Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

eva.u
29. zář 2011

@caricia1 Ahoj,myslím,že krátký?ale přesně nevím,jaký je v těch dvou rozdíl ☹ .Ale možná jsem si píchla včera jen první a zase poslední.Měla se mi rozjet MS a nic,takže mám pohovor s dr.jestli budu pokračovat v píchání ☹

eva.u
29. zář 2011

@mufinka26 Ahojky a díky 🙂

caricia1
29. zář 2011

@eva.u Krátký je zhruba na 9 dní,dlouhý tušim 3 týdny?To nevim,já měla krátký.Ale krátký protokol se začíná píchat 1DC. 😉

eva.u
29. zář 2011

@caricia1 tak to mám krátký a měla jsem si začít píchat 2DC ?

caricia1
29. zář 2011

@eva.u já nevim jak je to s tim dlouhym.Ale na krátký se začíná 1DC a je to zhruba na 7-9 dní

eva.u
29. zář 2011

@caricia1 no první den jsem si jela pro injekce a od druhého si mám píchat a mám si píchat 7 dnů

caricia1
29. zář 2011

@eva.u Tak to je krátký protokol 🙂

mufinka26
29. zář 2011

@katka1311 ahojky, já takhle brzy musím vyrážet do práce, malá dneska jde do školy od nbabičky jinak bysme vyrážely už v půl sedmý 😀

katka1311
29. zář 2011

@eva.u Ahoj vítej mezi náma 😉
@pitrisek26 Já ji měla dostat zítra ale přišla už dnes 😖 Píchám Merional,Fostimon a Gonal

baryla
29. zář 2011

. CHtěla jsem vas jen pozdravit------------------ TAK AHOOOJ. Držím palečky at máte krasnou ůrodičku. My jdem na kontrolu až v pondělí. To mame 7 den pícháni gonalu a stálé čichání Synarelu. No a pak se uvidí jak budem pokračovat dále. Mějte se moc hezky a TFUJ TFUJ TFUJ. 🙂 😉 🙂

hotaska
29. zář 2011

Krásný večer všem, tak jsem to přežila 🙂 máme 26 vajíček, ale ještě musí odstranit "zrno od plev" 🙂 a až zítra ráno budu vědět počet použitelných. Mám velké riziko rozvoje OHSS ....dostala jsem injekci do prdelky na rozloučenou a zítra ráno znovu, mělo by to potlačit. Dva dny polehávat a 3litry tekutin denně. Jinak jsem tam čerstvě po narkóze zase povídala nějaké nesmysly, stejně jako minule. A to jsem si říkala, že budu tentokrát držet pusu, zase prd 😉

hotaska
29. zář 2011

@vanule co ty, jak se cítíš? 😉

mufinka26
29. zář 2011

@hotaska no tak teda to je krásný počet, gratulace 😀

katka1311
29. zář 2011

@hotaska Ty jo tak to je úroda,moc pěkná velká gratulace 😉
vanule a jak ty???

caricia1
30. zář 2011

Děvčátka kdepak dneska všechny jste ???

petrajda
30. zář 2011

ahoj holky 🙂
@hotaska ty brďo ty máš úrodu...gratuluju a držím palce ať ty plevy nejsou veliké.

já včera byla na další kontrole a vypadá to že vajíček možná bude "až" sedm 😀 😀 😀 . Zvedli mi na další dva dny dávku hormonů a v pondělí jdu na punkci.V sobotu píchám Ovitrelle.

@eva.u ahoj. budeš půjdeš na kontrolu utz a dle té kontroly uviděj jak vajíčka rostou a zda už je nebo není potřea další dávka. Já má mám dlouhý protokol, stimuluju dohromady 4 týdny.Ale já jsem takovej exot,víš? Pomalu mi rostou vajíčka a nikdy jich ze mě moc nedotanou 🙂

petrajda
30. zář 2011

@caricia1 ahoj mladá paní novomanželko 🙂 taky sem se divila.Včera sem se sem nedostala..

vanule
30. zář 2011

@hotaska ahooj tak já "snesla" 22foliků a dnes už jsem volala tak 12 oplodněných. Další telefon v pondělí a a ET zřejmě v úterý.
Jinak včera mi bylo tak blbě, fuuuj dle dr bych se měla hyperstimuláku vyhnout, ale řeknu Vám bolí mě břicho-jako by bylo plné vody a néé a né ven. Raději budu celý život píchat injekce než tohle....

vanule
30. zář 2011

@hotaska joo a já pro změnu si nedám pokoj ani v narkoze, normálně se mi zdálo, že jsem prodávala 😀 😀 😀

caricia1
30. zář 2011

@petrajda Ahojda...Nu tak vidíš,nakonec tam přeci jen bude urodička tak to je super 🙂

caricia1
30. zář 2011

@vanule to máš krásnou urodu teda 😉 Hele já jsem jim na sále říkala po narkoze,že se mi zdálo že jsem zaspala na OPU a jestli je to možný 😀 😀 😀 😀

hotaska
30. zář 2011

@mufinka26
@katka1311
@petrajda holky moc moc děkuji! Ale jak všechny víme, počítá kvalita a né kvantita.
Slavit se nemá předčasně .... 😀

@vanule
@caricia1 to je fajn, že v tom povídání nejsem sama 😀

hotaska
30. zář 2011

@vanule já tyto pocity nemám, ale břicho a celá spodní část bolí a bolí 😝 hlavně když chodím, toto jsem poprvé rozhodně neměla! Včera musel nastoupit kamarád Ibuprofen, nevím jestli to můžu nebo ne, ale nebylo vyhnutí.

vanule
30. zář 2011

@hotaska anesteziolog mi taky říkal, že pokud budu cítit bolesti ať si vezmu léky , na které jsem zvyklá. ale naštěstí nic mě takhle nebolí, jen to břicho a to spíše jako tlak než bolest. Tak budu jen doufat, že to přejde. Už víš jak se zadařilo "zrnu"???

cuddle
30. zář 2011

ahoj holky , byla jsem rano na te genetice, no jen se poptala na sourozence, rodice a deti sourozencu rodicu a jestli ziji prarodice, pripadne kdo naco zemrel, rikala, ze tim ze ma manzel horsi spermio budou delat nejaky test navic u nej, ale moc jsem nepochytila naco, neco s DNA a cosi...nevim a pak jeste nejaky test navic u me, tim, ze jsem potratila, neco se srazlivosti krve a cystama - no ale pry nam vysledky prijdou domu postou a jedna kopie do Caru a ze kdyby tam neco bylo budeme se domlouvat dal
ale rikala, stejne s tim neumime nic delat, jedine co muzeme pak je testovat embrya a vybirat jen ty dobra
no a v pondeli ultrazvuk jestli ta mrcha dorazi nebo se nekam odstehovala..

hotaska
30. zář 2011

@vanule hodně odpočívej a hodně popíjej! Já jsem si myslela, že tři litry za den nedám, ale jde to 😉 A vidíš já ti říkala, že vydolují a vydolovali a kolik! 😀

Dnes ráno jsem volala....22 k oplodnění a 16 oplodněno, prý to dopadlo moc dobře, tak snad nekecá 😀 😝 v neděli volám znovu.

eva.u
30. zář 2011

@petrajda ahojky,na ulz jdu v pondělí,tak uvidím,co mi dr řekne,ale mám to podobné,také málo rostou vajíčka a v levém vaječníku skoro nic.Tedy jen když jsem si nic nepíchala,tak jsem zvědavá,jak to bude teď když si píchám 🙂 Snad se něco urodí 🙂

vanule
30. zář 2011

@hotaska tak to je super 🙂 🙂 úroda, prostě jako na podzimní sklizeň 😵

vannilie
30. zář 2011

ahoj holky

vannilie
30. zář 2011

🙂