Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

mufinka26
18. říj 2011

@sal80
@cuddle holky do mých gatí se vejdete obě najednou 😀 😀 😀 😀

cuddle
18. říj 2011

@sal80 ja uz dnes vyfasovala Dipherelin a Merional takze jakmila mrcha dorazi jdu nato, zacinam na 225 UI cili 3 krabicky a urco skoncim zase za 4 ....minule 12 dnu a z toho myslim 6 byly ty max davky, malo rostly folici, bylo jich hodne, ale male...tak potrebujeme radeji min a kvalitu....same zrale vajucha...

cuddle
18. říj 2011

@mufinka26 jojo tolik bych nás zase nepodceňovala 🙂 kupime teplaky na gumu , vsak co krásné jsme dost ne 😀 😀 😀 😀

cuddle
18. říj 2011

@sal80 ja mam jeste par testiku co mi zbylo z minuleho testovani ty taky ukazovaly // , to byla nejaka dobra varka....holt ty testiky jsou jen zacatek...dulezite je aby jim pak ukazoval co ma , kde ma ...

mufinka26
18. říj 2011

@cuddle no to je jasný 😀 já mám stejně tepláky na gumu nejradši, netlačí mi pupíček 😀 😀 tu mojí pneumatičku 😀

mufinka26
18. říj 2011

@cuddle tak správně, testíkama to teprve začíná, jooo holky tohle je na dlouhou trat... vzdálenost 9.měsíců 😉

sal80
18. říj 2011

@mufinka26 Alespoň nikoho nebudou tlačit 😀 Mně by nebyly! Tedy alespoň ne na délku 😀 Pochybuji, že jsi vyšší než já 😀

sal80
18. říj 2011

@cuddle Jasně, čudlí, oslníme krásou a svými charisma 😀 😀 😀 😀

mufinka26
18. říj 2011

@sal80 já mám krásných 167cm 😀 😀 😀 😀 můj kamarád mi říká, že sem přerostlý číňan 😀 😀 😀 😀 tak to budeš mít jako tříčtvrťáky 😀 😀

cuddle
18. říj 2011

@sal80 pres zimu to schovas do bot, nikdo nepozna, ze ti 15cm chybi , co 3/4 se nosi porad 😀 😀 😀

belle_rose
18. říj 2011

Ahooooj, můžu se přidat? jsem po 4.IVF a už z toho zase blázním. Mám problémy s tím, že se embryika nevyvíjí jak by měly, mají vždycky jeden den zpoždění. Nikdy nic nezbyde na mražák. Takže přepokládám, že i tranferovaná e se zastaví ve vývoji. Nikde jsem ještě nepotkala někoho se stejným probémem ☹ .

sal80
18. říj 2011

Jdu k zubaři, tak se loučím. Budu později. Ahoj a hezký den 🙂

sal80
18. říj 2011

@belle_rose Jasně, přidej se a vítej. Já akorát odcházím, ale je tu hafo bab, které Tě pokonejší 😉

mufinka26
18. říj 2011

@belle_rose ahojky vítej mezi náma 🙂 a dělaly ti nějaký vyšetření kvůli tomu?

sal80
18. říj 2011

@mufinka26 Skoro kraťasy 😀

cuddle
18. říj 2011

@sal80
@mufinka26 sem si z hruzou uvedomila, ze kdyby jsme sli na ET v listopadu a ono se to povedlo , tak me ceka porod v cervenci, to asi zdechnu.....sakra, predtim to tak krasne vychazelo na zacatek kvetna a leto jsem mohla travit s kocarem na zahradkach u kavicky 😀 😀 😀 😀

sal80
18. říj 2011

@cuddle 😀 😀 😀 😀

sal80
18. říj 2011

@cuddle Kušuj, holka. V červenci jsou nejkrásnější holčičky 😀

mufinka26
18. říj 2011

@cuddle no ale červencoví dětičky jsou krásný 😀 😀 😀 já sem taky narozená v červenci 😀 😀 no já schválně koukala na těhu kalkulačku a porod by nám vycházel na 30.6 😀

cuddle
18. říj 2011

@belle_rose ahoj a je problem u tvych vajicek nebo az po 3tim dnu kdy se do toho zapojuji geny ze spermii - nam rekli - pokud se oplodni a vyviji prvni 2 dny - vajicka jsou v poradku - kdyby se neoplodnily , spatny vajicka - zkusit darkyni , pokud az ten 3ti den to zacina haprovat, muze zato spojeni vajicek a spermii, spatna reakce nebo neco v genetice - mate genetiku udelanou, nasli Vam neco???

cuddle
18. říj 2011

@sal80 fakt ja jsem březnová, tak nevím 😒 😒 😒 😒

cuddle
18. říj 2011

@mufinka26 tak to ja jsem v klidu, takze to by preslo u me na srpen a jelikoz porad premyslim, ze pujdu az na KET, tak z toho je rovnou zacatek rijna 😉 coz je vaha a to me vraci zpátky k uvaze o ET, pac vaha znameni to teda nevim.... 😀

mufinka26
18. říj 2011

@cuddle no holka u nás to bude prozměnu další ráček 😀 manžel býk a Danielka rybička 😀 to budeme sestava 😀 a je jasný, že vyjde ET, takže nad KETem vůbec neuvažuj

katka1311
18. říj 2011

@belle_rose Ahoj vítám tě tady mezi náma 😉 Máš toho hodně za sebou.
@sal80 To můžu potvrdit,moje dcera je taky v červenci 😀

cuddle
18. říj 2011

holky tak ja si jdu nekam ulovit nejaky menicko na obed.... 😀

mufinka26
18. říj 2011

@cuddle dobrou chut 😉 🙂

cuddle
18. říj 2011

@mufinka26 my jsme oba ryby...chtela jsem rybicku, no bohuzel ET nevyslo, tak jsem se tesila na Beranka a taky nic, klidne beru i pannu , je mi to jedno 😀 no ja chtela ET vynechat, nechala bych vsechno zamrazit a sla az na KET, nebylo mi po OPU vubec dobre, naznaky hyperstimulaku vse me bolelo, tak bych to radeji vyresilala takto, uvidime jak to dopadne, kdyz bude vic jak 2 kousky, tak mozna to prubnem...

mufinka26
18. říj 2011

@cuddle dej si i za mně, já totiž nemám vůbec na nic chuť

belle_rose
18. říj 2011

@cuddle - vajíčka vypadají v pohodě, při stimulaci jich je hodně, např, naposledy 16 z toho jedno nevhodné, 4 nějaké nižší kvality a 11 zralých. Všechny se oplodnily, ale už 2.den některá byla rozdělená na 3 a ne na 4 bunky, některá to vydržela do 4 dne a pak mi tranferovali moruly místo blastocyst.
Imuno i genetiku dělali - manžel má spermio v normě a já jen neprůchodný jeden vejcovod, jináč nic.

caricia1
18. říj 2011

Holky vy jedete to vám teda povim 😀 😀 😀 😀