Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sajab
8. srp 2011

@daphney
@mufinka26
Také bych řekla, že magořím,ale až po tom "porodu",předtím ani když jsem si píchala hormony mě to tak nebralo 😒 Tak doufám, že se všechny už konečně dočkáme vysněných uzlíčků v náručí 😉

maky30
8. srp 2011

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? 🙂 koncem září se chystáme na první IVF, letos jsme měli 3x IUI (z toho jednou IFI) a nepovedlo se.. teď mám 2 měsíce pauzu, ale začíná mě to zase chytat, tak se musím někde vykecat 😵 zatím z toho mám rozpačité pocity, hlavně s tím kolik nás to bude stát.. ptala jsem se na klinice a řekli mi do 25tis. ufff...

vannilie
8. srp 2011

ahojky holky

vannilie
8. srp 2011

nas to take ceka zari-rijen

maky30
8. srp 2011

ahoj vannilie, a kam chodíte? my do Zlína...

vannilie
8. srp 2011

@maky30 ahojky my take do zlina.pan doktor krenek 🙂

maky30
8. srp 2011

jéééééé tak to máme úplně stejné super 😵 a jaký se ti zdá? já jsem ze začátku říkala stydlín a moc nemluvil, ale teď se ptám a on funguje.. ale je to mlaďošek

sajab
8. srp 2011

@vannilie
@maky30
Jééééééé já také do Zlína. Tak doufám, že se někdy potkáme. 😉

maky30
8. srp 2011

vždycky mi přijde, že se stydí víc než já.. 😅

vannilie
8. srp 2011

@maky30 jo take se me tak jevil,ale je super.take se ho na vse ptam.ja jsme byla na inseminaci podarila se,ale bohuzel bylo mimodelozni

maky30
8. srp 2011

ahoj sajab, já půjdu ke Křenkovi až někde koncem srpna, musím nafasovat Utrogestan bez něho nemenstruuji ☹ a pak další cyklus bych chtěla IVF.. vy jdete kdy holky? mně by to podle MS mělo vyjít někdy poslední týden v září..

vannilie
8. srp 2011

@sajab ahojky tak to te vidam ve zline.a ke komu chodis

maky30
8. srp 2011

@vannilie hmmm tak to je škoda ☹ teď se nám musí zadařit na podzim, to jsou přece jarní miminka 😉

vannilie
8. srp 2011

@maky30 ja nevim kdy.ja jsme mela jeste i revizi delohy,takze ted cekam 2mesice.ale to bude ok.ale asi zacatkem rijna,protoze menstruace prisla az ted v sobotu

sajab
8. srp 2011

Já ještě přesně nevím,musím ještě přečkat 2 MS protože jsem "porodila" ve 21 tt. Na konci měsíce jdu na kontrolu ke svojí DR a podle toho se objednám.

sajab
8. srp 2011

@vannilie Já chodím, teda chodila a zas chci ke Kovalčíkovi 🙂

vannilie
8. srp 2011

@sajab neboj to bude vse ok.verim,ze ano.ja take ted cekam.mela jsme mimodeloznii a jeste me delali revizi ☹

maky30
8. srp 2011

@sajab ve 21.týdnu? ☹ to je pech 😢 a Kovalčík je takový ten vlasáč že jo? vídávám ho tam na chodbě.. když měl Křenek dovču, byla jsem u něho

sajab
8. srp 2011

@vannilie To mě také,také doufám, že to bude dobré. Už se mi nechce čekat dýl jak ty 2 měsíce.

maky30
8. srp 2011

@vannilie a v kterém týdnu ti dělali tu revizi?

sajab
8. srp 2011

@maky30 No trošku vlásků má 🙂 Je opravdu super,a to jsem ze začátku chtěla jen ženskou,ještěže měla tenkrát Slováčková dovolenou.

vannilie
8. srp 2011

@sajab ani me se uz nechce dele cekat.kdo neprozije nepochopi,ze jo.moc me to mrzi co se stalo

maky30
8. srp 2011

@sajab hmmm to já jsem neřešila jestlli ženská nebo chlap, sestřička to určila za mě...

sajab
8. srp 2011

@vannilie Já na mimi čekala 3 roky,když se zadařilo a ještě dvojčátka byla jsem strašlivě šťastná, teď na podzim to bude 4 rok takže doufám, že ho oslavíme miminkem.

vannilie
8. srp 2011

@maky30 me delali revizi proto ze nevedeli proc mam zvysene hcg.mela jsem mimodelozni a ten hormon porad haproval jednou byl vysoko a pak nizko.tak me pro jistoto v atlase udelali revizi.a pak jsem sla opet na krev na kontrolu.a hcg zvysene.tak si me tam nechali a udelali laparku

vannilie
8. srp 2011

@sajab to verim,take bych byla moc stastna.ja se take radovala a pak se ukazalo mimodelozni.take se snazime skoro 3roky

maky30
8. srp 2011

@vannilie aha tak teď už to musí vyjít.. já jsem byla na Atlase na laparce a tak všechno ok, my se o mimčo snažíme dva roky a něco a i když je to v porovnání s některýma holkama tady krátká doba, taky mi to už leze na hlavu, mívám z toho lítostivé stavy a člověk s tím stejně nic nenadělá, musím doufat a věřit si, že se jednou dočkáme 🙂

sajab
8. srp 2011

@vannilie Nejhorší na tom všem mém zotavování je skorošvagrová a její týdenní syn!!!!!!!! Moc dobře věděla, že se nám nedařilo a když se zadařilo tak se tvářila jako bych zrovna jí nejvíc ublížila. Ta můra měla takovou radost, když jsem o ně přišla. Slepice jedna.

marca22
8. srp 2011

Ahojky,můžu se přidat? V září nás čeká 1. IVF s darovanými vajíčky (jinak už naše 3.IVF),už se nemůžu dočkat 🙂

sajab
8. srp 2011

@marca22 ahoj, klidně se přidej, já také připutovala dnes 😉