Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

asimetria
10. srp 2011

@maky30 PGD preinplantační genetická diagnostika, než dělají ET tak udělají genetiku, chromozomální odchylky plus pokud má někdo zjistitelnou genetickou zátěž, a pak víš že máš reálnou šanci na zdravé miminko

maky30
10. srp 2011

já mám 30, nejvyšší čas na mimi 🙂

asimetria
10. srp 2011

@maky30 to je přímo ideální věk 😎
my už jednu dcerušku máme, je to poklad, v jejím případě nám osud přál a je zdravá....ťuky ťuk

asimetria
10. srp 2011

@maky30 a ty jsi odkud?

maky30
10. srp 2011

@asimetria jé tak vy už máte holčičku, tak to dodatečně gratuluji 😉 a jak je stará? já jsem ze Zlína

asimetria
10. srp 2011

@maky30 v sobotu měla 2 roky 😵

maky30
10. srp 2011

@asimetria bobek malý 🙂 a ta se vám podařila přirozeně?

caricia1
10. srp 2011

@maky30 no tak já bych ho chtěla pít na uhnízdění a udržení bobísku 😉 😉 😉

caricia1
10. srp 2011

No vidíte,já mam teprve 22 let 😀

maky30
10. srp 2011

@caricia1 jsi mlaďučká 😀

caricia1
10. srp 2011

@maky30 přesto mám pocit že už je mi přes 35 😒 😒 😒 Je to hrozný 😀 😀 😀

asimetria
10. srp 2011

@maky30 jojo, úplnou náhodou, netušili jsme že jsme geneticky tak zatížení, měli jsme velké štěstí
@caricia1 22, to máš nejlepší léta na mimi, to MUSÍ dopadnout!

caricia1
10. srp 2011

@asimetria Snad už to ted vyjde 😉 😉

daphney
10. srp 2011

Ahoj berušky,tak jsem dorazila zase do práce z gennetu, až bude chvilička tak vás dočtu...
Jinak IUI se nekoná, ovulka se někde fláká a než tam chodit na UZ celý příští týden a stresovat jestli to do dovči vůbec zvládneme, raději se na to vyprdnu 😖
Jinak ptala jsem se na IVF v NATIVU a moc se na to netvářila, prý je škoda přijít o léky když je hradí pojišťovna a že by první pokus naopak zkusila stymulovanej s krátkým protokolem a v případě neúspěchu by uvažovala o tomhle... Jo a ptala jsem se na to IFI a vyjádřila se o tom, že je to nej prasárna,v gennetu se to ani nedělá je tam velké riziko krvácení a mimoděložního těhu a procentuálně na tom není o moc výš než IUI
takže září/říjen to jistí 😀 😀 😀 😀 😀

caricia1
10. srp 2011

@daphney Teda,to je informací najednou 😀 😀

maky30
10. srp 2011

@daphney ahoj daphney 🙂 no jo, jestli se nechceš přes dovčou stresovat tak se na to vyprdni, můžeš se začít těšit na září 😵 tobě řekli u vás v centru že IFI je nej prasárna???? 😕 tak se divím, že jsem přežila bez všech těch následků, které uvádíš.. ve Zlíně ji tady nedělají běžně, ale jen když stimuluješ na IUI a máš hodně folíků, no každopádně už na ni nejdu, teď jsem nasměřovaná na IVF a pak už rovnou na mimíska 😵

maky30
10. srp 2011

holky já už fičím z práce domů tak se mějte hezky 🙂 pa

caricia1
10. srp 2011

@maky30 papááá

daphney
10. srp 2011

@caricia1
frčíme 23/8 do egypta už se moooooooooc těším 😀 a co ty?

caricia1
10. srp 2011

@daphney jééé tak to ti uplně závidim 😀 My ještě uvidíme,pokud vůbec nějaká bude tak něco nahonem 😀 😀 😀

daphney
10. srp 2011

@caricia1 každá odreagovačka je dobrá i když není u moře, ale třeba jen pod stanem někde v čechách 🙂
No já jsem začala mít nějaký mix bylinek pro podporu otěhotnění a asi se na to vyprdnu, minulý měsíc byla ovu jak vyšitou 13 DC a teď jsem 14 DC a nic moc :-/
kontryhel jsem pila myslím, tak před rokem a zase se k němu vrátím, celkem mi chutnal a se sliznicí mám problém pořád,takže se tím asi nic pokazit nedá

caricia1
10. srp 2011

@daphney Jojo,dost jsem o tom četla tak tomu věřim..Koupim ten sypaný. 😉 To jsem teda zvědavá co to se mnou udělá 😀

caricia1
10. srp 2011

@daphney jen ještě musim vyšpekulovat jak ho mam pít 😉

daphney
10. srp 2011

@caricia1 no já teď jeden cyklus asi nic pak zaskočín na gyndu na UZ abych viděla jestli se folíkům chce růst a tak a pak se třeba do něj pustím, ptala jsem se na to dneska primářky a moc se na tyhle alternativní metody netvářila... spíš mi řekla ať se na tohle všechno vyprdnu a nestresuju se tím, tak nevím :-/

pitrisek26
10. srp 2011

@maky30 Tak to jsme na tom na chlup stejně 😉 super nahoda

daphney
10. srp 2011

@pitrisek26
s dovčou nebo s IVF? 😀

vannilie
10. srp 2011

ahoj holky

vannilie
10. srp 2011

🙂

vannilie
10. srp 2011

copak delate

pitrisek26
10. srp 2011

@daphney s tím co máme za sebou i před sebou 🙂