Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

vannilie
8. srp 2011

@sajab to snad nemyslis vazne.je ta holka normalni.to je koza primo.neboj urcite se dockame.

vannilie
8. srp 2011

@marca22 ahojky vitam te 🙂

maky30
8. srp 2011

@marca22 hoj, já jsem taky nová, dnes se nás schází 🙂 a kam chodíte vy?

vannilie
8. srp 2011

@maky30 jo to je fakt.ja mam teda po laparce nalez.me museli vzit pravy vejcovod kvuli mimodeloznimu,a navic me zjistili endometriozu

maky30
8. srp 2011

@sajab to snad není možné.. jak může být někdo tak nepříjící? tak to je fakt super baba 😠

sajab
8. srp 2011

@vannilie Myslím to vážně, ona otěhotněla našim na truc,protože jim nechtěli přepustit další místnost v baráku,a když já čekala dvojčátka tak ju naši jen tolerovali,což se jí nelíbilo.Ona chtěla být středem pozornosti,ta se dočkala, naši jsou teď úplně unešeni s toho malého a na mě zanevřeli, dokonce byla máti denně v porodnici.

maky30
8. srp 2011

@vannilie tu endometriozu zjistli až při laparce? a do té doby jsi nic netušila? mě zase nedávno křenek zjistil, že mám PCO.. naštěstí je taky spousta holek, které i s tím otěhotní 🙂

vannilie
8. srp 2011

@sajab tak to je neco.to neni baba to je mrcha.ja to vidim doma nasi jsou take hotovi z netere.ted mame i synovce ale bohuzek ziji v anglii

vannilie
8. srp 2011

@maky30 ja jsem byla na laparce v dubnu kvuli zjisteni co a jak.a tam me zjistili tu endometriozu.ale da se stim otehotnet.normalne.a jeste teda nemam ovulaci bez hormonu.a co je to PCO

sajab
8. srp 2011

No, co už s ní nadělám, jediné co jsme s mojim udělali je, že jsme přestali naše navštěvovat, a to už měsíc.Její provokace a očividné naschváli se nadali snášet. Například si stoupala předeme s profilu nebo se schválně promenádovala a dělala jak se jí už špatně chodí se zátěží 😠 😠 Takže jsme odmítli se scházet a hotovo!

maky30
8. srp 2011

@vannilie taky nemám ovulaci.. PCO je syndrom polycystických vaječníků tzn. že si tvoří hodně folikulů a nemají tak dobrou kvalitu.. když jsem stimulovala na IUI tak jsem měla třeba 16 folíků ale malinkatých, pak jsem změnila na Purogen a to už bylo super, takže ten mi vyhovuje - samozřejmě ten nejdražší 😀

marca22
8. srp 2011

@maky30 Chodíme do Gennetu v Praze,předtím jsme chodili k Apolináři,ale tam jsme nebyli moc spokojení a hlavně je tam dlouhá čekačka na darovaná vajíčka,tak jsme od června v péči Gennetu. Jinak už máme termíny a celý IVF cyklus naplánovaný,tak snad už to vyjde 😕

maky30
8. srp 2011

@sajab na takovou švagrovou se vyprdni, to nestojí za to se nervovat 😠 až budeš mít svoje malého broučka, tak ti to bude ukradené.. a vaši se pak tady umoudří, je to všude stejné, moje ségra má měsíčního chlapečka a naši taky cvakají 😉 ale se ségrou mám super vztah, jezdím za malým každý týden, je rozkošný 🙂

vannilie
8. srp 2011

@sajab to me mrzi.ono je to nejlepsi.pokud to jinak nejde.ja mam zase tak skodolibou segru.ma dcerku emm uz ma rok a ctvrt.

vannilie
8. srp 2011

@maky30 tak to je dobre,ze tak reagujes.ja zatim brala clostilbegyt v tabletkach atake jsem moc dobre reagovala

maky30
8. srp 2011

@marca22 a můžu se zeptat kolik se platí za ty darovaná vajíčka?

vannilie
8. srp 2011

@sajab presne tak vykasli se na ne.a vasi se take zmeni,neboj se.uvidis

maky30
8. srp 2011

@vannilie a ten Clostil jsi měla v tabletkách? já si tu stimulaci musela vždycky pichat do břicha.. myslím že to první byl Menopur a teď ten Purogen

sajab
8. srp 2011

@maky30
@vannilie
Já už to přestala řešit, pokud mě naši budpu chtít vidět tak ví kde bydlím. Nevím jestli to brácha dělal naschvál ale v úterý se přihnal s fotkama aby se pochválil, ale já ho ignorovala a můj ho poslal pryč,tak se tvářil jako proč????? Asi mu nedochází, že tím neudělal moudré rozhodnutí.

vannilie
8. srp 2011

@maky30 jo v tabletkach

marca22
8. srp 2011

@sajab Takovou švagrovou bych teda chtěla mít 😠 Holky asi těm našim známým nosíme štěstí,my se snažíme 3 a půl roku a moje kámoška která b březnu vysadila HA v květnu hned byla v tom,taky jsem to těžce nesla a taky mi připadalo že z toho měla ohromnou radost že nám to nejde a ona to měla napoprvé 😖

vannilie
8. srp 2011

@sajab jo presne tak.vasi vi kde bydlis.tak vyckej.a na brachu kasli.ti sourozenci fakt nekdy nemysli.i ma segra je uplne mimo

maky30
8. srp 2011

@sajab asi bych bráchovi řekla slušně o co jde, aby vůbec věděl a pak bych to neřešila.. lepší když se nebudeš stresovat a budeš v klidu

marca22
8. srp 2011

@maky30 50 000 s pojišťovnou,90 000 bez pojišťovny

vannilie
8. srp 2011

@marca22 my se snazime take tak nejak kolem 3let to bude.take mam pocit ze mym kamaradkam se zadari hned ajakou z toho maji radost

sajab
8. srp 2011

@marca22 Také se mi zdá, že naše štěstí si poprali kolemjdoucí a na nás zbyla jen smůla 😒

vannilie
8. srp 2011

@sajab jo presne tak nenervuj se.bud v klidu

maky30
8. srp 2011

@marca22 a nebo jestli už tím nejsme tak postižené že to vnímáme víc než holky, které tyto problémy nikdy nemusely řešit 😒

maky30
8. srp 2011

@sajab já myslím, že na každou to čeká uvidíte holky 😵 jen někdo si musí počkat dýl.. říkám si vždycky, asi to tak mý být a budu líp připravená 🙂

sajab
8. srp 2011

@vannilie
@maky30
Brácha moc dobře věděl, že nám nedělá dobře její přítomnost a už vůbec jejich malí. Vím o něm, že když jsem o ně přišla tak on brečel, že se na ně také těšil.Jsme s bráchou od sebe 1rok