Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

vanule
14. říj 2011

@pitrisek26 ale jak jsem včera říkala chlapovi, když ono to // teprve začíná 😨 a on mi odpověděl-no musíme vybrat kočárek 😀 blázen, času dost

vanule
14. říj 2011

@sal80 to víš, že né. nevěřil ani těm včerejším //

sal80
14. říj 2011

@vanule A povíš mu to? 😀 Ptám se proto, jak dlouho Ti to tajnůstkářství vydrží 😀

vanule
14. říj 2011

@sal80 mužíčkovi to rozhodně povím 🙂 vždyť se na tom podílel, ale dál to zatím v rodině určitě nepůjde

sal80
14. říj 2011

@vanule 🙂
U nás v rodině nikdo neví, že podstupujeme IVF. Vím to jen já, Tomáš (i on se podílí 😀) a má švagrová. Jinak nikdo 🙂 Také to nehodláme říct a pokud se to podaří, tak na Vánoce 🙂 Ale možná ani to ne 🙂 Uvidíme... 🙂

mufinka26
14. říj 2011

@vanule gratulace veliká.... doufám, že se za pár dní taky přidám 😀

katka1311
14. říj 2011

@daphney No krááááááásna úroda,super 🙂
@gambrinuska děkuji za názor,fakt o tom hodně přemýšlím.V pondělí se mám jít domluvit jestli se rozhodnu.
@sal80 No šikulka naše 😀
@caricia1 Tak jak těhulko??? 😉

caricia1
14. říj 2011

@katka1311 Dobroš 😉 A co ty zlatíčko?

katka1311
14. říj 2011

@vanule Další super zpráva já se picnu 😀
@caricia1 No bojuji se svoji psychikou 😅 ale nevím jestli si četla,tak uvažuji nad laparkou a pak možná další pokus ale ještě 100% nevím.

daphney
14. říj 2011

Ahoj berušky,
tak mám za sebou krásného šlofíka a už je mi fajn, bříško trochu bolí, al nic co by se nedalo přežít... Ještě jedou všem děkuji, že na mě myslíte, ohromě mi to pomohlo... ráno nám ještě vyplivlo auto, takže už jsem nyslela,že do gennetu ani nedojedem, ale naštěstí vše dobře dopadlo a už nám to tam embriolog míchá 😎
@katka1311 byla jsem na laparce a hysteroskopii v květnu a dobrý, za pár dní jsem byla jak rybička,navrhovala mi to dotorka v gennetu hned od začátku, že je to lepší než se začne s IVF, nic vážného se nezjistilo, jen nějaká menší endometrioza, pobyt v nem. 2 dny,pokud by bylo třeba,šla bych do toho znovu, takže to opravdu vůbec nic není 😉
@vanule a řekli ti hodnotu krvičky?????

no a jakpak se mají naše těhutky??? 🙂
@sal80 koukám, že píchání úspěné... jen tak dál 😀 😀 😀

caricia1
14. říj 2011

@katka1311 a v CARU ti k tomu nic neřekli??

caricia1
14. říj 2011

@daphney Takže vyspáno? 😉 Taky jsem zralá na šlofíka 😀

daphney
14. říj 2011

@caricia1 jj do růžova 😀 jen si dej mamino, spánek je zdravej... já jdu něco požrat 😀

katka1311
14. říj 2011

@caricia1 No právě že ne 😒 vubec nic.Na tu laparku mě posílá můj gynekolog,že bych aspoň věděla na čem jsem.CAR to nepotřeboval k IVF.

caricia1
14. říj 2011

@katka1311 no mě na samém začátku v CARu na laparku chtěli poslat ale jelikož jsem jí měla dělanou v r.2008 tak prý není potřeba..Tak to netušim...Zase ale na IVF neni třeba...A jaký vy máte problem?

caricia1
14. říj 2011

@daphney Dobrou chut!! 😀

daphney
14. říj 2011

@katka1311 no já od té doby co chodíme do CARu mojí gyndařku naprosto nic nezajímá 😒 můra jedna, jí vyměním a bude to!!!

katka1311
14. říj 2011

@caricia1 Spermio nám klesá níž a níž ☹ A já mám sníženou ovarialní rezervu,tak vajíček méně a méně.
@daphney No můj gynekolog mě posílá na ní už od prvního neúspěchu.

caricia1
14. říj 2011

@katka1311 No já si myslím že laparka má cenu v případě,že je nadějí na přirozené početí..Nebo alespon IUI ...To v případě špatného spermia(i náš případ) není možné..Takže já si myslím že laparku nepotřebuješ. 😉

caricia1
14. říj 2011

@katka1311 Samozřejmě pokud teda nemáš nejaké bolesti nebo nějaké příznaky toho,že je laparka potřeba nehledě na to zda chceš počít dítě. 😉 😉

katka1311
14. říj 2011

@caricia1 🙂

caricia1
14. říj 2011

@katka1311 Tady je dneska nějak mrtvo 😉

marca22
14. říj 2011

Ahojky
Holky já tedy na laparce taky byla a to už se vědělo že problém je ve vaječnících a jejich rezervě,přesto jsem jí podstoupila,aby bylo vyšetřené vše a šance na další IVF byla co nejvyšší

katka1311
14. říj 2011

@marca22 A jak dlouho je rekonvalescence?A jak se je dlouho v nemocnici?

vanule
14. říj 2011

@katka1311 já byla na laparce i hysteroskopii (každé zvlášť) u laparky 2dny i s cestou v nemocnici+3dny doma na zotavenou a hysteroskopii u nás dělá ambulantně, po narkoze dvě hoďky pospím a šla jsem domů, druhý den do práce. Ač se nic nenašlo jistota je jistota 😵

vanule
14. říj 2011

Jinak děvčata moooc děkuji a držím palce a nejen ty, i vám všem, které čeká OPU, ET i testování 🙂 🙂
Já jsem takový optimista se zadními vrátky, takže to ještě nedochází.

katka1311
14. říj 2011

@vanule Děkuji za odpověď 🙂
Ty si už jistá 😀 ale jasně že každá čeká až na UTZ.

caricia1
14. říj 2011

@katka1311 Já jsem na laparce byla v nemocnici týden..Doma 6 neděl..Měla jsem i dren,prý jsem měla srůsty asi všude 😀 Ale doma jsem si týden nemohla ani sednout jak mě bolelo břicho.

teruberi
14. říj 2011

@hotaska No, uvidime, zatim nic moc nepozoruju. Jeste me nic nekope 😀 Jinak doufam, ze se brzy na listinu uspesnych pripises i Ty! KETy jsou prece uspesnejsi ;) Moooc drzim!

teruberi
14. říj 2011

@katka1311 Ahoj a jak Ti zjistili tu ovarialni rezervu? To jsem jeste neslylela, to me zajima.. dekuju..