Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

daphney
30. říj 2011

@sajab to chápu, ale vy ž máte všechno špatný vybraný a navíc v nebíčku dva strážníčky,kteří vás určitě nenechají se dlouho trápit samotné

janinous
30. říj 2011

@sajab @daphney jojo, bezela jsem curat..dokonce nekolikrat.. 😉 Mezitim jsem i posnidala lixusni jogurtek s bilkovinou.. No neni jak mne 😉 Co Ty, Sajabko?? Jak se citis???

sajab
30. říj 2011

@daphney Také je denně prosíme, aby nad těma našima "dalšíma" držely ochranou ručičku. Snad máš pravdu že jsme si to už vybrali.
Jinak holky, zas vám musím něco napsat o skorošvagřici, úplně mě to dostalo. Představte si, že je to tak závistivá mrcha, až to vážně pěkné není. Segra si se svojim příďou koupili vysavač, byl ve slevě, původní cena kolem 17.000,- a teď že za 1700,- To je bomba no ale co, ONA úplně prskala, jak to že si koupili vysavač, šak naši mají. Ale segra s příďou mají koupený svůj barák který rekonstruují, takže tam. No a do toho jak jezdí po světě mají všude známe, tak jim jedni v obchodě s ložním prádlem a peřinama "DALI" soupravu původní cena za dvě 2000,- a oni to koupili za 700 obě 😝 Takže švagřica znova začala prskat. Jak já ju nesnáším fuchtly jednu závistivou. Pokud se jí nelíbí, že namají peníze neměli si pořizovat toho zpratka.

sajab
30. říj 2011

@janinous Právě že až překvapivě dobře a NETĚHOTNĚ, ale snad se to ještě změní, mám na to ještě týden. My si to myslely, že zase čůráš 😀

marca22
30. říj 2011

@daphney Právě že není,při propouštění byl menší,podle nich drobný,ale byl tam,prý se vstřebá,ale hned to nebude,uvidíme zítra,snad neroste Ale myslim si že mi ho při tom prohlížení zase nějak rozdráždili,že začal zase krvácet dovnitř,no uvidíme.. My nejdeme k primářce,jedeme do Archy k Vykysalé. Tak gratuluju 😀

janinous
30. říj 2011

@sajab zas se musim odpojit.. Manzilek vymyslel nejake stehovani, tak potrebuje odpojit net 😢 Tak se drz..a to, ze se citis netehotne, nic neznamena..!!!! Nebooooj!!!!! Oni se ty dve bublinky brzy ohlasi!!! 🙂

marca22
30. říj 2011

@sajab No děkuju,taky jsi na začátku špinila? Já už fakt nevím co si mám myslet,v CARu tvrdí že to je normální,ve špitále a moje gyndařka zase tvrdí že neni,já už jsem z toho uplně pitomá.

daphney
30. říj 2011

@sajab jejich dítě za o bohužel nemůže, ale ona je svině a na každou svini se vaří voda 😠

daphney
30. říj 2011

@marca22 tak na tebe budu zítra myslet,hematom jeden hnusej, co se á co roztahovt prckům v pelíšku 😠 😠 😠

sajab
30. říj 2011

@marca22 Já nešpinila, to může být ten hematom. Vlastně mi nic nebylo, kromě celodeního bléééééééé 😉 Neměla jsem vůbec žádné potíže až do toho osudného DNE ☹
@daphney Já vím, ale štve mě to,neustále napláká jak nemají peníze, ale denně vysedávají v hospodě.Kdy už se jí to konečně vše vrátí?????

daphney
30. říj 2011

@sajab je mi líto toho mrňouse,jak ten k tomu chudák přijde, že má takovou matku ☹ nestresuj se tím,pokud to jen trochu jde, vyprdni se na ně,nestojí ti za to. Potřebuješ být v klídku

sajab
30. říj 2011

@daphney to také dělám, jen tohle mě vytočilo.Já se s nima vůbec nestíkám, prostě jsme k našim úplně přestali chodit. Vůbec mi to nechybí, a pokud já chybím našim ať přijdou, ví kde bydlím. Jinak o tom mém "těhu netěhu" nikdo z rodiny neví.

daphney
30. říj 2011

@sajab rodiče to taky asi nemají jednoduchý,chtějí mít vnouče,tak ji muí trpět... U nás o tom ví akorát švagrová, já mám naštěstí uplný opak toho co máš ty

sajab
30. říj 2011

@daphney to ti závidím, já ze všema bráchovíma přítelkyněma vycházela celkem v klidu, ale tahle mi od začátku nesedla a už vím také proč. Mě dost zamrzelo, že pokud jsme byla já těhule, naši si JÍ ani nevšimly, a když tak jen v tom špatném, zato teď úplně obrátili a já jsme ta špatná a ve všem i v tom, že jsme si mojeho nikdy neměla brát!!!!!!!!!!

daphney
30. říj 2011

@sajab je to smutný, když to říká vlastní rodina ☹ počkej jaké to bude až zjistí,že čekáte zase rodinku,třeba se tím ty vztahy trochu vylepší 😉

sajab
30. říj 2011

@daphney Možné to je, ale důvěra ta už se nevrátí, už to prostě nebude to co dřív ☹ Jen nechci slyšet řeči která pak švagřica povede, asi ju umlátím tím co bude právě po ruce.

marca22
30. říj 2011

@daphney No je to hajzl,ještě se nějak vtlačuje přímo mezi ty 2 mršky,strašili mě že jestli poroste,tak by je moh odtrhnout od živin 😖

daphney
30. říj 2011

@marca22 snad k tomu nedojde, musíš ležet?

daphney
30. říj 2011

@sajab neboj ono na ni taky dojde, jen co tvůj brácha dostane rozum a vyprdne se na ni a pochybuju,že ženská jako ona by byla schopná se sama postarat o dětsko,tak mu ho tam určitě nechá!

sajab
30. říj 2011

@daphney No to nevím, vypracovala si bráchu podle svého. Ještě jednu věc, minulý týden se byli projít,podívám se z okna a oni kolem našeho, fajn, došla jsem si na záchod a vracím se podívám se z okna a oni znova kolem našeho, během 2 minut, přitom cest kterými mohli jít bylo víc,nechápu proč si vybrali zrovna tu kolem našeho 😠 😠 Takže jsme zatáhla žalusky a bylo to 😀 😀 😀 Přece se nebudu rozčilovat, no nééé?????

daphney
30. říj 2011

@sajab jasně zlato nerozčiluj se, nestojí ti za to 🙂 máš krásnou fotku, copak je to ta s tebou za broučka?

sajab
30. říj 2011

@daphney 😀 😎 Díky, to je jeden s mých antidepresív. Moje štěstíčko Tomášek, syn mé kamarádky.

marca22
30. říj 2011

@daphney Měla bych,ale nevydržim to celej den,sem tam si podam jídlo a myju aspoň nádobí,ten můj na to neni a já nechci aby mi sem lezla tchýně,nejsem zvědavá na nějaký blbý kecy. Manža jí říkal že bychom potom brali hned třetí,v tý souvislosti že se prostě nebudem chránit a že to třeba vyjde když bude pohnojeno,a ona hned že to si ještě rozmyslí a já jí říkám že je jasný že se nebudeme chránit a když to přijde tak rozhodně nedám pryč možná svoje jediné biologické dítě a ona hned že to je jedno,že budu vůbec ještě ráda že budu mít děti alespoň takhle,no nakrkla mě neuvěřitelně,to je jasný že je jí to jedno,její biologická vnoučata to budou a na tom abych já měla také svoje přece nezáleží,jí se vážně ptát nebudeme,a doufám že až budou prckové na světě tak mi nebude vnucovat své názory,na to fakt nejsem zvědavá 😒

pitrisek26
30. říj 2011

@daphney tak super, už se na něj těším, opatruj se 🙂

daphney
30. říj 2011

@sajab bude to asi pěknej lumpík podle těch kukadel 😀
@marca22 můra jedna, co je jí do toho.....nebyla bys první ani poslední kdo takhle otěhotněl,navíc se budeš soustředit na něco úplně jiného nž je těhotnění,takže by to klidně vyjít mohlo,ona ať si trhne,neví čím vším sis musela projít abys to štěstíčko měla pod srdcem

sajab
30. říj 2011

@daphney No to je 😀 😀 😀 😀 Zrovna včera jsme byli s kamarádkou na chvilinku venku, než mě můj hlídač zase hnal odpočívat, a ta mi říkala, že jí vyhrabal celý květináč a spořádal hnojivo v tyčince 😀 😀 😀 😀 , naštěstí to byl jen zbyteček, ale lumpík je to pořádný. Škoda, že už má 10 kg a nemůžu si ho pochovat 😅

daphney
30. říj 2011

@pitrisek26 mám ho pro tebe schovanej až to bue aktuální pošlu ti ho 😵 a jakpoak se máš? něco v plánu?

sajab
30. říj 2011

@marca22 Vidím, že u každé je někdo, kdo kazí ten správný požitek ze života 😠 Můra jedna!

daphney
30. říj 2011

@sajab pěknej dáreček 😀 počkej až to budeš mít doma a dvakrát 😀 😀 😀 ještě že mám ty moje neteřinky,jsou to moje sluníčka 😵

sajab
30. říj 2011

@daphney už jsme nad tím nejednou dumala, jaké by to bylo mít to doma 2X 😀 😀 😀 😀 To bych nedělala nic jiného než běhal po baráku a vytahovala "něco" z pus 😀 😀 😀 😀 😀 Ale i tak se moc těším pokud budou znova. Jo takové pozitivum je na naše trápení nejlepší. U mě je ale záhadou, že to jsem jediní dva které si do své blízkosti dobrovolně vpouštím a ze kterýma je mi vážně moc hezky