Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
9. srp 2011

@maky30 Myslím, že ano. Bere si sama vodítko a "svoje" klíče a stojí u dveří 🙂 Klíče má proto, že je nosí a já nechtěla mít své věčně uslintané 😀

maky30
9. srp 2011

holky můj užje doma z lesa, takže se loučím a přeji dobrou noc 🙂 pa

marca22
9. srp 2011

@sal80 hele peníze budou,my nebudem a jediné co tu po nás zbyde jsou naše děti

vannilie
9. srp 2011

tak ahojte baby

sajab
9. srp 2011

@maky30 Jasně, ani na chvíli jsem nezaváhala a znovu chci jít do dvou 😉 Já říkám, že lepší je mít 3 možnosti než jen dvě 😎 Doufám, že nám to štěstí přinese.Díky němu se cítím také lépe,když jsem přijela po "porodu" s nemocnice,tak sisedl vedle mě a dal mi packu na klín a pak si položil hlavičku a tak smutně na mě koukal ☹ jako by chápal co prožívám.

vannilie
9. srp 2011

dobrou noc 🙂

sal80
9. srp 2011

@maky30 Dlouhý je na 4 týdny. Krátký na dva.

sal80
9. srp 2011

@vannilie Ro rožnova pod Radhoštěm? Tam jsem chtěla bydlet... 🙂

sal80
9. srp 2011

@maky30 Dobrou 🙂

marca22
9. srp 2011

@sal80 😀 to je dobrý,my zase máme v zimě větrání bez jediného kroku,ta naše taky otvírá dveře,takže když topíme v krbu a je tu vedro,tak jí prostě řekne Shelina ven a ona jde,vyskočí na kliku otevře dveře a hotovo,zavírat ale neumí 😒

sal80
9. srp 2011

@vannilie Dobrou i Tobě 🙂

sal80
9. srp 2011

@marca22 To nevadí, alespoň se projdete 😀

marca22
9. srp 2011

@sal80 to jo 😀

sal80
9. srp 2011

Pádím dnes také na kutě, jedu zítra do Prahy na služebku 🙂 Pa a hezké sny 🙂

daphney
10. srp 2011

dobré ranko, pokusím se během dne dočíst, ale dnes toho v práci bede asi hodně ☹
pěkný den 🙂

caricia1
10. srp 2011

Dobré raníčko 😉 😉

mufinka26
10. srp 2011

dobré ránko 🙂

daphney
10. srp 2011

koukám, že tady holky večer zase řádily 😀 jakpak se dneska máte? myslela jsem, že bude hodně práce, ale nakonec to celkem jde...
po obědě jedu do gennetu, mám asi milion otázek, tak ať se dr. těší 😀 od včerejška mě pobolívají vaječníky, tak nevím jestli náhodou neproběhla ovulka, i když folík byl v pondělí malej, ale co když se tam někde schovával nějakej pěknej,akorát ho nikdo nenašel. Takže jsem pro jistotu znásilnila večer příťu a už se vidím koncem měsíce... všechny těhu příznaky, budu testit jak magor a stejně tam bude zase jen /
No nevadí, kdo si počká, ten se dočka 😉 😉 😉

maky30
10. srp 2011

dobrá ránko, tedy dopoledne 🙂

maky30
10. srp 2011

@daphney ahoj, a ty jdeš dnes jen na kontrolu folíků? a víš jak - zázraky se dějí a nikdy nevíš 😉

caricia1
10. srp 2011

Holky jedete někam na dovolenou???

pitrisek26
10. srp 2011

ahojte, tak já se přidala na straně 3 a vy už jste se prokecaly na stranu 21. Všechny vás zdravím a jsem ráda, že neblázním jen já, já už z toho fakt magořím 🙂
@caricia1 my jedeme 26.8 a je to pro mě spása, nebo bych skončila v kroměříži
pro holky co chodí do zlína, já taky chodím ke křenkovi, a zvažuju, jestli nezkusím někoho jiného, taky mi moc nesedí 😒

maky30
10. srp 2011

@caricia1 ahoj, my letos dovču musíme oželet, protože máme zbrusu nový domek.. je to ale super mít terasku, pejska.. na druhou stranu to chce i čistit hlavu, chtěla jsem si vzít dovču jen tad v čr a odpočívat, zajet se okoupat atd.ale to počasí je úplně na prd ☹

maky30
10. srp 2011

@pitrisek26 hoj pitrisku, se to tady rozjelo že? 😀 tady se to vždycky večer sleze a jede to 😎 čoveče s tím křenkem si taky nejsem stopro jistá a už jsem měla nápad na zaječí úmysly.. ale víš co mě povzbudilo? že psala nějaká kočka z jiné diskuze, že otěhotněla u Křenka 🙂

caricia1
10. srp 2011

@maky30 No my jsme taky letos nikam nechtěli,protože jsme měli na červenec 1.IVF,ale jelikož nevyšlo,tak bych ráda někam jela si vyčistit hlavu a načerpat nové síly.O to víc když bydlíme v bytovce a mam leda tak balkon 😉 Ale zase nevím jestli stihnem něco do září abych stihla KET.Tak uvidíme.

caricia1
10. srp 2011

@pitrisek26 Proč ti to tam nesedí?

maky30
10. srp 2011

@caricia1 tak to si zajeďte, nějakou last-minutku určitě seženete 😎 a pak budeš odpočatá a na září připravená.. pak už si třeba nezajedeš, když budeš těhule 😉

caricia1
10. srp 2011

@maky30 U mě je to ještě o tom,že jsem na neschopence protože jsem zdr.sestra,tak mi dali PN hned od stimulky.A ted v ní pokračuju protože prý musím být v klidu když jsem po potratu atd...Ale myslím že obvodní dr.by mi napsala že ze zdravotních důvodů doporučuje přímořský pobyt..Už to kdysi psala i mojí sestře když marodila. 🙂 Nu tak uvidíme,zeptam se ji na to až tam půjdu.

maky30
10. srp 2011

@caricia1 to jde že ti obvoďačka napíše, že doporučuje přímořský pobyt? tak to je úžasné to jsem ještě neslyšela 😀

caricia1
10. srp 2011

@maky30 no mojí sestře to tenkrát napsala,to už je asi 4 roky..Moje obvodní dr.je taková že za pytlík kafíčka napíše i esej 😀 😀 😀 😀 😀 😀