Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

hotaska
4. říj 2011

@petrajda mám z tebe radost 🙂 jen tak dál!

baryla
4. říj 2011

Ahoj holky. Dnešní kontrolu ,mám zdarně za sebou. Foliky rostou jak mají. V patek mame OPU. Vpondělí mame ET ,dali jsme si PK. Jedine z čeho jsem v šoku, mudr. na mně vybafnul že v pondělí zavadíme 2 emryja pokud budou. Bral to uplně automaticky . Co vy ? jak jste se rozhodli vy holky? diky zy odpověd. 🙂

gambrinuska
4. říj 2011

@hotaska ty jo to byla úroda, jsi pořádná nosnice 😉 😀 to vypadá na moc pěkné šance
@petrajda hezké výsledky, myslim že PICSI je zas krok dopředu 😉

gambrinuska
4. říj 2011

@baryla hezky si to dr naplánoval 😉 , tak jen at to vyjde 😔 😅 , já radit moc nemůžu jsem máčo, nejradši bych si vždycky nechala zavést všechny 😀 minule jsem měla 3, ale nějak se nám embryjka vždycky rozpadly a nikdy jsme na PK nedosáhli 🙄 a to jsme začínali s 11 a 12 embryi

baryla
4. říj 2011

@gambrinuska DIKY.My taky prodlužujem jen o jeden den. 😕 uvidíme kolik nakonec toho zustane. 🙂

hotaska
4. říj 2011

@baryla je to těžké rozhodnutí, ale určitě by jsem přihlédla k věku, ke kvalitě zaváděných embryí a tvé postavě. To jsem ti ale poradila, viď 😝 😀

mufinka26
4. říj 2011

@baryla nám přímo doporučily jedno 😉 ale u mě je to tím, že jsem taková malá kulička 😉 a první holku sem rodila císařem, takže ty rizika na dvě byly moc veliký

petrajda
4. říj 2011

@baryla jestli dosáhnem dvou embrií po PK,tak tak budou k transferu dvě. Ale posledně jsme měli k ET jen jedno.Dvou bych se nebránila,al záleží na tvé zdraví, tělesné konstituci a taky rozhodnutí 😉

petrajda
4. říj 2011

@gambrinuska tjo- "až" tolik sjem zatím nedoufala,tak jen aby se dělili hezky dál.

baryla
4. říj 2011

Tetkom už víme že si nechame zavest 2 kousky- pokud budou- V první moment jsem se lekla, my už doma mame 2 kluky ato 16 a 13 let a první moje myšlenka byla--- co s dvojčatama?! A mate pravdu je 35 tak to rysknem. No a moje postava po a během2 ivf je 163 cm a vaha 78kg. Žadna slava ale hruza taky ne. Manža říka ženska jak ma bejt. 🙂 🙂

baryla
4. říj 2011

jste tady někdo? 😉

vanule
4. říj 2011

hlasím se po ET z 12 oplodněných se po PK (5dnů) vyvíjelo 7kousku, takže 2"mimuška" zavedeny a 5 máme zmraženo.... 😉

@baryla na pátek držím palce

@petrajda nakonec není důležitá kvantita, ale kvalita, ať se zadaří 😵

mufinka26
4. říj 2011

@vanule tak to je skvělí, hlavně at se tě pěkně drží bojovníčci 😀

vanule
4. říj 2011

@mufinka26 budu jim muset domlouvat, aby to se mnou vydrželi 😵

hotaska
4. říj 2011

@vanule to je super!!! 😀 to jsou zásobičky ......taky by jsem brala 😉

mufinka26
4. říj 2011

@vanule správně, pořádně jim domlouvej 😀 😀

mufinka26
4. říj 2011

@vanule jinak si měla stejnou úrodičku jako mi, akorád sme měly jenom o jednoho bojovníčka méně 😀

hotaska
4. říj 2011

@mufinka26 a taky to máte po PK?

mufinka26
4. říj 2011

@hotaska no nežádaly sme PK, ale jelikož nám to vlezlo na víkend, tak máme čtyřdenní embrijka 😉 😀 udělaly to v CAru automaticky 🙂

sal80
4. říj 2011

MS stále nikde. Jen mě trápí ☹ Celé to visí jen a jen na ní....celá stimulace a vše, co jí následuje ☹ Na UZ je sliznice na 10mm, tak snad už dorazí. Její sedmi denní zpoždění nás bude stát 2.000Kč navíc. Ach jo.... 😖 A pokud bude zpoždění větší...cena bude růst ☹

katka1311
4. říj 2011

Ahoj holky,nestíhám dočítat.Jste kelišky 😀
Jinak já celé dny v práci a nemám tam net 😠
Já zítra UTZ tak uvidíme co bude???
Jinak holky gratulace k úrodičce.Ty co potřebují držím palečky na KO,ET,OPU a // 😉

baryla
4. říj 2011

dobrou noc holky

hotaska
5. říj 2011

@gambrinuska slíbené hodnocení 😉

rok 2008 metoda ICSI ..........15 k oplodnění......6. den 5 blastocyst
rok 2011 metoda PICSI........ 22 k oplodnění.....6. den 9 blastocyst
takže jestli dobře počítám poměr, mírné zlepšení konečného počtu embryí by tam bylo 🙂 co do kvality netuším ....

caricia1
5. říj 2011

Ahoj zlatíčka!!Jak se máte?Jedete pěkně teda 😀
Hele chci se zeptat na Pregnyl-jak dlouho se drží v těle?Je to něco jako Ovitrelle??

marca22
5. říj 2011

@caricia1 Ahojky,je to stejné jako ovitrelle,tobě píchali pregnyl? Já myslela že máš KET? Já měla po ovitrellu dušíka ještě 12. den po podání

caricia1
5. říj 2011

@marca22 Ahoj jojo měla jsem KET a pregnyl jsem dostala 22.9. a 27.9 byl KET... 😉 Jak se cítíš???

marca22
5. říj 2011

Jinak holky hlásím že včera 6.den po ET (bez podání pregnylu nebo ovitrelle) jsem poprvé našla // 😀

marca22
5. říj 2011

@caricia1 Tak pokud máš dušíka nebo // tak to už by pregnyl být neměl tedy 😉 Cítím se dobře,sem tam mě pobolívá v podbřišku a bolí mě prsa,jinak nic.

caricia1
5. říj 2011

Holky,vím že jsem pitomá ale samozřejmě jsem nevydržela a dnes jsem udělala test -8.den po KET. Je slabě pozitivní,čárka je sice slabá,ale není to žádný duch prostě tam je..Nemůže to být ještě ten Pregnyl???Dostala jsem ho 22.9. Nemam jediný těhu příznak,minule jsem měla chutě a bolela mě hrozně prsa,ted nic.Teda jen malinko ale to bych přisuzovala k blížící se menzes

marca22
5. říj 2011

@caricia1 To bude určitě miminko 😉