Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

mufinka26
11. zář 2011

dobré ránko děvčata 😀 😀 😀

marca22
11. zář 2011

@mufinka26 Ahojky tak jak to s tebou vypadá? Kdy budeš testovat? 🙂

mufinka26
11. zář 2011

@marca22 Ahojky no včera sem si myslela, že testnu, už dneska, ale přepadl mě ráno strašný strach tak sem netestla, je to všechno nějaký divný, normálně mě vždy minimálně týden před MS bolí břicho, prsa mám citlivá pořád, ale ted jako bych žádný podbřišek neměla a prsa nejsou vůbec citlivá, je to nějaký divný ☹

marca22
11. zář 2011

@mufinka26 Fakt? Ze ti zmizel premenstruační syndrom tak by to mohlo znamenat že žádná ms nebude 😉 Mě mrcha dorazila naprosto přesně,takže už od rána stimuluji,snad to rychle uteče 😵

mufinka26
11. zář 2011

@marca22 no tak to je skvělí, to budeš mít zachvíly bobíšky v bříšku 🙂 No uvidíme holka jak dopadnu 🙂 😉

marca22
11. zář 2011

@mufinka26 🙂 taky jsem zvědavá,takže testneš zítra ju?

mufinka26
11. zář 2011

@marca22 nevím nevím, asi nee... ale uvidíme 🙂 jo a mám krásně čistou pleť, normálně mívám hrozně moc akné, než sem šla na ET tak sem vypadala jako puberťák a ted nic 🙂

marca22
11. zář 2011

@mufinka26 😕 to se asi přestěhovalo na mě 😀

mufinka26
11. zář 2011

@marca22 no řeknu ti, byla sem až zoufalá, dělaly se my hlavně na obličeji ty veliký bolaví ☹ a ted plet jak miminko 🙂 opravdu je něco jinak 🙂

mufinka26
11. zář 2011

@marca22 jo a už víš kdy budeš mít ET? 😉

marca22
11. zář 2011

@mufinka26 To se dozvíš až si uděláš ten testík no 😉 Jj měl by být kolem 26.9. ale doufám že dárkyně bude reagovat rychlejš,většinou bývá stimulka 10 dní,jí to vypočítali na 13 dní,to mi připadá dlouho,takže je i možný že ET bude dřív 😕

mufinka26
11. zář 2011

@marca22 já měla stymulku čtrnáct dní 🙂 nebuj a určitě vyberou ty nejlepší bojovníčky 🙂

marca22
11. zář 2011

@mufinka26 Fakt? Tak to je zvláštní,mě stimulovali 12 dní a ještě jim to přišlo nějak hodně a že reaguju pomalu a to první IVF mi stopli už po 9 dnech,tak to jsem z toho jelen 😒

mufinka26
11. zář 2011

@marca22 tak já si ten testík zítra urobím 😀 😀 😀 😀

marca22
11. zář 2011

@mufinka26 No jasný kolikátý den po ET budeš?

mufinka26
11. zář 2011

@marca22 tak já měla 13. den OPU ted sem koukala do blogu, mám tam vyfocený protokol 🙂 já měla vysoký dávky hormonů, denně čtyři ampulky 🙂

mufinka26
11. zář 2011

@marca22 zítra pokud nebudu počítat první den ten den kdy dělaly ET tak sedmý, pokud budu jako první den počítat i den transféru tak osmý 🙂

marca22
11. zář 2011

@mufinka26 Tak to mi připadá ještě dost brzy nebo už mívají holky 8. den dušíka? Já se v tomhle fakt nevyznám 😕

mufinka26
11. zář 2011

@marca22 já tam minule měla dušíka už sedmý den 🙂

marca22
11. zář 2011

@mufinka26 Fakt? Tak už jsem v obraze 🙂

mufinka26
11. zář 2011

@marca22 😀 jenže o to víc se ted bojim testovat, ten dušík nám sice krásně sílil, ale najednou zeslábl, až se stratil a i z krve bylo potvrzeno neg. výsledek ☹ takže biochemický těhu. proto mám ted strach 😒

katka1311
11. zář 2011

Ahoj holky 🙂 já měla stimulku dlouho 12 dní,stimulovala jsem Menopurem a tyky 4 ampule denně 😒
@mufinka26 tak holka držím palečky ať jsou krásné // 🙂

mufinka26
11. zář 2011

@katka1311 děkujii za džení palečků. 🙂

mufinka26
11. zář 2011

Ahoj holky, tak nějak začínám chytat totální paniku. Mám strašný strach udělat si v týdnu ten těhu test ☹ vždycky sem byla tak silná, po ET sem se nemohla dočkat, kdy už budu testovat a dneska to na mě totálně padlo, mám doma takovou zásobu testů a chodím kolem nich, jako by to bylo to největší zlo 😢 ☹ nechápu co to semnou je ☹ nezlobte se, že sem píšu v takovýmhle rozpoložení ☹ ale opravdu se nepoznávám ani já ☹

katka1311
11. zář 2011

@mufinka26 já po prvním IVF jsem nakoupila testů a byla nedočkavá kdy ho počůrám.
Teď bych asi reagovala tak jak ty a měla strach,to asi určitě 😖 .

mufinka26
11. zář 2011

@katka1311 vůbec se nepoznávám, ještě včera sem psala jak se nemůžu testování dočkat a ráno sem chytla takovou paniku ☹ dneska mám nějaký divný den.. plakala bych nad blbostma ☹ za ty roky nezdarů sem už udělala takových testů a to u polovyny minimálně sem věděl, že budou negat. a ted sem jak malá Jaruna ☹

petrajda
11. zář 2011

ahoj holky, přeju hezký večer..

mufi - já se při první ivf také bála udělat test a nakonec jsem ho vyšetřila.Dostala jsem to dřív.Myslím,že teď podruhé to budu mít stejné. 😔

katko - mufi - teda vy jste měli vysoké dávky, to valím oči.

mufinka26
11. zář 2011

@petrajda no já to určitě nedostanu, nikdy sem to nedostala, ale mám spíš strach aby se neopakovalo to biochemický těhu. třetí pokus a já sem vykleplá jak ratlík, při prvních dvou sem to neřešilaa prostě testovala ☹ nepoznávám se

petrajda
11. zář 2011

@mufinka26 se přiznám,že nevím co je přesně biochemický těhotenství,ale zřejmě to je něco s hcg?
A jak píšeš, že jsi to nikdy nedostala..já si třeba myslela,že po Utrogestanu mrchu nedostanu,při iui to tak vždycky bylo. No a byla sem pak velice nemile překvapená.Přišla s velkou parádou.
No ale já ti tu přeci nechci psát co já..holka nedivím se ti,klidně netestuj jestli nechceš,ale do caru stejně půjdeš na krevní testy, je to tak?

mufinka26
11. zář 2011

@petrajda nakonec si ten test stejně udělám a podle toho se budu obědnávat do CARu, já to po ET nikdy přes utrogestan nedostala, vždycky až když sem ho vysadila. to biochemický těhu je, že se boban sice uchytil, těhu testy poz. ale pak začaly slábnout až se i z krve potvrdilo negat. tohle vše se odehrává většinou bhem týdne, normálně by ženská ani nevěděla, že je těhu a prostě by to dostala, jen s dvodením spožděním, ale tím, že testujeme už podstatě tak brzy, tak se to zjistí ☹