Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
20. srp 2011

@caricia1 Že tedy zdravím 😀 😀 😀 😀 😀 😀

caricia1
20. srp 2011

@sal80 není doma,ale vyřídim 😀 😀 😀 😀

caricia1
20. srp 2011

@sal80 No tak rybu by mi omlátil o hlavu 😀 😀 😀 😀 😀

sal80
20. srp 2011

@caricia1 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cuddle
20. srp 2011

@caricia1 no tak on sice sni, ale zase je vymyslo, nechutna mu jen tak od nekoho, nastesti ode mne ano , i tchyni minule rekl, ze varim lip jak ona, tak se skoro urazila 😀 😀 😀 i moje mamka dle neho vari lip nez tchyne, coz ona tezce nese, ale holt je to tak 😉

cuddle
20. srp 2011

@sal80 varim vetsinou obden a na 2 dny , pac kazdy den nemam cas a hlavne se mi nechce 😀

cuddle
20. srp 2011

@caricia1
@sal80 ryba je i u nas boj, ale tak 1 mesicne ji proste prosadim 😀

caricia1
20. srp 2011

Tak jsem tedko chvilku brouzdala na beremese.cz a koukala na příspěvky o tajné svatbě,jen ve 4..Co si o tom myslíte?

sal80
20. srp 2011

Právě jsem zadělala na chleba a dala do trouby péct bramory k té rybě. Ryba samotná je v režii mužské části naší domácnosti 🙂

sal80
20. srp 2011

@caricia1 Já s takovou svatbou souhlasím. Težší to mají ty, které jsou jedinými dcerami, nedej, Bože, jedináčky.

caricia1
20. srp 2011

@sal80 Stím problém nemam,mám bráchu i ségru..Ségře je 29 a je dvakrát rozvedená 😀 Obě svatby byli typické ,,české,,peklo se,vařilo,připravovalo atd...Mamka z toho byla na nervy když se pokaždé rozvedla. 😀 Moje sestřenice se takhle vdávala vloni,jen oni a svědci,rodičum to oznámili asi po týdnu. 😉

caricia1
20. srp 2011

@caricia1 Navíc vztahy mýho přítele s jeho rodinou stojí pěkně za prd,vsází na to,že by stejně ani nepřišli tak nevím

caricia1
20. srp 2011

@sal80 ježiš já jsem to poslala sobě,promin 😀 😀 😀 😀

sal80
20. srp 2011

@caricia1 Mluvíš sama se sebou, to je hezké, ale to nemusíš...poslouchám Tě 😀
Až se budu vdávat, tak bych chtěla také nějakou takovou...jen ve čtyřech. Já mám jen bráchu a ten se v 2009 ženil podruhé. Myslím, že naši si tedy dvě svatby odžili a já...někde potají... 😉 Tedy...pokud si mě Tomáš jednou vezme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

caricia1
20. srp 2011

@sal80 To víš že si tě vezme 😀 Hele a máš nějakou představu co na sebe?Když jsou jen snoubenci a svědci tak mi přijde zbytečný dělat humbuk kolem šatů a obleku ,,typicky svatebních,,

cuddle
20. srp 2011

@caricia1 tak to bylo o nas ne 😀 😀 😀 vedeli to jen svedkove a ostatni dostali oznameni az po , vzali se 😀 my jsme zadnou velkou svatbu, kde budou lidi, ktere pomalu nezname a utrati se majlant, kazdy te pomluvi , atd nechteli, mel to byt nas den a ne den nikoho jineho, a jsme moc spokojeni, ze to tak bylo . A rodice to vzali v pohode nakonec, jen tchyne trosku prskala, ale nakonec usoudila, ze jsme udelali nejlip a ona nemela starosti, pac toho jsem se bala, ze by nam vse chtela kontrolovat a organizovat 😒

cuddle
20. srp 2011

@caricia1 jinak ohledne obleceni, ja bych sla i v ryflich, ale pani na matrice rikala, ze spolecensky odev, takze mazel cerne kalhoty a kosili normalni cernou s prouzkem a ja jsem mela cerne kalhoty s halenkou, svatba byla v unoru, takze zadne letni hadriky, jen kytku jsem si nechala malou uvazat a konec, po obradu jsme sli se svedky na obed a na druhy den jsme jeli k jednem rodicum a pak k druhym rodicum

sal80
20. srp 2011

@caricia1 To ještě tedy nemám, ale klasické svatební šaty to asi nebudou 😀 Ještě to opravdu neřeším, páč u nás sňatek opravdu není mezi aktuálními tématy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

caricia1
20. srp 2011

@cuddle Myslim že takhle je to uplně nejlepší. 😉 Akorád jediný co mi vrtá hlavou je to oblečení,ale nebudu to nějak řešit,myslim že cokoliv trochu svátečního uplně postačí.. 😵

caricia1
20. srp 2011

@sal80 U nás to je aktuální až moc...Už třikrát mě žádal o ruku na kolenou s kytkou 😀 tak jsem si řekla že po čtvrtý až přijde už ho neodmítnu .No jo to jsem ale nečekala že přijde tak brzo,přišel asi za další dva měsíce 😀 😀 😀 😀 😀 Tak už do toho jdu,já jsem chtěla od začátku,ale pořád jsem si říkala že je čas. 😀 Moje kolegyně z práce byla s manželem 7 let než se vzali,první tři roky jí žádal on a ona nechtěla a když už chtěla,tak zas nechtěl on 😀 Nakonec se teda vzali a řikala že ho ,,uháněla,, 😀

sal80
20. srp 2011

@cuddle Na matrice jsou povinni oddat Tě i v teplácích a nemusí být ani zančkové 😀 Pravda je, že by to asi mohlo mít nějakou úroveň 🙂 Já bych chtěla na svatbě jen dva svědky a profesionálního fotografa. Klidně za něj dám i dost peněz, které by se ušetřily na tom, že nepřijde oněch 70 jiných příbuzných 😀

sal80
20. srp 2011

@caricia1 Budou koláčky???? Já mám tuze ráda koláčky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

caricia1
20. srp 2011

No byl tady i návrh že onu ,,veselku,,jak má být bysme udělali za nějaký čas,jak se říka obnovení slibu nebo co.Ale nevím jak to přesně chodí.

caricia1
20. srp 2011

@sal80 Koláčky nebudou,kdopa by se s tim dělal 😀 😀 😀

cuddle
20. srp 2011

@caricia1 ja si objednala oznameni pres intermet, takove to ze bude jsme pozmenili za oznamuji , ze se vzali , nechala jsem si to zaslat, zasli jsme u nas na matriku sepsali zadost, nejake dalsi veci pac manzel je slovak, tak nejaky povoleni, nabic jsme si vybrali patek, coz tu neni obradni den a chteli to mit ve 12.00 pac jsme meli svatbu 12.teho , no a obradni sin tu mame moc hezkou , tak to bylo supr, upravili nam rec bez takoveho toho pro rodice atd. takze vse v pohode, prstynky jsme si byli vybrat tady v jednom specializovanem obchode, cekali jsme na ne asi mesic , mame chirurgickou ocel a obleceni opravdnu nemusis resit, staci nejake satky mas li rada, nebo kostymek, kyticku zalezi na tobe, je to takove nenucene a hlavne to nesmis opravdu nikomu rict, jen svedkove pod prisahou 🙂))

mufinka26
20. srp 2011

téééda vy ste se rozjely za tu chvíly od jídla k vdávání 😀 😀 😀 😀 já se vdávala dvakrát. První svatba byla malá, hostina dopadla strašně a celkově tak i manželství... 😠 po druhý sem řekla, že se vdávat už nebudu a ejhle, Jarda byl prostě přesvědčivej 😀 nakonec sme teda měly velkou svatbu, ale naše rodiny si tak sedly, že to dopadla nad naše očekávání zcela perfektně, všichni na svatbu vzpomínají dobře 😀 tím, že máme spousty babiček, tetiček, strýčků, atd... tak jenom rodina dělala 50 lidí. 😅 No a měly sme tam jen pár nejlepších přátel takže nás nskonec bylo 65 😀 😀 ale bylo to zdařilé, všechno sme si z manžou zařizovaly sami 😀 😀 užily sme si to. Ale i malinkatá svatba má svoje neocenitelné kouzlo 😀

cuddle
20. srp 2011

@sal80 vidis ja ani fotky nechtela 😉 a kolacky nakonec mamka stejne upekla, delali jsme akci nakonec pro kamarady, takovou posvatebni branu, svicu nebo jak se tomu u Vas rika 🙂 ale uplne neformalne proste jen s tema co mame radi
a usetrene penize jsme od rodicu dostali jako darek a zaplatili jsme realitce poplatek za koupi bytu....

caricia1
20. srp 2011

@cuddle Takový oznámení musí být hezký..To mě ale vůbec nenapadlo 😀 To musí být šok 😀 Jakto že jste čekali na prstýnky tak dlouho?

cuddle
20. srp 2011

@caricia1 ty ani nevim myslim, ze je to normalni cekacka, kdyz ti je delaji na miru, nevim a hlavne nechteli jsme zlato, takze jsme hledali specialne tu ocel

caricia1
20. srp 2011

@mufinka26 To je dobře že se vám tak vydařila...U nás pochybuji že by to byla vydařená svatba s obouma rodinama a tak...Hlavně tchyně je taková že jí nemůžu ani vidět a vim naprosto jistě,že by mi stála za zadkem i u toho oltáře..Ještě by skákala oddávajícímu řeči a dodávala co potřebuje... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄