Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
8. srp 2011

@marca22 Ale ony budou vaše!!!!! 🙂

sal80
8. srp 2011

@marca22 Budeme stimulovat společně. Také bych měla začít příští měsíc 🙂 Zdržela to genetika 😒 V pátek jdu na hematologii, tam řeknou jak dál.

sal80
8. srp 2011

@vannilie Říjen. Snad...
Dobrou noc 🙂

marca22
8. srp 2011

@sal80 Tak jasně že budou naše,ale geneticky pouze manžela a dárkyně. Po mě bude takové jak ho vychovám ,ale ne vzhledově to by mi musela být dárkyně hodně podobná 🙂

marca22
8. srp 2011

@sal80 A na té genetice ti něco našli? My byli v červenci,také ještě nemáme výsledky ale jelikož to vajíčko neponese mé geny tak je to prý jedno a čekat se nemusí.

sal80
8. srp 2011

@marca22 Ale to ona je. Jste stejné typy. Jinak by Ti její vajíčka ani nedali. Má švagrová je dárkyně 🙂 Něco málo o tom vím 🙂

sal80
8. srp 2011

@marca22 U mě je to o mutaci genu, který způsobuje trombozu. Hrozí časté potraty ☹

marca22
8. srp 2011

Typy ano,to znamená stejná barva vlasů,očí a kr. skupina to je vše 😉

marca22
8. srp 2011

@sal80 jj vím,mám to taky

sal80
8. srp 2011

@marca22 Ano, ano 🙂
Holka, Ty toho teda máš ☹
Markétko, jdu spát. Musím, abych ráno vstala do práce. A Ty mazej taky...ať máme sílu tvořit postýlku pro miminka 🙂

daphney
9. srp 2011

Dobré ranko,
koukám,tady se to ale rozjelo, za těch pár hodin co jsem tu nebyla 😀 Srdečně vítám nové spolubojobnice a přeji nám všem hodně sil ve společném boji za //
Až bude chvilka dočtu, ale teď musím makati ☹

daphney
9. srp 2011

ufffff dočteno, teda koukám, že když čtu vaše ne zrovna radostné osudy,trochu se stydím, že tady pořád naříkám, že už chci ty svoje vysněné // a že už je na mě určitě řada 😖
Dneska jsem měla celkem fajn náladu, teda než jsem se dozvěděla,že další spolupracovnice je v tom a bez nějakého velkého snažení ☹ Přeju jí to, ale taky trochu závidím a pocit nespravedlnosti převažuje, proč zase někdo jiný.... proč to někomu jde jak po másle a jiný i kdyby se na hlavu postavil,tak nic ☹ ☹ ☹

mufinka26
9. srp 2011

@daphney dobré ránko i tobě... ty pocity nespravedlnosti co máš, to je normální... 😉 já mám to samí. čím se víc blíží zítřek tak jsem nervozní... hlavně co ta krev, aby tam nebylo něco špatně 😒 No ale konec pesimismu 😀 musíme myslet pozityvně 😀 😀 😀 😀 😀 Mě dneska PPL přivezly první várku vánočních dárečků.. asi to dělá to počasí pitomí, ale já už normálně regulérně myslím na vánoce a co komu je potřeba koupit 😀 😀 😀 😀

caricia1
9. srp 2011

Přeji dobré ranko 😉 😉 😉

mufinka26
9. srp 2011

@caricia1 tobě taky dobré ránko, tak co, už máš výsledky z krve? nebo se teprve chystáš?
😀

caricia1
9. srp 2011

@mufinka26 Byla jsem už včera protože jsem krvácela..Potrat v ranné fázi..V září KET

mufinka26
9. srp 2011

@caricia1 oj to mě mrzí ☹ tak to budeme bojovat spolu, já se dozvím zítra verdikt, jestly se my bude KET rušit.. podle krve, ale doktor říkal, že na 90% se zruší, takže ho budu mít v září 🙂

caricia1
9. srp 2011

@mufinka26 Proč by ti ho rušili??

sajab
9. srp 2011

Dobré ráno holky, tak jsem jen tak nakoukla a musela jsem dočítat 3 stránky,vy teda řádíte 😀 😀
@caricia1 Teda ten tvůj bývalí je pěkný hajzl,udělal to schválně nebo nechtěl? 😠
@daphney Moc dobře znám ten pocit, když ti někdo s okolí oznámí těhu. Já ten nejcitlivější dostala loni k vánocům od té skorošvagrové 😠 ☹ Super dárek,že?

caricia1
9. srp 2011

@sajab Chtěl..Ale to už je pryč..Už mi to ani nijak nepřijde

sajab
9. srp 2011

@caricia1 To snad není možné 😠 Svět je plný takových hovad!!!!!!! doufám, že za to byl náležitě potrestaný!

caricia1
9. srp 2011

@sajab Nebyl,ještě skoro pul roku poté jsem s ním zustala.

mufinka26
9. srp 2011

@caricia1 sliznice sice byla dost veliká, ale prý ve špatnym stavu, vypadalo to jako bych už byla před MS.. tak nevím, já se v tom tolik nevyznám, pan doktor říkal, že to může být tím, jak sem měla poz. těhu test a pak při MS sem se mohla špatně vyčistit od sliznice 😠 no nechám se překvapit... někdy mi přijde, že ten nahoře chce abysme si to pěkně vyžraly se vším všudy 😠

sajab
9. srp 2011

@caricia1 Tomu se říká odaha 😖

caricia1
9. srp 2011

@mufinka26 To máš pravdu!! 😀 A jaké máte mrazáčky?

caricia1
9. srp 2011

@sajab Tomu se říká blbost 😀

sajab
9. srp 2011

@caricia1 I tak se to dá říct 😀

mufinka26
9. srp 2011

@caricia1 máme ještě dva a prý jsou velmi dobrý kvality, když je zamražovaly, to sme ale měli všechny a při prvním KET nám rozmrazovaly tři, jedno to vzdalo, jedno bylo slabší, ale to další bylo ok... No uvidíme, jak se nám pak bobšci rozmrazíí 😀 já jim věřím 😀 akorád, kdyby chtělo takhle spolupracovat i tělo 😀

caricia1
9. srp 2011

@mufinka26 Hele a oni na KET rozmrazí všechny s tím že pak se uvidí anebo jem počet jaký chces na transfer-ovšem to ze dvou jedno klidně vzdá tak ti zbyde jen jedno...Nebo jak je to??

mufinka26
9. srp 2011

@caricia1 mi chtěly zavést dvě, proč rozmrazily tři netuším, možná tušily, že to může jedno vzdát, prý se to stává, přeci jenom maji více zkušeností 😀 ted nám zbyly dvě tak počítám, že rozmrazí obě a uvidíme, bud se obě zavedou, nebo když to to jedno vzdá, tak zavedeme jenom jednoho 😀 😀 to už je pak na osudu 😀 😀 při prvním ET nám zaváděli taky jenom jedno 🙂