Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
16. říj 2011

@katka1311 Odkud jsi, Kačenko?

katka1311
16. říj 2011

@sal80 No psychicky jsem na tom lépe ale dnes byl týden od OPU,tak jsem byla trochu zamyslená 😖 ale manžílek včera slavil narozeninky tak jsme si objednali pizzu i s děckama,my jsme si dali vínko a sledovali Narnii 😀
Dnes jsem si v podpaží nahmatala bulku tak zajdu asi zítra k dr. 😒
Jinak jsem z Orlové okr.Karviná 😅

katka1311
16. říj 2011

@vannilie Ahoj 😉 😉 😉

sal80
16. říj 2011

@katka1311 Katynko, to bude dobré, hormony Ti asi udělaly cystu ☹ Moc na Tebe myslím.
Jsi opravdu daleko ☹ Kam jezdíš? Do Olomouce? Tam je CAR?

pitrisek26
16. říj 2011

@katka1311 tu bulku máš určo z hormonů, to se v takovém období prý ani nemá hledat

katka1311
16. říj 2011

@sal80 Ano do FN Olomouc.1IVF tady v Ostravě ale to byla jen továrna na prachy.
@pitrisek26 Tak myslíte holky že by jsem ani nemusela k dr.?Zatím? 😅

sal80
16. říj 2011

@katka1311 Raději si dojdi, Kačí. Pro klid. Hm? 🙂

katka1311
16. říj 2011

@sal80 Tak asi jo,no ☹ Pak mám ještě odpoledne gynekologii mám se jít domluvit na tu laparoskopii.To je další problém 😖 .A ty si odkud?Určitě někde západní čechy??? 😅

mufinka26
17. říj 2011

@katka1311 ahojky to bude dobr, myslím, že je to opravdu těma hormona 😉

mufinka26
17. říj 2011

dobré ránko, tak dneska je to zatím lepší po bolesti břicha ani památka, snad sem to nezakřikla 😉

sal80
17. říj 2011

@katka1311 Neboj se toho, bude to dobré 😉 A gynekologii to taky půjde 🙂
Jasně, že jsem ze západních Čech 😀 Karlovy Vary 😅

sal80
17. říj 2011

@mufinka26 Čau mufčo. Jsem ráda, že už je Ti líp 🙂

mufinka26
17. říj 2011

@sal80 ahojky a co ty?? co dělají hormonky? kdy tě čeká UTZ? to je otázek vid? 😀 😀

baryla
17. říj 2011

Ahoj hollky. Dneska jsem to nevydržela a uděla test jsem 8 den po et. --bohužel negativní. Docela mně to rozhodilo-- ja vím že je brzo-- ale nedalo mi to. Jak tak koukam i na další diskuse-- tak nekteré holky špinijou , nekteré zasek né. Fakticky mam nervičky napnute jak kšíry.
😒 😉

baryla
17. říj 2011

Od 10 hod mam vychazky tak si zajdu koupit mamatest a skusim to až ve středu-- to bude 10 den. Jak to zvladate vy? Mi dneska odjel i manža už do prace a vratí se až 14 dní-- tak jsem tetkom sama. odjížděl dneska ve 3 rano a už tet mi je smutno. byl semnou cely tyden--- což je u něj zazrak dostat tak dlouho volno. jsem jak na trni. 😉

mufinka26
17. říj 2011

@baryla každýmu se ty čárečky ukáží jindy 😉 znám holčinu co se jí dušík ukázal až 12.den po ET 😉 takže nevěš hlavu.. já se chystám na test zítra to budu 7.den 😉 už mě na to svrbí ruce, jak se nemůžu dočkat, ty testy mě normálně přitahujou 😉

mufinka26
17. říj 2011

@baryla čtrnáct dní uteče a ty ho přivítáš tím krásným testíkem ze // 😀 😀

baryla
17. říj 2011

Opravdu znam ten pocit. 🙂 😉

baryla
17. říj 2011

Prosím tě ---moooooc se těším. Tvoje dcerka tě taky neustale bombarduje otazečkou--MIMI TAK KDY UŽ? Muj David neustale. 🙂 🙂

mufinka26
17. říj 2011

@baryla to my povídej, včera sem musela celý den ležet jak mě bolelo břicho a byla pořád u mě říkala my no to bude určitě ten brácha, zlobí už v bříšku 😀 😀 😀 😀 z manželem sme byly mrtví smíchy 😀

baryla
17. říj 2011

Ty děckaa jsou opravdu skvělé. N aši hlavně rozebiraji jestli to bude holka nebo kluk. Že pry s klukem vi co budou dělat , ale na co jim bude segra? Daja ten to vyřešil-- stejně ji vychovame jako kluka-- bude mit tvrdou vychovu jako my. Jo a jestě že ji naučí judo a karate a že sni bude hrat i fotbal. Jo a vprvni řadě nebudeme kupovat panenky a takove ta další blbosti pro hplky ,, ale pořadné auta a vojaky a příšerky z těch vajíček apod. Taky jsem se smala a už tetkom jsem tu holčinu litovala. hahaha. 🙂 🙂 🙂

baryla
17. říj 2011

Tak zetím čauky. Hodim sprchu a malinko poklidim . V 10 hod tada skaknu do lekarna a do obchudku. Víš co ---a je mi lépe--- trosku jsem z toho vypsala. Tak díky a pa. 😉 😉

mufinka26
17. říj 2011

@baryla no my máme zajímavou holku, včera si hrála z panenkou a kočárkem a u toho střílela z pistole 😀 má ten NERF takže zábava 😀 😀 😀 😀 říkáme si, že budeme muset mít kluka, abysme si užily tu holčičku 😀 😀 😀

katka1311
17. říj 2011

Ahoj holky vy jste po ránu nějaké akční 😀

caricia1
17. říj 2011

Dobré ranko
😉 😉 😉 😉

daphney
17. říj 2011

dobré ranko berušky,
teda vás dočítat, je ale práce 😀 😀 😀
@baryla nevěs hlavu, čárka se ještě ukáže, ale úplntě chápu já už bych byla na mrtvici 😒
včera jsem musela vypnout pc a jet k našim, jelikož to tam nikdo neví, myslela jsem taky na něco jiného než na embroušky 🙂 🙂 🙂 a hned mi bylo lépe 🙂 🙂 🙂
a jakpak se máte ???
netuším co budu dneska dělat, to ležení je na prd, já už to doma nevydržím 😖 asi se pustím do úklidu nebo spacifikuju nějakou návštěvu
jo a před chviličkou volali z gennetu, máme 9 bobečků kteří jdou dneska na PK, transfer bude snad ve středu... ťuk ťuk ťuk ať něco nezakřiknu
@mufinka26 já už bych testova dneska, ohromě mě to baví 😀 😀 😀 jsem ti říkala, že ta bolest byla tím jak se tam macík roztahoval 😉 😉 😉

daphney
17. říj 2011

@katka1311 viď??? a já ještě v pelehu 😀
@caricia1 i tobě kočko

katka1311
17. říj 2011

@caricia1 Dobré těhulenko 😉
@daphney 9 bobánků,nádhera 😀 Jak vy to holky děláte že máte takové úrody?????

mufinka26
17. říj 2011

@daphney ahojky to je krása 😉 dvět broučků 😉 a středa bude zachvíly 😉 😀

caricia1
17. říj 2011

@katka1311
@daphney
Co máte dnes v plánu holky?? 😀
Představte si,že jsem včera večer kolem 22h testila 😀 😀 Zbyl mi jeden test tak si říkam-nu co přece tě tu tak nenecham samotnýho se válet 😀 Bylo to krásný,těhu čárka vylezla ještě dřív než kontrolní a je i silnější 😀 Tak jsem se zas uklidnila na chvíli 😵