Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

daphney
24. říj 2011

@cuddle tak to jsem ráda, že máme vše hotové...možná to bylo i tím, že mám nějaký imunologický problém

daphney
24. říj 2011

@sajab supeeeeer,hezky odpočívej ať mají mimouškové klid 😉 😉 😉

janinous
24. říj 2011

@sajab krasna zprava!!!! Poradne odpocivej, at se ti mali bobasci maji jak v bavlnce!!! Drzte se!!!! 🙂

janinous
24. říj 2011

@cuddle jasan, vim, ze to u kazdeho muze byt jinak.. 🙂 Takze to prestavam resit a o to vic budu doufat 😉

vanule
24. říj 2011

když jsme v CARu většinu času trávili po různých vyšetřeních říkala jsem si zas tolik času v čudu a kde nic tu nic. Dnes jsem vážně ráda, že mudr ví co dělá a poslal nás všude kam jen mohl od imuna přes genetiku...Nám se po IMSI oplodnilo 12vajíček a do stadia blastocyst vydrželo 7, dvě byly zavedené a 5 zmražených. Sice nás jen IMSI vyšlo na 18tisíc (nepočítám zbytek) ale stálo to za to a doufám, že nejméně 9měsíců bude!

hello_kyttinka
24. říj 2011

@cuddle - jo jo, přesně jak píšeš, chtělo by to, aby lidí co o tom nemají ani páru věděli, že to fakt není zadarmo.... Přitom 100 tisíc a máš komplet všechno pro mimíse, vč. pokojíčku a pomalu zlatý výbavičky.... Hold inteligence lidí, co to takhle podají....Doufám jen, že to vyjde a za pár let se tomu zasměju.... Dneska je mi spíš do pláče...

vanule
24. říj 2011

@hello_kyttinka ale když ony tak mluví už ty formuláře před IVF, bohužel až v ordinaci se pozná jak je to doopravdy 😨

cuddle
24. říj 2011

@sajab drz se 😉

cuddle
24. říj 2011

@vanule u nas IMSI nedelaji, ale pujdeme do PISCI a i jsem ted slysela nazor , ze PISCI maji prokazatelne lepsi vysledky, proto to IMSI nedela to lik caru , spis vyjimecne - tak snad nam k tem vice krasnych blastocyst pomuze to PISCI

vanule
24. říj 2011

@cuddle je jasné, že ti doktoři nám pomůžou. prostě to musí vyjít!!!

sal80
24. říj 2011

Ahoj holky.Píšu narychlo z Prahy. Dnes UZ asi tak, že jdeme ve čtvrtek na OPU a v úterý na ET....1.11. ...to je hezké datum, ne? 🙂
Folikuly mám i 16 🙂, jinak 12 - 16. Sliznice ukázková (že by kontryhel? 🙂 ) Počet nevím, ale je to asi tak stejné, jako minule. Zítra se vracím z Prahy 🙂 Zatím se mějte, ahoj 🙂

daphney
24. říj 2011

@sal80 salinko, to zní dobře,pořád říkám, že budeš kvočna roku 😀 sliznici máš náááádhernou, to budou mít bobísci peřinku 😀

mufinka26
25. říj 2011

@sal80 no nádhera 🙂 a ty si měla z toho takový vítr. Máš nádherné datu ET 😀 to je jasný, to vyjde na jedničku 😀 😀

katka.gzd
25. říj 2011

@cuddle no pekna depka na mna padla po precitani tvojich slov, my mame po OPU 13 embriji zamrazenych ale hned na druhy den este v 2bunkovo stadiu pretoze som mala hyperstimulak a ET sa nekonal....tento mesiac pojdem na KET, uz beriem estrofem na sliznicu....tesila som sa ze to nam vystaci apson na 3 KETy, no teraz uz to tak optimisticky nevidim ked ta citam....povedali ze mi rozmrazia 3 embryjka a na 3ti den bude vklad, no uvazujem, ze im poviem ze si zelam aby ich rozmrazili 5-6 a nechali nam PK aby sme vedeli ze vklad aj za nieco stoji, nie ze z nas vytiahnu s kazdym KETom peniaze a nic z toho nebude...to by som aj psychicky horsie znasala....aaaaaaaaaaaaach jo

belle_rose
25. říj 2011

ahoj holky, tak jsem jsme s manžou nevydrželi a zkusili jsme test už dneska, ale ani duch 😢 😢 😢 tak to je pěkně šedivej den aaaaaach joooooo! No musím se nějak vschopit a začít plánovat další pokus 😒

gambrinuska
25. říj 2011

@belle_rose a kolik jsi den po ET? ty testy jso nevyzpytatelný 🙄 chjojo

gambrinuska
25. říj 2011

@sal80 to máme čtvrtek jako hodně rozhodující den 😉 já jdu na krev

daphney
25. říj 2011

@belle_rose ahoj zlatííí, ani uplnej mikro duch??? to je na prd, moc bych ti to přála 😒

daphney
25. říj 2011

@gambrinuska už jsem koukala do abíčka a měla jsem fakt radost, jsou krásné 😵

daphney
25. říj 2011

Všem dobré ranko 🙂

cuddle
25. říj 2011

@katka.gzd je to individualni musis verit , ze v tech 3 co budou rozmrazovat je ten spravny bojovnicek 😉

mufinka26
25. říj 2011

@belle_rose to mě mrzí a neni ještě brzy?

cuddle
25. říj 2011

@belle_rose skoda, tak nasbirej sily na priste - ono chlacholit te, ze to za 3 dny bude jine nema moc cenu, pokud by to melo vyjit asi uz by tam neco bylo - mela jsi 10tku citlivost nebo 20citku? ber ze kolem toho 12-14 teho dne co se chodi na krev je HCG kolem 150-250, takze 20citkovej test by mel byt 8my den s duchem

katka1311
25. říj 2011

Ahoj holkýýý 🙂
Jak se vám všem daří?

@mufinka26 maminko tak jak?
@belle_rose Vím jaké to je když čekáš na krásne // a nic 😢
@cuddle Kdy jdem do dalšího pokusu?
Všechny ostatní holky moc zdravím.Já jsem zatím na mrtvém bodu u nás nic nové.

daphney
25. říj 2011

@katka1311 ahoooj i tobě a je alespoň něco v plánu? 😉

katka1311
25. říj 2011

@daphney No v plánu zatím ta laparka a pak se uvidí.
Čekáme teď na výsledky kontrolního SPG a dle toho se uvidí jestli bude snaženíčko doma nebo další pokus IVF 😕

mufinka26
25. říj 2011

@katka1311 ahojky, 2.11 máme první UTz 🙂 jinak v noci nebo spíš k ránu sem měla docela silný křeče v podbřišku, ale už je to zase dobrý, asi si tam prcek dělal místečko 🙂 koukala sem, že tebe čeká ta laparka, už máš termín?

daphney
25. říj 2011

@katka1311 no snaženíčko doma bude v každém případě 😀 😀 😀 říkala jsi laparka někdy v listopadu, viď?

belle_rose
25. říj 2011

díky za podporu moje milé! no 9.den test 10. To by tam určitě nějaký dušík byl, kdyby něco. Ale co jsem mohla čekat, když už to embrio bylo naprd 2.den po ET. Ale v člověku je pořád nějaká malá nadějička že se stane zázrak... no tentokrát se opět nekonal. Tak už jsem se objednala do gennetu. A pojedu si koupit do ikey novou kuchyn a basta!!! Aspon se zabavím!

belle_rose
25. říj 2011

myslím druhý den po OPU.