Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

caricia1
19. zář 2011

😀

vannilie
19. zář 2011

@caricia1 jak se mas

vanule
19. zář 2011

@katka1311 vidím krajanku, můžu se zeptat kam chodíš do CARu??

vanule
19. zář 2011

@cuddle doktor z CARu nás poslal na genetiku, tam jsme probrali celý rodokmen, odebrali několik ampulek krve (oba) a čekali na výsledky

baryla
19. zář 2011

ahoj holky. tak my už jsma začly. zrovinka beru synarel do nosu. v pondělí jdem s manžou na krev a hnedka si vyzvednem injekce. jsem rada že se to už rozjelo.

baryla
19. zář 2011

mužete mi říst jaké berete injekce v tom peru? mame se rozhodnout. doplatek tam je kolem 7000. diky.

sal80
19. zář 2011

@vannilie Platila jsem ATB, agolutiny, kyselinu listovou... Na pojišťovnu je Decapeptyl a Menopur

mufinka26
20. zář 2011

@vannilie ahoj taky mám pojištovnu 211 🙂 a proplatily všechno 🙂 teda 31 ampulí, jelikož sem jich potřebovala 37 tak těch šest sem si doplatila 🙂 ale to bylo jediný ze stymulky 🙂

mufinka26
20. zář 2011

Dobré ránko holky, tak já zase mažu do toho pracovního procesu 😉

teruberi
20. zář 2011

Ahoj holky!!!Mela jsem po tom nasem fiasku trochu splin,tak jsem ani neinternetovala, ale dnes uz se vse zpravilo, dopoledne jsme dovezli do Heliosu nase spermijky, rozmrazili nase vajicka a po obede uz se nan nich bude pracovat, hura! 🙂
Vy jste byly tak pilne, ze ani nevim, jestli to tu stihnu docist 🙂
No, pustim se do toho.
Zatim preji pekny den vsem!

teruberi
20. zář 2011

@caricia1 No jasně, tohle mi uniklo! Gratuluji !🙂 Doufam, ze se vse vydarilo dle Tvych predstav! 🙂

teruberi
20. zář 2011

@cuddle Ahoj drzim pesti at si dnes prineses same pozitivni zpravy! 🙂

katka.gzd
20. zář 2011

@sal80 ahoj, prosim ta ktory DC si zacala pichat ten Decapetpyl ?? mna uz konecne objednali do CARu, ale az na buduci pondelok a to uz budem 24DC...pytala som sa sestricky ci to nieje na zaciatok dlheho protokolu neskoro, ale povedala ze nie, vraj je to akurat, ale pre klud mojej duse sa pytam....
a este jedna otazka...potom na 28DC ti budu pichat agolutin aby prisla mrcha?
inak, ako sa citis pri tych liekoch? v pohode ci pozorujes nejake nekale ucinky?

petrajda
20. zář 2011

@vannilie ahoj. není drahý. jedna kolegyně z mého caru dokonce nedoplácela nic. bylo nám řečeno,že účinek je stejný jen to pero (Gonal) je prostě pohodlnější na aplikaci, tohle si musíme ředit sami. Ale úspora 7000 mi za to stojí. raději ty peníze vložím na účinější metodu oplodnění.
A také nám v caru řekli,že ty ceny se mění skoro každý den, prej i pojišťovna dělá "akce" 😀

petrajda
20. zář 2011

@teruberi ty bdo držím palce, je fajn,že se v domácích podmínkách povedlo 🙂 . pak poinformuj jak to dopadlo

vannilie
20. zář 2011

@petrajda ahojky moc dekuju za informace.take si necham klasicke injekce

vannilie
20. zář 2011

ahojky zlaticka

vannilie
20. zář 2011

🙂

vannilie
20. zář 2011

😀

vannilie
20. zář 2011

holky jste tu

vannilie
20. zář 2011

😉

vannilie
20. zář 2011

🙂

cuddle
20. zář 2011

@caricia1 tak konecne videla foto , hele tak nakonec preci jen bile dlouhe? 🙂
tak hlavneze jste si to uzili a meli to dle sveho, co rodina, uz to vi? reakce?

vannilie
20. zář 2011

@cuddle 🙂 ahojky cudlinko

cuddle
20. zář 2011

ahoj holky, zprávy z CARu
- dohodli jsme se na genetice, hned nam nabrali obema prvni 2 ampule a o zbytku rozhodne pani doktorka ke ktere jsme objednani na 30.9 - primo v CARu maji geneticku, co je tam 2x v tydnu, tak to probereme a prvni vysledky 4tydny - 6 tydnu
- dale mam dojit 3.10 na ultrazvuk - jakoze cca 28 dnu od revize, kdy by meli na ultrazvuku videt, jestli bude ms a nebo ani naznak a budu potrebovat nejaky leky nebo vyvolavacku, aby jsme se odrazili - pry nekdy po stimulaci a revizi pry telo zareaguje a ms prijde sama i kdyz s tim byl predtim problem, kdyz to bude dle ultr. ok vyckame na ms a kdyz ne dostanu vcelku nebo leky a pak pockame na dalsi cyklus - rikal 2x ms od revize a tim dalsim cyklem muzeme zacit, spocital co cca na pulku listopadu, ze by to mohlo byt ten 2 cyklus a muzeme zacit - tentokrat kratky protokol - pry bych mela reagovat lepe a na slabsi davky nez po tom dlouhem, kdy to bylo spis slabsi
- taky jsme se domluvili, ze tou dobou uz bude genetika a uvidi se co tam vyjde
- ale ze urco mame ted narok na PGD vysetreni embyjek pred zavedenim hrazeno pojistovnou
- ptala jsem se jestli po PK a PGD muzou vsechny dobre embryjka zamrazit a jestli muzu jit az treba za mesic jako rovnou na KET a pan docent mi rikal, jste jedna z mala , ktera se ubira spravnym smerem, ze toto je teorie, kterou se nyni ve svete snazi razit, dat telu po stimulaci a OPU voraz a nechat ho odpocinou, pry do toho se mnou urcite pujde 😉
- ve ctvrtek me ceka histologie , ale rovnou m i rikal, ze tam urcite nic nebude, ze to delaji jen protoze musi ten material prozkoumat a mit jistotu, ze je to v poradku
- jinak samo takove to, z toho negativniho si vezmete to pozitivni, otehotnela jste a to je ted to hlavni, to co se stalo se holt stava a vyloucit to nelze, pry v pripade toho PGD kdyz je embryjko dobre, jsou pry sance ET nebo KET kolem 75% ze se to ujme, a ze s kazdym tehu se sance na dalsi tehu zvysuje...

cuddle
20. zář 2011

@vannilie cauky , psala jsem dlouhy prispevek 😀

mufinka26
20. zář 2011

@cuddle to jsou samé poz. zprávičky, takže v listopadu na to půjdeme skoro spolu 😉 holka tentokrát nám top vyjde uvidíš 😀

hello_kyttinka
20. zář 2011

@sal80 - ahojky, tak si budeme držet pěsti navzájem, já jdu 27.září pro Menopur, jaké budu mít další injekce nevím.

cuddle
20. zář 2011

@mufinka26 tak uvidim jak ta mrska ms bude vychazet - pokud to bude po 4-5 tydnech i pres leky, tak snad to nejak kolem toho listopadu pulka by mohla zacit stimulka, a koncem OPU, ale asi nebudu nechavat ET - pokud budou embryjka a PGD bude s dobrym vysledkem nechame ho zamrazit a dat asi az dalsi mesic nebo po svatcich...

mufinka26
20. zář 2011

@sal80
@hello_kyttinka holky pěkně stymulujte at máte pěknou úrodičku 😀 a brzy můžete hlásit // 😀