Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
22. říj 2011

@daphney To jim také říkám 🙂

daphney
22. říj 2011

@sal80 nás tady všechny trumfneš,jaká bude nakonec snuška, dostaneč titul slepička mesíce 😀

sal80
22. říj 2011

@daphney 🙂 Třeba kvůli mně budou muset dokoupit mrazák, viď? 😀

daphney
22. říj 2011

@sal80 ještě že ty mrňousové nezaberou moc místa, ale raději je upozorni předem,že hodláš mít pořádnou snůšku 🙂

sal80
22. říj 2011

@daphney Myslím, že oni to budou vědět dřív než já 😀

gambrinuska
22. říj 2011

@daphney ted jsi mi dasadila brouka do hlavy, jestli vždycky to biochemko neni zbytek po pregnylu ☹
@sal80 v nejhoršim mrazák dokoupí 😀

sal80
22. říj 2011
daphney
22. říj 2011

@gambrinuska o a kolikáty den po aplikaci si měla ještě na testo // ??? já naposledy po pregnylu ještě 13 den 😠
@sal80 nebo si je odvezeš v termosce na zmrzku a strčíš je do mrazáku doma 😀

sal80
22. říj 2011

@daphney To ne, platíme, tak ani dokupují boxy 🙂

daphney
22. říj 2011

@sal80 to je fakt, takovejch penez to stojí,tak ať si zaplatí mrazák oni 😀

gambrinuska
22. říj 2011

@daphney já to nikdy nezkoušela ale minule když jsem testovala 10 po ET tak tam byli dušíkové // a to bylo 13 po OPU a 12 už jen duchové

daphney
22. říj 2011

@gambrinuska to těžko říct, jestli to bylo biochemko, nebo pregnylovka... proto to chci sledovat 😀 😀 😀 takže jsem 11 od aplikace a dnes byla falešná, písnu jak na tom budu v pondělí 😉 😉 😉 na nás si nepřijde 😉 😉 😉

hello_kyttinka
22. říj 2011

@sal80 - ty vypadáš s těma folíkama i se sliznicí líp. Já to střídám, takže nic moc..... Nevíš, je něco na tu sliznici? Přece není možný, že ty jí máš 11,5 mm a já jen 3 mm.... Ty už máš 24 folíků a já jen dva větší a ty drobný nepočítal. Myslíš, že jim mám říct, aby mi to zvedli?

gambrinuska
22. říj 2011

@hello_kyttinka ty 3mm je hodně málo, nezkoušela jsi kontryhel? po OPU ti daj určo estrofen, neboj ví co maj v NAtu dělat
@daphney dobrej systém 😎

sal80
22. říj 2011

@daphney Ano, ať ho zaplatí oni, páč jim ho (během pár let) vyprázdníme. Chceme hodně dětí, ne? 😀

sal80
22. říj 2011

@hello_kyttinka Kytinko, klidně jim to řekni a kdyby řekli, že se bojí hyperstimulace, tak je ujisti, že jí zvládneš a se všemi problémy se jim budeš svěřovat. Taky mě na to doktor upozornil, ale sám mě podpořil, že to zvládnu 🙂 Na tu sliznici piju kontryhel. Od prvního dnu cyklu piju jeden denně. Tak možná proto 🙂 Zkus to taky. Není ošklivý, prostě bylinky 🙂 I když nejsi první den, to neva, hezky ho bumbej 🙂 Myslím na Tebe a věřím, že doroste 🙂
Koukám, že Ti píše i gambrimuška a musím s ní souhlasit, po estrofenu poroste jedna radost 🙂

maky30
22. říj 2011

ahoj holky 🙂

maky30
22. říj 2011

musím souhlasit, já pila kontryhel vždy od prvního dne MS až do OPU a měla jsem sliznici 9mm a to akorát tak stačí 🙂 nejsem sice na takové výšce jak salinka, ale i tak jsem spokojená 😀

sal80
22. říj 2011

@maky30 Ahoj Markétko 🙂
Jaký jsi měla den? Co jsi vařila? Něco tu úžasně zavonělo, tak jestli to nešlo od Tebe 😀

maky30
22. říj 2011

@sal80 ahoj salinko 🙂 i ty jedna nosnice 😀

sal80
22. říj 2011

@maky30 Nechej si ty vtípky, ano? 😀 Jsem na chov jako stvořená 😝 😀

maky30
22. říj 2011

@sal80 no jasně že to bylo ode mě, dělala jsem kotel kyselice - pravé valašské, myslela jsem že přijedeš a ty nikde ☹ a v 11h. jsem nafasovala 4-měsíčního kojence od ségry a hlídala celý den, to bylo boží mimino 😵 a cos dělala dnes ty? 🙂

maky30
22. říj 2011

@sal80 právě, někdo tu těžkou práci musí odedřít 😝 jsem si v době stimulace stejně připadala jak chovná slípka 😀 😀 😀

sal80
22. říj 2011

@maky30 Tak kyselice, ano? Hmm... Myslela jsem, že to bylo z naší kuchyně, kde dnes bublal segedín, ale možná, že ne 😉 Je opravdu škoda, že jsme všechny od sebe tak daleko. Bylo by fajn chvíli nebýt jen virtuální. Vypnout to tu a setkat se 🙂
Kojenci jsou super. Taky hlídám neteř Ellinku, ale jsou už jí tři. Nemá už kojeneckou stravu a plenky, ale má neskutečné postřehy a komentáře 😀
My dnes máme s Tomem den, ve kterém neděláme nic 🙂 Prostě jsme celý den doma a vegetíme. A já....já dnes poprvé dělala kynuté houskové knedlíky...k tomu segedínu (vařil Tomáš, takže se jednalo o pravý slovenský!!!! 😵 ) Povedly se a byly nadýchané jako peřinka 🙂

maky30
22. říj 2011

holky tady nikdo není ☹ a to mám právě chvilku, protože můj drahouš se saunuje 😒

sal80
22. říj 2011

@maky30 😀 😀 😀 cítím se stejně

sal80
22. říj 2011

@maky30 Jsem tu já!!!! To je málo? 😲 😢 😢 😢

sajab
22. říj 2011

@maky30 ahoj Markétko, jak se cítíš těhulinko? Já se nemůžu dočkat pondělka, ale v hlouby své dušičky se modlím, aby to bylo v pohodě.

maky30
22. říj 2011

@sal80 teda saly ty jsi kuchařinka, i knedlíčky domácí hmmmmm.. 😝 věříš, že mě dnes napadlo když jsem vařila tu kyselici, že bych z toho raz-dva udělala segedin - jen bych musela mít ten flák masa 😀 no malý trumberoušek je skvělý, já ho žeru 😵 ségra má straně hodně mimino, on jen tak kňourá když chce přebalit nebo jest, jsem si to s ním užila a trajdala po naší vesnici 🙂

maky30
22. říj 2011

@sal80 jistě že není drahoušku 🙂 ale myslela jsem, že už jsi to zabalila a šla třeba na ten segedin 😀