Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

mufinka26
17. srp 2011

@sal80 láska na první pohled, manžel si dokonce měřil, jestly se mu vejde do kufru auta 😀 samo, že o 1cm nevejde, tak se rozhodl, že pořídíme rakev na auto 😀

sal80
17. srp 2011

@daphney Tak je budu nosit v šátku. Fakt je mi to jedno 😀 😀 😀 Jako všem tady...jen když budou ti malí balíčci 😉

daphney
17. srp 2011

@mufinka26 máš recht, teda já mám zase sady bez nebes, jen soupravičky, ale asi se po nějaké pěkné ještě podívám 😀

mufinka26
17. srp 2011

správně holky, ikdyby sme to měly vozit v kolečku, hlavně, že se nám ty drobečkové brzy zadaří 😀 😀 😀

mufinka26
17. srp 2011

@daphney já mám po Danielce taky jenom klasické povlečení, ale po těch nebesách sem úplně stonala 😀

cuddle
17. srp 2011

holky takze dle pocitace toto je nase holcicka

cuddle
17. srp 2011

a toto chlapecek

mufinka26
17. srp 2011

@cuddle jééé ta v tom kuřátku tak nám taky vyšla úplně stejná 😀 taky sme to dělaly na těchto stránkách ale pak sem tam dala trošku jiný foto a vylezly nám ty co mám v albu 😀

cuddle
17. srp 2011

@mufinka26 jojo ono to pokazde vyjde jinak, das jinou fotku z jineho uhlu a hned ti vyleze holohlavej chlapecek, nebo naupak zrzounek , mam na vyber 😀

marca22
17. srp 2011

Ahojky,tak koukám že už máte vybrané i kočárky 😀 budoucí dětičky roztomilé 😉 na kterých stránkách jste to našly?

sal80
17. srp 2011

@mufinka26 Krásné nebesa 🙂 Já tak daleko ještě nejsem, ale to přijde, to přijde.... 😉

daphney
17. srp 2011

@cuddle to je super, to budu muset také vyzkoušet 🙂 dá se to udělat i na nějakých českých stránkách?

mufinka26
17. srp 2011

@sal80 to si piš, že to přijde🙂 hnedka jak ti v září vyjdou ty // 😀 😀 😀

cuddle
17. srp 2011

@daphney je tak to nevim, ja udelala tady ma to tam i Muffinka, tak jsem byla zvedava, jen nahrajes svoji foto a pak foto partnera, udelas orez jen na oblicej, vyberes jestli holka, kluk nebo jedno a barvu pleti ja davala light jako svetla a pak uz to je 😉

mufinka26
17. srp 2011

@marca22 ahojky je to hustá věc... docela sme se i zasmály, když nám vyšla kudrnatá holčina, nebo zrzaví chlapeček 😀

sal80
17. srp 2011

@mufinka26 ...asi až v říjnu ☹

mufinka26
17. srp 2011

@sal80 to uteče a v říjnu budeš hlásit // 😀 mě totiž přijde, že od září to pak strašně rychle utíká do vánoc 😅 člověk nějak nic nestíhá 😅 😅

cuddle
17. srp 2011

@mufinka26 hele beru i zrzaveho 🙂 ale lepsi zrzavou holcicku, ty jsou pry v kurzu 😀
jinak my mame oba hnede vlasy, takze asi zrzave vlasky mit ditko nebude , tak uvidime
kudrnaty to ano, manzel ma kudrliny kdyz to poroste a i jako ditko mel, takze to byt muze.... 😉

mufinka26
17. srp 2011

@cuddle to u nás by zrzeček taky nevadil 😀 jinak já sem přírodní blondýnka a manžel má vlasy hnědé 😀 když se narodila Danielka tak prvních čtrnáct dní byla zrzavoučká, ale ted je to blondýnka 😀

marca22
17. srp 2011

@mufinka26 No mě by to docela zajímalo jak by vypadalo naše "namixované" když vlastně nebudu mít "svoje" 😕

mufinka26
17. srp 2011

@marca22 bude podobné tatínkovi 😉

marca22
17. srp 2011

@mufinka26 v to doufám 😉

daphney
17. srp 2011

holky, budete nakupovat na mimčo jen nové věci, nebo třeba z bazárku a sekáče? 😕

mufinka26
17. srp 2011

@daphney no určitě nějaký věcičky v bazárku 😀

cuddle
17. srp 2011

@daphney kočárek bych chtela urcite novy , myslim , ze kazde miminko si ho vylezi a vyuzije dle sveho
no a pak svagrovka bude mit v listopadu dvojcata, tak doufam, neco podedime 🙂 a samo i kamosky co maji deti treba v 1 tride maji jeste neco schovano, tak se poptam, at nemusime vse kupovat.
postylku a matraci asi novou a sedacku do auta asi taky, ale takove veci jako vanicku nebo lehatko treba klidne pujcime nebo odkoupime od nekoho
a hadriky predpokladam neco malo noveho, ale zbytek klidne aukro , sekacky, veci do 6ti mesicu jsou tak malo nosene, ze jsou i po 2 detech jako nove....taky bych brala nejakou maminu v okoli co ma treba stejne pohlavi a bude postupne prodavat co uz nepotrebuje

sal80
17. srp 2011

@mufinka26 To sice ano, Vánoce jsou tu hned. Ale ty // se mi zdají tak strašně vzdálené ☹

sal80
17. srp 2011

@mufinka26 Já chci taky zrzečku. Můj kamarád tvrdí, že zrzky jsou sexy a že by jednou chtěl mít takovou zrzku, že by ho ráno pálela žáha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 I když....mojí holčičku mi nikdo souložit nebude!!!!!!!! 😖

mufinka26
17. srp 2011

@sal80 taky říkám, že nebudu holku pouštět ven do dvaceti 😀 😀 😀 😀

daphney
17. srp 2011

do 18 let ani na krok!!! nenechám si prznit vymodlené dítko 😀 příťa se nedávno koupal s neteřinkou (3 roky) ve vaně a jak jinak než nahatej a já akorát slyším do kuchyně jak ji vykládá... na to máš 30 let času 😀 říkám si, co to tam probírají... jdu kouknout a naše drahá zvědavá Barborka mu chtěla shat na ferdu a příťa jí vysvětluje že na ferdu má 30 let času 😀 😀 😀 když jsem to vyprávěla, smála se celá rodina 😀