Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
5. zář 2011

@mufinka26 Není za co děkovat 😉 A Tvůj muž je moc fajn. Prostě zlatý 🙂

sal80
5. zář 2011

@daphney Ahoj 🙂 I mně dorazila MS v plné parádě minulé pondělí. Do CARu jdu 8.9. a i já dělám další, a teď veliký, krok k miminku (-ům) 🙂

mufinka26
5. zář 2011

@daphney ahojky, tak hlavně, že se dovolená podařila 😀 mě to čeká už dneska a začínám být pěkně nervoznííí 😀

cuddle
5. zář 2011

@mufinka26 jojo urcite uz to tak bude - ja testovala s 10tkama , ale silelo to a ted posledni co jsem mela tak 40tkovej myslim clear blue a hned to vylezlo

mufinka26
5. zář 2011

@sal80 jojo to on je, on by se normálně uvolnil jeno z práce na ten zákrok a odvezl by mě domů, ale dneska mě mile překvapil, říkal, že si musí pohlídat, abych nic dneska nedělala 😀 takže prý bude vařit i obídek 😀 je to moje zlatíčko 😀

mufinka26
5. zář 2011

@cuddle zase mám zásobu testíků, pořídila sem si mamatest 10 , pepino 20 a 3xcearblue 25 😀 😀 to zas bude testovací mánie 😀

cuddle
5. zář 2011

@mufinka26 a budou 2 embyjka,???

sal80
5. zář 2011

@mufinka26 Jak jsem psala....je zlatý 🙂
Už Ti to utíká. Co nevidět vyjedete a za nějaký čas potom....změníš status 🙂

sal80
5. zář 2011

@cuddle
@mufinka26
Já si nechci už kupovat žádné testy. Minule mě jen bolely ☹ Ale Bůh ví, zda to vydrřím... To je asi jiné téma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
5. zář 2011

@cuddle chtěla bych jedno 😀 si mým vzorem, že i jedno se může uchytit a my máme embrijka 1+ kvality 😀 takže i pan doktor říkal, že klído jedno. Jenom uvidíme jak se rozmrazí ten první, doktor říkal, že pokud bude slabší tak rozmrazí i to druhé a necháme tím pádem zavést obě 😀 hnedka dám info kolik jich mám v bříšku 😀 😀

mufinka26
5. zář 2011

@sal80 já vím, že to určitě nevydržím 😅 jinak už bych ráda ten status změnila 😀

cuddle
5. zář 2011

@mufinka26 aha tak tojo my meli blastocystu a diky tomu zdrzeni co tam bylo kvuli ultrazvuku, nakonec jsem sla o 3 hodiny pozdeji a mezitim se pekne vylepsila na hatchujici , takze pry krasna, mozna nam to zdrzeni taky pomohlo
urcite i s 1nim muzes zazit uspech, je to o tom kvalitnim embryjku ne mnozstvi...

mufinka26
5. zář 2011

@cuddle určitě záleží na kvalitě 🙂 teda alespon pan doktor to tak říkal 😀

daphney
5. zář 2011

@sal80 já jdu 21/9 takže zase čekání 😒 ty už to máš tento týden a dostaneš rovnou léky na ivf?
@mufinka26 tfuj tfuj tfuj držím palečky ať vše dopadne dobře 😉 😉 😉
@cuddle velká tichá gratulace, myslela jsem na tebe od moříčka a říkala jsem si jak se ti už vybarvují ty // a koukám, že to tak i dopadlo, drž se 🙂

sal80
5. zář 2011

@daphney Myslím, že bych je dostat měla, protože bych měla začít se stimulací od 19.9. Myslím, že budu mít dlouhý protokol kvůli PCO syndromu. Ale MUDr. říkala, že od MS za 7 týdnů bude ET. To vychází na + - 17.10. Nevím....zjistím 🙂 Ty ty léky dostaneš toho 21.9.? A rovnou začínáš? Jaký já mám strach..... ☹

daphney
5. zář 2011

@sal80 neboj dobře to dopadne a budeme se radovat 😉 😉 😉 ještě léky nedostanu, jdu nejdřív na ko jak mi roste sliznice a jestli není nějaká cysta nebo tak něco, to budu 20 DC a začnu stimulovat až po menstruaci, takže počítám +- začátek října, budu mít krátký protokol... Nějak si to zatím nepřipouštím, injekcí se nějak nebojím, spíš toho jak se budu vyrovnávat s případným neúspěchem, už mě napadlo, že bych si našla nějakého psychologa, třeba by to pomohlo... zítra ještě musím na imunologii, tak snad se to něčím nestopne...

daphney
5. zář 2011

@sal80 a už víš čím budeš stimulovat a jak dlouho?

mufinka26
5. zář 2011

Holčiny hlásím jednoho embroška v bříšku 😀 😀 a jednoho máme ještě schovanýho v mrazáku 😀 😀 😀 jinak dneska sem se ptala v jakym jsou stádiu a jsou to morulky 😀 😀 tak ted už je to jenom na tom malym zlatíčku 😀

sal80
5. zář 2011

@daphney Nabídla bych Ti své služby, ale.....sama se v tom budu plácat a sama to nemám moc zpracované ☹ Injekcí se také nebojím, ale negativního výsledku ano. MOC.

sal80
5. zář 2011

@mufinka26 Holčičko, mám z Tebe takovou radost!!!! Drž se a drž 🙂

sal80
5. zář 2011

@daphney Ještě ne, vše se dozvím toho 8. Pak hned povím 🙂

mufinka26
5. zář 2011

@sal80 no což oto já se držet budu, jenom doufám, že ten malej prdolka má takovou sílu, aby se mohl držet on 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale on se držet bude, sem mu pustila rovnou v autě pěkně písnčku 😀 😀 😀

daphney
5. zář 2011

@mufinka26 tak to je super,uvidíš, že to tentokrát vyjde 🙂 pořádně toho drobečka hýčkej a za pár dní už budeš hlásit //
@sal80 tak jsem zvědavá co ti řeknou, nevíš jak dlouho trvá to schválení od pojištovny? minule už do doktorka posílala, ale nikdo nic neříkal, tak snad v poho schváleno

mufinka26
5. zář 2011

@daphney schválení od pojištovny trvá 30 dní, nebo takhle ta pojištovna na to má 30dní, ale většinou to bývá třeba o týden dřív 😀

sal80
5. zář 2011

@mufinka26 To je správný přístup 🙂 😉

daphney
5. zář 2011

@mufinka26 díky, tak snad se to povedlo, když nikdo nic neříkal... a ty koukej šupky do pelechu a odpočívat, alespoň dneska, mimoušek má ted důležitou práci pořádně se zakousnout,tak ať mu to hezky jde 🙂

sal80
5. zář 2011

@daphney To nevím, ale můj dokor říkal, ať to neřeším, že v tom problém 100% nebude. Tak to neřeším 🙂

daphney
5. zář 2011

@sal80 v tom případě to taky řešit nebudu 😉

sal80
5. zář 2011

@daphney Výborný přístup, drahá 🙂 😉

daphney
5. zář 2011

@sal80 oni to za nás vyřeší, viď 🙂 mužskej říká, že stejně z IVF jsou nejhezčí a nejhodnější dětičky, jelikož se vybere nejkvalitnější materiál a ne jako při přirozeném početí 😀 😀 😀