Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

katka1311
11. zář 2011

@petrajda No měla jsem vysoký dávky ale díky tomu že jsem měla vyšší FSH,doufám,že teď to bude lepší 😒 .

galigula
11. zář 2011

@mufinka26 Ahojky, co to tu ctu? Neboj se niceho, jsme na to dve 🙂 Ja jsem teda taky vystrasena, ale zaroven se tsim. Nemam rada nejistotu. Takze radeji budu vedet, ze to nevyslo, nez porad doufat. Takze testnem rano? 😨

galigula
12. zář 2011

Dobre rano, tak ja hlasim, ze mam test bily jak snih... ☹

sal80
12. zář 2011

@galigula Dobré ráno. Tak to je mi líto ☹ Nevím, co se na něco takového píše. A tak posílám objetí ☹

sal80
12. zář 2011

@mufinka26 Ahoj. Neboj, bude to dobré.

galigula
12. zář 2011

@sal80 Děkuji 🙂 Ja s tim tak nejak pocitala, takze nejsem zas tak zklamana, ted jako jsem, ale asi min... Jeste mame 1 IVF, tak do nej pujdeme, ale az tak za pul roku... Tak snad aspon mufince to vyjde, drzim palce!

sal80
12. zář 2011

@galigula Já začínám v sobotu stimulovat a okolo 17.-18.10. mám ET. Jaký já mám strach, že to nevyjde.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Takže úplně obdivuji Tvou statečnost. Nevím, jak to bude u mě. Tomáš mi o víkendu říkal, jak už se nemůže dočkat a jak chce dvojčátka a za dva roky hned další.... Jenže co když to nepůjde, nevyjde? Tak moc si děti přeje, že mám strach, že odejde... Což bych ale asi pochopila....

galigula
12. zář 2011

@sal80 Nemej, musis vrit, ze to vyjde. Jinak asi nema smysl do toho jit. Nevim presne kolikaty to je tvuj pokus. My mame 3 za sebou, z toho jeden uspesny a to je dbra bilance. To budes stimulovat nejak dlouho ne?

sal80
12. zář 2011

@galigula Mám dlouhý protokol

petrajda
12. zář 2011

@katka1311 já mám zase nízký a taky jsou na to potřeba vyšší dávky. Ale já měla poprvé gonal,tak sem jen musela dokupovat pero..ach jo začínám se normálně bát..
@mufinka asi je to protivné psát pořád dokola držím palce,ale prostě držím 😉
@galigula

petrajda
12. zář 2011

@sal80 ahoj. taky mám dlouhý protokol, ale zatím čekám ještě týden na utz co ukáže.

katka1311
12. zář 2011

@galigula je mi to líto posílám hodně síly 😒 .
@sal80 chápu že se bojíš ale musíš věřit a nesmíš to předem vzdávat 😉
taky mi doporučují dlouhý protokol vzhledem k věku ale tak dlouho se stimulovat nechce 😠 to by mě vycházelo OPU a ET až na listopad 😲

mufinka26
12. zář 2011

@galigula ahojky, ještě není nic straceno zlatí, přeci jenom je opravdu brzy, já dneska ještě netestla 😉

mufinka26
12. zář 2011

Dobré ránko holky, tak dneska my je už o hodně líp než my bylo včera, asi byly nějaké divné erupce na slunci 😅 Stejně sem ale dneska netestla, nakonec sem se rozhodla, že testnu až v pátek 🙂 bylo by to jakoby den po vynechání mrchy 🙂 takže to bude už test z jistotou, bud to vyšlo nebo ne 🙂 😉

mufinka26
12. zář 2011

@petrajda neni to protivné 😀 děkuji za držení palců 🙂

mufinka26
12. zář 2011

@sal80 ty se vůbec ničeho neboj a hlavně se nestresuj, počkej jaká budeš kvočna 😀 a jak skvělou budeš mít úrodičku 😀 😀 všechny se ti krásně oplodní a budete mít i na ty mrazáčky co použijete pak za dva roky 😀 😀 😀

petrajda
12. zář 2011

@sal80 čeho se děsí muj manžel,tak když nám zavedou dvě ombrjka tak ta dvě se ještě rozdělí a budou čtyřčata 😀 .Pravděpodobnost skoro nulová,ale občas to z něj vypadne 🙂

caricia1
12. zář 2011

Ahoj zlatíčka..Přes víkend jsem se sem moc nedostala a dneska tu budu jen dopol..Razím pak do Plzně už pro ty šaty at to máme všechno 😉 😉 Jak se tu máte??

petrajda
12. zář 2011

holky mohu se vás zeptat, ty které jste stimulovaly nebo stimulujete dlouhym protokolem, když mi ďobli tu injekcii cca22 den cyklu, měla bych dostat ještě ms než začnu se stimulkou na folíky?Nebo teď už to opravdu záleží na kontrole utz?

cuddle
12. zář 2011

@petrajda drzim ti palecky - u nas to nedopadlo, samovolny potrat 6+3 takze se davam dokupy nez podstoupime neco noveho, drz se!

petrajda
12. zář 2011

@cuddle ahoj..tak to mě moc mrzí..moc sem ti fandila a dík za info na tuhle diskusi 😉 ty se taky drž

sal80
12. zář 2011

@petrajda Já mám UZ 14.9. a v sobotu začínám píchat 🙂

sal80
12. zář 2011

@katka1311 Jako mně.... 🙂 U mě musí být dlouhý kvůli PCO. Musíme opatrně, aby nebyl hyperstimulační syndrom.

bublenudle
12. zář 2011

Ahoj holky,mužu se přidat ????
včera jsem začala zobat clostík...vyměnila jsem car a ted se chystám na minimálku....mám už 3xIVF,1xKET a v březnu mimoděložní těhu 7tt...tak snad se konečně zadaři.... 😉

sal80
12. zář 2011

@mufinka26 Kdybys tak chtěla mít pravdu....

sal80
12. zář 2011

@bublenudle Ahoj. Jen pojď k nám... 😉 A vítej 🙂

bublenudle
12. zář 2011

@sal80 Děkuji děkuji..... 😉
holky,nejdete náhodou taky někdo na minimálku????

sal80
12. zář 2011

@bublenudle Já mám dlouhý - měsíční - protokol ☹

bublenudle
12. zář 2011

@sal80 Aha,a je to tvé první IVF...sorry,nestíhám Vás všechny dočist 😒 je toho moc....

petrajda
12. zář 2011

@bublenudle ahoj..já jdu taky na dlouhý