na kontrolní UTZ, a přidají mi asi hned Menopur... Nevím, jak to v natu funguje...

hello_kyttinka
7. říj 2011

@gambrinuska - hyperstimulák? Copak oni tě nekontrolovali? Ty jo, to jsou umělci, a co se s tím dá dělat? Můžou vůbec dělat odběr a ET?

gambrinuska
7. říj 2011

@hello_kyttinka kontrolovali 2krát, uvidíme zítra OPU snad bude normálně ale horší by to bylo s ETm, snad to bude dobrý 😔

hello_kyttinka
7. říj 2011

@gambrinuska - tak moc držím palečky...Proč nebo komu se dává Fraxamin a Agonulin? Nebo jak se to píše...😀

caricia1
7. říj 2011

@hello_kyttinka Ahoj,já jsem v NATU dostala Menopur ihned jak jsem dostala menzes 😉 😉

hello_kyttinka
7. říj 2011

@caricia1 - a od kdy jsi ho píchala? Já tam mám jít na kontrolu až po menses a to už týden píchám Decapeptyl....

hello_kyttinka
7. říj 2011

Vím, že to sem nepatří, ale nekoukala jsme nějaká na tu reklamu, co tu je na ty noční košilky? Docela se mi jedna líbila a teď to nemůžu najít...

caricia1
7. říj 2011

@hello_kyttinka Decapeptyl já neměla..Ale menzes jsem dostala 12.7.a Menopur jsem píchala od 13.7. tedy druhý den..A měla jsem krátký protokol,protože měli zavřenou tu laboratoř v srpnu tak abysme to stihli.

hello_kyttinka
7. říj 2011

@caricia1 - aha, tak já mám dlouhý protokol, tak to je asi trochu jiný.... Zítra budeš testit? Držím palečky....

caricia1
7. říj 2011

@hello_kyttinka testim už dva dny 😉 Samozřejmě jsem nevydržela 😀 mam // ale slaboučkou tak uvidíme jestli bude zítra silnější 😉

caricia1
7. říj 2011

@hello_kyttinka jakou reklamu máš na mysli??

gambrinuska
7. říj 2011

@hello_kyttinka Fraxa.. neznam já mam od OPU FRSIPARIN a ten je na ředění krve, kvuli mutacím a atd a AGOLUTIN je místo UTROGESTANU na podporu držení embryií
@hello_kyttinka to já byla na kontrole víc jak po 14 dnech decap.a to už jsem píchala i gonal, chodíš do Natu nebo smetanky?

gambrinuska
7. říj 2011

@caricia1 gratulka tak at // jen sílí 😉

caricia1
7. říj 2011

@gambrinuska Fraxiparin,ano ten mam taky 😉

caricia1
7. říj 2011

@gambrinuska děkuju,necháme se překvapit,zatím tomu moc nevěřim,slabé // ještě neznamená uspěch 😉

gambrinuska
7. říj 2011

@caricia1 ale je to lepší než jen / , i když to znam taky 😔

caricia1
7. říj 2011

@gambrinuska máš pravdu,ale mám zkušenost že za pár dní už nesílí. 😔 Uvidíme.. 😉

gambrinuska
7. říj 2011

@caricia1 to zanm taky pak je hnus ještě biochem a MA, zkusila jsem si všechno kromě normálního těhu, tak snad na to taky dojde řada 😔 , ale tfujtfu at se ti všechno vyhne a kolik jsi den po ET?

caricia1
7. říj 2011

@gambrinuska dnes jsem 10.den po KET..
Četla jsem ted tvůj příběh..TÝÝÝ JO ,obdivuju tě..To já mam za sebou uplný nic proti tobě..Smím se zeptat kdo ti doporučil konzultaci v jiném CARU?Dr v nemocnici???

sal80
7. říj 2011

@katka1311 Ahoj poklade 🙂 Vypadá to tak, že stále čekám a čekám a čekám a MS nikde ☹ Jak se máš Ty? 😉