Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

teruberi
15. srp 2011

@sal80 ja nevim, napriklad u nas v rodine mame samy holky...tak ja vam holcicku klidne rada necham 😉

teruberi
15. srp 2011

@galigula tak to je teda pecka:(

teruberi
15. srp 2011

@cuddle Ondrej se mi hrozne libi, to by zase neproslo u nas

galigula
15. srp 2011

@cuddle bud nevim, co je pecka, nebo si prohodila jmena 🙂 Kazdopadne, holcicku klidne vymenim 🙂 Pokud budu mit za co, Jirika nedam, se s nim crcam uz 17 mesicu, tak to by vyslo nazmar 😀 😀 😀

sal80
16. srp 2011

@galigula Je to jen takový větší dům, na kterém je jen nepatrná cedule 🙂

sal80
16. srp 2011

@teruberi To je od Tebe moc hezké 🙂

sal80
16. srp 2011

Jinak....všem dobré ráno, dívky 😀 Dnes opět služebně mimo ☹ Ach jo, zase ztracený celý den... Vlastně...dnes budou výsledky krve - to jsem na to zvědavá 🙂

marca22
16. srp 2011

@teta_bob Ono se s tím nic dělat nedá,musím si vzít darovaná vajíčka 😒

teta_bob
16. srp 2011

@teruberi za 3 týdny na utz a když bude všechno cajk, začnu snad se stimulací

teta_bob
16. srp 2011

@teruberi chodíme do Gennetu v LBC

teta_bob
16. srp 2011

@sal80 tak to máš dobrý,že to víš tak dlouho, aspon jsi se s tím už sžila, já se to dozvěděla ve svých 29 ☹ ....kdy jdete na IVF? už stimuluješ?

teta_bob
16. srp 2011

@cuddle jj, mám přesně stejný pocity...nikdy mi nikdo nedělal utz, takže jsem netušila, že mám PCO až ted když jsme si myslela, že jsem těhotná, tak mi řekli, že jen tak těhotná nebudu ☹ ....jsem myslela, že mě odvezou!!!....jsem ze čtyř dětí a nikdy by ně nic takového nenapadlo....v kolik ses to dozvěděla ty?

cuddle
16. srp 2011

@teta_bob ja klasicke PCO nemam, mam hodnoty hormonu 1:1 , PCO je 2:1 nejaky ten pomer - ty mas pri PCO 1:2 ja nejsem ani tam ani tam, mam jen naznak pol. ovarii a male cetne folikuly, diky tomu proste nefunguju, neovuluju, a nejaky informace spatne prijimam, napriklad na Clostik co mi davali nemuzu nikdy reagovat a to mi rekli az v druhem caru, ze ty informace co ma vysilat u me proste zabiji zase nejaka prevaha jineho hormonu , a tak dokola , takze jsem vlastne jako mezi mlynskymi kameny, normal nejsem a PCO taky ne, vzdy musim byt nejaka vyjimka.....

cuddle
16. srp 2011

@teruberi tak u nas Ondřej vede, takze jsem ráda to jméno se mi líbí a ani manzel neni proti

cuddle
16. srp 2011

@sal80 kamaradka ma Ellen , takze to je hodne podobne k Elle nebo Emme no my mame slovenske velmi malo rozsirene prijmeni a nehodi se k tomu nic ciziho, znelo by to jako Claudie Vopickova 😀 Nebo chudak Nicholas Topolanek 😀 tak budeme volit asi umirneneji dle toho

teta_bob
16. srp 2011

@sal80 ahojky, držím palce!!!...přeci si viděla toho čápa, ne!!! 😉

teta_bob
16. srp 2011

@marca22 to nevadí, hlavně aby se to povedlo 🙂

sal80
16. srp 2011

@teta_bob Ahoj 🙂 Upřímně řečeno, ženská, která vidí mateřství jako svou úlohu, se s tím jen tak nesžije. Tak ani já ne. Ale vím jak to myslíš, takže pravda, nějaký náskok před Tebou mám 🙂 Pokud teď nejsem těhotná (= zázrak), tak mi dnes píchnou Agolutin a vyvolají mi MS. A pak...od 21 dne cyklu začnu stimulovat. Včera mi MUDr. řekla, že pak už jen 7 týdnů a budou mi embria dávat do bříška 🙂

sal80
16. srp 2011

@cuddle 🙂

sal80
16. srp 2011

@teta_bob Ano, ano...viděla a hned několik. A jeden dokonce přeletěl nad naším autem, když jsme jeli 🙂 Je zvláštní, jak se tu průběžně upínáme na různé naděje, ale tak to asi má být, jinak bychom přišly i o ten zbytek snahy a rozumu 😀

daphney
16. srp 2011

Dobré ráno berušky,
tak jakpak se máte při úterku? Já opět pracovně, dneska toho bude navíc hodně, ach jo ☹ ale za týden touhle dobou už se budu válet u moříčka...koukám, že už řešíte jména, já se taky přidám, kluka klíďo beru, ale když bude holčička určitě se zlobit nebudu 🙂 ale kluk je kluk 😀 Líbil by se nám David, holčička Eliška, Nella, Karolínka nebo Daniela 😉 a pokud budou dvojčátka beru je taky 😀
@sal80 držím palečky ať je HCG pozitivní, už by to chtělo nějakou těhulku 🙂

sal80
16. srp 2011

@daphney Ty jsi stejná jako my všechny tu. Je nám to vcelku jedno, ale kdybychom do toho mohly jen trošku kecat, tak... 😀 😀 😀
Včera jsem potkala jednu paní s čerstvým miminkem. Byl to kluk a jmenoval se Bruno. Manžel řekl, že chce něco netypického 😀 K příjmení jim to vcelku jde, tak co 🙂 Známá má také Bruna. Jmenuje se Bruno Zahradník a mně se ta kombinace také líbí. Takové jméno si člověk hned pamatuje. Mně se strašně líbí ta Matylda, Ale i Josefína nebo Leontýnka. Tomáš mi řekl, že žádnou Pepinu mít nebudeme a že netušil, co všechno dokážeme pod vlivem hormonů vymyslet za jména 😀

sal80
16. srp 2011

@daphney Sama se bojím jen doufat....

daphney
16. srp 2011

@sal80 to znám, ale naděje umírá poslední držím palečky 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 taky teď doufám, že by se mohlo ještě zadařit přirozeně, máme poslední šanci, sice nevím kdy bude ovulka, ale třeba se zrovna trefíme a z dovči si přivezeme černého pasažéra 😀
v kolik budeš vědět výsledek?

daphney
16. srp 2011

@sal80 u nás je zatím jen Barča a Jůlinka, myslím, že je rozumné vybrat jména ještě za něhotného období, hormony pak dělají divy 😀 😀 😀 kamarádka co bude rodit teď v srpnu bude mít Leontýnku a první holčičku ná Danielku, Bruno celkem ujde, ale pro mě je Davídek srdcovka... Ještě bych brala třeba Štěpána, Vítka, Viktora nebo Jakuba, ale snad se povede Davídek 🙂

sal80
16. srp 2011

@daphney Černí pasažéři tohoto typu jsou velmi vítaní 😉 😀 Výsledek by měl být okolo jedenácté, ale nevím, zda se dostanu k telefonu, kvůli práci. Udělám cokoliv, ale zase na druho stranu...zase o trochu deší naděje? Nevím. Ale stejně musím po třetí hodině do CARu - kvůli provokačce, bude-li třeba.

daphney
16. srp 2011

@sal80 tak to budu netrpělivě nakukovat kdy sem připíšeš výsledek... když to nevyjde tentokrát,tak IVF to jistí!!!!!!! Ale varianta přirozeného otěhulení je pro nás asi nejlepsí možné řešení 🙂

teta_bob
16. srp 2011

@sal80 jsem ráda, že jsi to pochopila s tím sžitím, samo, že to není tak jak to vyznělo, ale když si představíš, že jsem šla k doktorce s myšlenkou, že jsem těhotná a místo toho mi řekla PCO, tak mě to fakt vzalo....dneska už to beru tak jak to je, vím, že to neovlivním a taky vím, že nesmím přestat doufat, že se to nepovede, jinak by mě z toho vážně kleplo ☹

teta_bob
16. srp 2011

@sal80 takže než se začne stimulovat, tak tvrá 10 týdnů k zavedení emgrií?

sal80
16. srp 2011

@daphney Popravě u nás vede holka Jasmínka a kluk je jaksi nejistý. Snad Kryštof, ale toho bych chtěla do dvojčátek spolu s Matyldou...kvůli tomu "Y" 🙂 Ještě padla jména jako Jonaš, Eliáš, Mia, Tea a tak. Ale ono je to jedno. Klidně to může být Frantík, jen když dorazí (Frantík ale opravdu ne!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )