Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

vanule
16. říj 2011

@mufinka26 třeba to bude podobný příznak 😵 😵 😵
@pitrisek26 vím jak se cítíš, u každého telefonu jsem byla vyklepaná jak ratlík, ale určitě to bude OK

pitrisek26
16. říj 2011

@vanule díky, musí, ale je to fakt šílený pocit, dnešní telefon bude snad nehorší .. jak jsi to měla ty?

vanule
16. říj 2011

@pitrisek26 jen jsem nahlasila jméno a ta embryoložka už svým velmi pozitivním hlasem mě uklidnila. Vše bylo Ok oplodněných 12vajíček, pak jsem měla volat ještě za tři dny a jen řekla máte jich dost ET bude v úterý-super pocit 🙂 tak tobě ho přeji taky, budu čekat jak ti to dopadlo 😵

katka1311
16. říj 2011

Ahoj holky hezký den vám přeji.
Já taky čekala až budu volat a co mi řeknou v noci jsem nespala a opakovala jsem si pro sebe jaké to bude až mi to řeknou a kdy bude ET???Ale v našem případě to bohužel nevyšlo 😢 ale všem holkám přeji ať mají krásny pocit z toho jak jim do telefonu řeknou že se oplodnily a krásně se vyvíjí 😉 😉 😉
DRŽÍM PALEČKY 😵

mufinka26
16. říj 2011

@pitrisek26 držím palečky at slyšíš jen dobré zprávičky, já si musela do CARu volat sama, pamatuju si to jakoby to bylo včera 😉

pitrisek26
16. říj 2011

@mufinka26 já volám taky sama ☹ ještě hodina a čtvrt .. božeeeeeeee

mufinka26
16. říj 2011

@pitrisek26 to člověk odpočítává snad i vteřiny vid? ale neboj, určitě se krásně oplodnily 😉 a budeš mít brzy broučka v bříšku 🙂

pitrisek26
16. říj 2011

@mufinka26 od rána jenom čumím na hodiny, teď vařím tak to trošku uteklo, ale je to peklo. Mi kdysi řekla léčitelka že mám slabé vajíčka, tak myslím jen na to .. a kartářka mi řekla, že letos dítě nebude, takže všechno se to ve mě pere ☹

mufinka26
16. říj 2011

@pitrisek26 holka na tohle vůbec nemysly. krásně se ti oplodnily a dneska ti to jenom potvrdí 😉 musíš jim věřit 😉 😉 🙂

daphney
16. říj 2011

ahoj děvčata,
jakpak se dneska máte??? Já nic moc, břicho je den ode dne horší, dneska už nemůžu ani ležet,chození na wc je peklo,ale asi je to po OPU normální...
@mufinka26 ty máš teda krásné sny,třeba ta bolest nic neznamená...
@pitrisek26 tak dneska měl embriolog volat a ještě nido nevolal, včera byl telefon už v devět, tak si říkám, jestli zavolat sama nebo počkat do pondělka... uvidíš bude jich oplodněných hooooodně, když jsi měla takovou pěknou úrodičku 😉

holky venku je táááák krásně a já smrdím doma 😖

katka1311
16. říj 2011

@pitrisek26 Pusti si nějakou hudbu a přestaň posouvat čas očima,uvidíš že budou jen ty nejlepší zprávy. 🙂
@daphney Ahoj

katka1311
16. říj 2011

@pitrisek26 Ale vím jak se cííítíííííííš.Srdíčko ti bije až v krku a minute je tak strašně dlohá.

mufinka26
16. říj 2011

@daphney hooodně pij a dlabej jogurty sýry, pij mléko, to prý pomáhá na hyperstymulák, já měla to samé, hnout se v postely bylo peklo a dojít si na wc, to sem myslela, že umřu, ale po pěti dnech to polevylo 😉 no nevím jestly ta bolest nic neznamená, zasahuje my to i záda a někdy mám křeč na levé straně jak kdyby mě chytil slepák ☹ ale vždycky je to chvilkový a je mi ziminka ☹

pitrisek26
16. říj 2011

@daphney mě to břuško zase tak moc nebolí, při čůrání je to sice šílené, ale dá se to, večer to bylo horší .. a piješ hodně?

pitrisek26
16. říj 2011

@mufinka26 teď si vzpomínám že mi řekli, že mám jíst bílkoviny, v čem vlastně jsou 😒 😀

mufinka26
16. říj 2011

@pitrisek26 maso 😀 já musela pít denně přes 3lity vody 😉

daphney
16. říj 2011

@katka1311 ahoj beruško, máš pravdu, dneska nevolám na špatné zprávy je vždycky času dost, takže necháme hezky embrouše v klídku a zavolám až zítra.... stejně s tím výsledkem já osobně nic nenadělám a nechci je prudit... a jakpak se máš ty?
@mufinka26 pokusím se, ale asi to k tomu patří...jdu se pokusit doma něco udělat, to válení je na prd... akorát pořád myslím na mimísky a stresuju se 😒 třeba to opravdu bude tím jak se roztahuje děloha a nemáš teď třeba termín MS?

katka1311
16. říj 2011

Ano ano hodně vody,bílkoviny a prý pomáhá šmakoun(sojové maso) a nutridrinky.

daphney
16. říj 2011

@pitrisek26 asi nic moc musím na to víc myslet a pořádně se nalejt 🙂 co ty, ležíš?

mufinka26
16. říj 2011

@daphney termín MS mám mít až ve čtvrtek no uvidíme 😉

pitrisek26
16. říj 2011

@daphney neležím, já jsem v poho, vařím, teď jsem trošku uklízela .. já jsem fakt ok, akorát trošku se mi blbě hýbe, sem tam cítím tlak, ale nic co se nedá vydržet ... za hodinu, ale budu mít infarkt, takže když nenapíšu, ležím tuhá na zemi 😀

pitrisek26
16. říj 2011

@katka1311 nutridrinky mám doma, už si ho jdu udělat, díky za radu 🙂

daphney
16. říj 2011

@mufinka26 hele je to tím, že se tam minís pořádně roztahuje 😉 nic jiného se nepřipouští!!! Tentokrát to totiž vyšlo!!! 😉 😉 😉

pitrisek26
16. říj 2011

@mufinka26 souhlasím, tolik holek má bolesti, je to dobré znamení 🙂 já tomu věřím 🙂

daphney
16. říj 2011

@pitrisek26 neboj bude jich hooooooodně, třeba všechny, ale minimálně 15 kousků 😀

pitrisek26
16. říj 2011

@daphney kéž by dali jsme 10 na icsi a zbytek normálně, ten můj kanec měl 118 mil. spermií .. a pohyblivost 26, takže jim dávám šanci 🙂

daphney
16. říj 2011

@pitrisek26 já ani nevím jaký byl spermiogram, nic nám nikdo neřekl, prý v pořádku, ale raději jsme kvůli protilátkám dali vše na ICSI

pitrisek26
16. říj 2011

@daphney a kolik vás stoji ICSI, u nás se platí za 10 vajec 8 tis. a za každé další litr

daphney
16. říj 2011

@pitrisek26 taky tak

katka1311
16. říj 2011

@pitrisek26 😀 kanec,to opravdu je.Můj má jen 1mil./ml,kdyby u nás v CAR dělali PICSI tak jdu do toho.Ale dělají jen ICSI.U nás ICSI 6tis.do 6 vajuch pak další 1tis.