Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sajab
24. říj 2011

@mufinka26 asi na to každá klinika má své fígle. já i v únoru měla po OPU jen polikací a po ET polikat i zavádět 😅

daphney
24. říj 2011

@vanule
@mufinka26 máte pravdu holky,holt musím počkat, jako každá tady 😒 zatím ani nechci pomyslet co by bylo kdyby to nevyšlo ☹
@sajab třeba to nic nebude, taky se mi občas tane, že mám nepříjemný výtok a za 2 dny je prač sám od sebe

vanule
24. říj 2011

@sajab určitě bude, miminko/a čekají 🙂 tak hodně štěstí!!!

vanule
24. říj 2011

@daphney stejně žádná nevydržela testovat aspoň předepsaných 10dnů, takže vše se krátí 😀 a navíc máš přece objednané ty zaručeně // testíky

daphney
24. říj 2011

@vanule máš pravdu,takže vlastně určitě // budou 😀 😀 😀

vanule
24. říj 2011

@daphney to je úúúplně jasné 😀

daphney
24. říj 2011

@vanule tak kde se ta pošta fláká 😀 😀 😀 no a co ty?

vanule
24. říj 2011

@daphney zrovna teď je mi nějak mdlo, klepu se jak ratlíček-že by nízký tlak 😨 ale jinak že by mě trápily nějaké nevolnosti, nebo tak něco nééé. Další kontrolu mám v pondělí 31.10 tak snad něco uvidím 🙂

daphney
24. říj 2011

@vanule no jasně,mimiňák se hlásí o slovo...tak hezky odpočívej, to už budeš mít první fotku? a půjdeš sama nebo s manžou?

janinous
24. říj 2011

@daphney @sal80 diky holky!! Mam to za sebou. 17 vajicek, snad to bude v poho a bude dobre.. Jen jsem trochu rozhozena.. Manzeluv spermiogram vysel dost spatne.. Minule bylo 28% progresivnich, ted jenom 12%.. Da se s tim vubec verit, ze to klapne???? 😢

mufinka26
24. říj 2011

@vanule ohle sem měla v sobotu asi hodinu sem se klepala po dvouma peřinama a nemohla sem to vůbec zastavit 😉 to nám ty drobečkové dávají krásně zabrat vid? 😀

vanule
24. říj 2011

@mufinka26 a to je teprve začátek, normálně mívám vysoký tlak, ale tohle.
@daphney zatím půjdu sama, protože vůbec netuším jestli dostanu nějakou fotečku 😉

mufinka26
24. říj 2011

@vanule já měla tlak vždycky ukázkovej, kromě období, kdy sem byla těhu, takže po tom drkotání přijela švagrová co je zdravotní sestra a změřila my tlak a měla sem 160/90 což bude zase teda pěkně veselý, když už ted je ten tlak vysokej, to sou krásné vyhlídky 😖

vanule
24. říj 2011

@mufinka26 mi hrozně haproval, když jsem šla už jako děcko na preventivku-jak začala doktorka pumpovat, úplně jsem cítila jak mi rychle buší srdce a výsledek katastrofa. Ale vždy jen u doktorů-a přitom vím, že o nic nejde-prostě jen měří tlak. Teď když jsem šla na OPU, měla jsem štěstí na hodnou sestřičku ta mi naměřila 220/112 úúúplný exot, ukecala to s doktorem. Po probrání mám tlak ukázkový, jen prostě ty nervy předtím 😝 😝 a teď cítím pravý opak, vše se mi klepe, takové mdlo. No někdo musí dělat ty vyjímky 😀 ale proč zrovna já 😀 😀 😀

janinous
24. říj 2011

@sal80 @sajab taky na vas holky moc myslím!!!!!! 🙂 Držím pěstičky 🙂

daphney
24. říj 2011

@janinous ty jsi ale kvočna, krásný výsledek... a necháte udělat ICSI? a PK? neboj oni si s tím spermiogamem nějak poradí, vědí co dělají 😉

daphney
24. říj 2011

@vanule
@mufinka26 holky já vím, že si asi říkáte, že jsem uplně na hlavu, ale já už zase čůrám na papírek a přemlouvám tu naší blastocystičku aby nám něco namalovala na testík a pokud nemám vlčí mlhu tak vidím // sice je to duch, ale ráno to byl ještě mikroduch!!!!! jsem prdlá, jávím, ale nemůžu si pomoct, až testít zaschne, hodím sem fotku, ať se na to kouke někdo s normálním rozumem 😅

mufinka26
24. říj 2011

@daphney holka jestly to vifotí foťák a je to silnější než ráno, tak to bude mimísek 😀 tady je někdo s tím testováním na tom jak jáááá 😀 😀 😀

daphney
24. říj 2011

@mufinka26 jsem možná ještě horší než ty, ale nedokážu si pomoct 😀 😀 😀

janinous
24. říj 2011

@daphney ICSI 🙂 urcite ano, nemuzeme to riskovat 🙂 Takze 14 s ICSI a zbyle tri nechame osudu, treba se s tim poperou samy 🙂 Jeste je otazka, kolik jich bude zralych.. Domluvili jsme se na kultivaci do stadia blastocysty, takze ET snad az v sobotu nebo v nedeli.. Ted musime jen doufat 😉 A odpocivat.. Diky za uklidneni!!! 🙂

vanule
24. říj 2011

@daphney jo a mufinka ví o čem mluví 😀 😀 😀

vanule
24. říj 2011

@janinous přece jenom je dobře, že tyhle možnosti jako je IVF s jakoukoliv další metodou existují. Vždy se určitě najde ta správná metoda jak to vajíčko oplodnit. My ač jsme neměli žádný problém ve spermiu přesto nám mudr nabídl IMSI (jistota je jistota) a zatím se to vyplatilo. Držím palce!!!!

daphney
24. říj 2011

@mufinka26 pokud zesílí tak sem dám fotku zítra, musím to nějak vychytat se sětlem, ve foťáku je to šíleně tmalé a je prd vidět 😒
@vanule budeme vyhlášené za testitelky roku 😀 😀 😀
@janinous uvidíš, že se jich do finále určitě dostane hodně a bude i něco do mrazáčku 😉

vanule
24. říj 2011

@daphney a statistiky půjdou do háje, zase to bude někdo dělat i za mě 😀 testitelky roku

janinous
24. říj 2011

@daphney no my jsme puvodne taky zadny problem ve spermiogramu nemeli.. A stejne jsme taky pocitali s ICSI..at to posichrujem..chteli jsme deset, pokud by jich tolik bylo 🙂 Ale po dnesku jsme jich posichrovali 14 🙂 Tak snad budou bojovat..porad na ne myslim!! 🙂 A vy jste teda taky kultivovali az do blastocysty?? 😉

daphney
24. říj 2011

@vanule provozovatlé lékáren si budou mnout ruce,takové kšefty 😀 😀 😀

daphney
24. říj 2011

@janinous jj u ná bylo 14 vajíček, podřilo se jich oplodnit 13 metodou ICSI a to byl spermiogram prý v normě, ale jistota je jistota! 4 den po oplodnění jich bylo ještě 9 a do stadia blastocysty se nakocec probojovaly 3, jednu mám zavedenou a dvě jsou v mrazáčku

janinous
24. říj 2011

@daphney tyyyy jo, jenom tak malo se jich probojuje az do blastocysty?? To jsem netusila.. No musime doufat 😉 Tobe taky drzim pesticky..at carky sili 😉

daphney
24. říj 2011

@janinous taky jsem byla překvapená, že je jich tak málo, ale zase lepší více kvalitních než hodně méně kvalitních, třeba jich budeš mít víc než já 🙂 Moc děkuji, pořád se na ně chodím koukat jestli se nevypařily 😀

belle_rose
24. říj 2011

@daphney ahoooj, to vypadá, že je tady souboj mezi Daphy a Mufi o testitelku roku 😀 😀 😀 Já se tentokrát držím, jsem 8.den a ještě jsem na test ani nešáhla. Ale máme domluveno s manžou středu ráno, tak to nechci udělat sama.