Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

pitrisek26
20. říj 2011

@daphney jj, to říkal i nám, musím prostě počkat na tu genetiku, bože to je život

daphney
20. říj 2011

@pitrisek26 přeju ti aby to rychle uteklo, ale znám tohle nekonečné čekání 😒

maky30
20. říj 2011

@daphney já jsem uhrála nemocenku jen tento týden kvůli OPU a ET, ale příští týden už povalím do práce.. doma bych se stejně ukousala, já mám nevydržím nic nedělat 🙂 výplata bude kvalitní, letos na vánoce budu asi vyrábět vlastnoruční dárky, jinak to nevidím 😀

daphney
20. říj 2011

@maky30 taky bych chtěla co nejdřív do práce, ale je tam teď takovej stres a mužskej je uplně proti tomu, nechce mi s ním o tom dohadovat, myslí si, že když budu doma ležet s nohama nad hlavou dopadne to dobře 🙂

gambrinuska
20. říj 2011

Holky moc mi mrzí co se tu stalo
@pitrisek26 je to šílené, nám se taky v předchozím CARu stalo něco podobného, obě IVF nějak všechny 3.den pochcípali a zbyli nám sotva 2 na zavedení 8b a 6b 😕 🙄 a bylo z toho biochemko, je to děs njhorší je že máme taky genetiku a imuno a snad vyšetřeno úplně všechno a nikdo nám to nevysvětlil 😠 😢 😔

gambrinuska
20. říj 2011

s těma penězma a dárkama jsme na tom podobně, dneska mi přišla poštou faktura na sněhuláky, tak to musim zaplatit ☹ ale jsem ráda že je máme, taková jistota 😅

pitrisek26
20. říj 2011

@gambrinuska ale nakonec se ti to podařilo a máš v břušku něco a k tomu nanučku, já teda skoro 0:0

maky30
20. říj 2011

@gambrinuska tak to máte ještě dobrý car, když vám sněhuláky fakturují až poté.. já to musela všechno dneska vypláznout najednou 😝

maky30
20. říj 2011

@daphney víš jak, mužský jinam přemýšlejí 😀 já si zase myslím, že když se to uchytit má tak se to stane a když ne, tak je to prostě osud.. a člověk nesmí ztrácet naději, jednou to vyjde všem 😵 stresmen jsem taky a zvlášť když bych byla zavřená doma, to je na palici 😠

maky30
20. říj 2011

daphney a kdy budeš testit? 😀

daphney
20. říj 2011

@maky30 no ještě příští týden se tu budu povalovat a pak se uvidí 😉 😉 😉

maky30
20. říj 2011

@daphney to dopadne 😉 a máš nějaký příznaky?

daphney
20. říj 2011

@maky30 tak to ještě nevím chci to vydržet co nejdýl, ale znám se... takže budu ráda když za týden 🙂 kdy to máš v plánu ty?

maky30
20. říj 2011

@daphney já bych to viděla tak za 10 dnů.. to vím, že už bude pregnyl z těla fuč.. po IUI jsem testila 9.den a bylo tam bílo

daphney
20. říj 2011

@maky30 příznaky asi nic prsa i podbříšek bolí ještě po OPU takže nevím co ty?

sajab
20. říj 2011

@maky30 Ahoj Marky, moc gratuluji k "mimiskovi" věřím, že se u tebe bude mít jako v bavlnce a že se nepustí dřív jak za 8měsíců-počítá se od poslední MS 😉 Jakmile se potvrdí,že jsi těhu už budeš mít měsíc za sebou. Také jsem v únoru hleděla když mi DR řekl, že jsem 6tt 😀

maky30
20. říj 2011

@daphney mně tak lehce bolí břicho od OPU, ale není to nic zásadní, dá se s tím normálně fungovat 🙂 a dnes už máš klíčky od auto nebo je manža opět zabavil? 😀

maky30
20. říj 2011

@sajab ahoj sajab, děkuji 🙂 doufám, že s tím hnízděním už začal.. za chvíli mě budeš následovat a pak už budeme přece spolu chodit po těch cukrárnách ne? 😉 budu na tebe zítra myslet, máš OPU že jo? 🙂

sajab
20. říj 2011

@maky30 ano mám. no to by bylo super kdyby nám to vyšlo a mi se skutečně potkaly a pak vyjídaly cukrárny 😀

maky30
20. říj 2011

@sajab to je přesně tak vypočítané, že to vyjde 😉 takže zítra pěknou úrodičku ať se má co zahnizďovat? kolik že máš těch folíků???

sajab
20. říj 2011

@maky30 bohužel "jen" 6 takže se uvidí co z toho vlastně bude. 😅

daphney
20. říj 2011

@maky30 stále zabaveno 😠 ale stejně bych deska byla doma,zítra se ale už budu festově nudit 😀 no mě bylo po opu docela krušně, jsem ráda, že už to přešlo

maky30
20. říj 2011

@sajab to je dostatek na 2 kvalitní bobánky 😵 já jich měla 9, z toho bylo vajíčko jen v 6 a oplodnily se nám 4

maky30
20. říj 2011

@daphney teda ten tvůj manže, ten ti dává.. on asi ví, že bys trajdala 😀 my máme naštěstí dvě auta, ale dnes nikam nejedu, budu se hnízdit u telky a čekat až přijede můj drahý 🙂

daphney
20. říj 2011

@maky30 naštěstí máme taky dvě, s jedním je v práci a od druhého zabavil klíče, koukám na" líbáš jako bůh" a je to docela legrace

maky30
20. říj 2011

@daphney to jsem neviděla, ale už ten název je zajímavý 😀 já se půjdu taky vykotit k telce, teď jsem v pracovně a není tady telka 🙂 tak pa děvčátka 😎

belle_rose
20. říj 2011

@maky30 já čekám co vyleze z tohoto opožděnce v nativu. Bohužel zatíím se mi nikdy nic nechytlo, ms vždycky na den hormony nehormony... tak si myslím, že je to tím zpožděním, že se časem zastaví úplně. jestli to ted neklapne, tak chci to IMSI.

daphney
20. říj 2011

@maky30 papa a hezky hnízdi 🙂

maky30
20. říj 2011

@belle_rose zkus IMSI, nakonec se to určitě povede.. zvláště když jste oba zdraví a máte všechny vyšetření ok, to by v tom byl zakopaný pes 🙂

belle_rose
20. říj 2011

@maky30 psa už jsme si koupili, před 2 měsícema, je boží! :D Prý to taky pomáhá 😀