Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

marca22
30. říj 2011

@daphney
@sajab To jo,ona je prostě zlá a zapšklá,nemá mě ráda ale přetvařuje se že jo a nejsem jediná,nikdo jí není dost dobrý,každého jen pomlouvá,když ho pak ale potká,usmívá se a vypadá jak když ho miluje,nikdo by to do ní neřekl. Musí mít pořád pravdu,všechno musí být po jejím,se mnou jedná jak s malym parchantem,neumí se bavit o ničem normálním,neustále si jen stěžuje,všude a každému a co je nejhorší přehání to a ještě si dost věcí přimyslí aby vypadala jako ta najvětší chudinka. Jen tak pro obrázek,pozve nás a švagry na večeři a pak vypráví mé mamce jak nám musela uvařit atd,já o to nestojim a od ní vážně nic nechci. O malém synovci říká že ho vyfásla na hlídání a kolik toho sežral parchant,nejspíš to myslí ze srandy,ale mě to vůbec vtipné nepřipadá a je toho daleko víc,nebudu vás tím nudit,ale prostě jednou za čas takhle vypěnim 😠

daphney
30. říj 2011

@sajab tak opravdových přátel bývá většinu málo a stačí to...
jdu si dát sprchu a něco trochu dělat, snídaně snad zůstane tam kde má
zaím pááá

daphney
30. říj 2011

@marca22 to raději žádnou babičku než takovouhle důru!!!!! Ty ji k životu nepotřebuješ,tak ať si chodí svoje mindráky ventilovat jinam!

sajab
30. říj 2011

@marca22 Ty a nemá něco společného s mou skorošvagřicí????Mají podobné názory i řeč. NIc si z toho nedělej, určitě sis všimla, že i já občas vypěním tak jako před chvilkou,ale snažím se být klidná a ty musíš být také, dětem to vůbec neprospívá. 😉 Mě vždy babka říkávala, že když se rozčiluju budu pak mít hodně nedobré děti, takže klídeček a žádný stres z někoho kdo za to vůbec nestojí. 😉

sajab
30. říj 2011

@daphney Jo také už musím, Hlídač č. 47 nastoupil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pitrisek26
30. říj 2011

@daphney jedeme ve čtvrtek na fragmentaci DNA spermií a pak až 8.12 genetika. Jinak se víc dělat nedá 😒

marca22
30. říj 2011

@daphney Právě že jo,bydlíme s ní,my v baráku a ona v přístavku a ještě jí musím být vděčná že máme kde bydlet dle manžela,to mě taky sere,ona je sama ženská,platí akorát 2000 za elektřinu,my to ostatní,může být ještě ráda že nás tu má,páč by to sama z důchodu neutáhla,ale tak to neni,na baráku je toho potřeba spousta udělat,ale ona ho manžovi nenapíše protože bychom ji prý šoupli do domova důchodců,jenže já nejsem taková zmije,ale asi si to o mě myslí když může tohle říct,řekla jsem že jestli se jedná o mě dám se klidně do nějaké vyjímky že si nebudu dělat nároky,ale ani tak to nechce 😖

@sajab Kdo ví,ty by si rozumněly 😉

sal80
30. říj 2011

@gambrinuska U nás je tomu podobně. Tomáš má narozeniny koncem července 🙂

sal80
30. říj 2011

@sajab Krásná fotka 🙂

sal80
30. říj 2011

Ženy, vy jste ale drbny, kdo to má dočítat? 😀

janinous
30. říj 2011

@daphney A kde najdu fotecku toho Tveho testiku?? Nikde ji nevidim ☹

daphney
30. říj 2011

@pitrisek26 tak držím paleky ať to dopadne dobře 😉

daphney
30. říj 2011

@janinous beruško nejprve mušíš potvrdit přátelství, mám albíčko, ale jen pro přátele, už jsem ti poslala žádost 😉

daphney
30. říj 2011

@sal80 tak copak jsi nakoupila dobrého?

daphney
30. říj 2011

@marca22 koukám, že to nemáš jednoduchý, třeba se bába trochu uklidní až budou prckové na světě

janinous
30. říj 2011

@daphney jeeeeeee, tak to je dalnice jak vysita!!!!!! Naaaaadhera!!!! Taky chci!! 🙂 jinak máme v marazacku dve blastocysticky 🙂

daphney
30. říj 2011

@janinous neboj za pár dní ji taky budeš mít 😵 no super,takže bude dětí jako setíííííí 😀

daphney
30. říj 2011

@janinous jsme na tom stejně, taky mám v bříšku jednu a dva kousky v mrazáku 😉

janinous
30. říj 2011

@daphney kezby!!! 🙂 Tak snad nebudou tentokrat mrazacci potreba 😉 Uvidime..

janinous
30. říj 2011

@daphney a kolik ze jsi mela odebranych zralych vajicek a kolik oplodneno?? 🙂

sal80
30. říj 2011

@daphney Kočko moje, nekoupili jsme nic úchvatného. Kysané smetany, bagetu, kuřecí maso, máslo, zeleninu. Nic moc, ale já......já kouzlit teprve začnu 😉

daphney
30. říj 2011

@janinous 14 vajíček odebraných a 13 oplodněných, až do čtvrtého dne jich bylo stále 13 ale do blastovysty už jen tři

daphney
30. říj 2011

@sal80 koukám žádné mňumhumky 😒 a co bude dnes k obídku?

sal80
30. říj 2011

Tak jsem to tu dočetla. Akorát jsem naštvaná na to, jací dokáží být naši nejbližší 😢 Také jsem slyšela názor, že třeba nemáme děti, protože bychom je zneužívali a tak. To, že jsme kariéristé je už ohraný vesnický drb.

janinous
30. říj 2011

@daphney tohle nam treba vubec nerekli, kolik do vcerejska nebo predvcerejska zbylo.. Ale tak z tech nasich 11-ti oplodnenych je to slusne..sikovni bojovnicci 🙂

cuddle
30. říj 2011

@janinous no vidis tak jeste 2 do zasoby, pekny 😉

sal80
30. říj 2011

@daphney Naložila jsem kuřecí maso- K němu bude zeleninový salát a opeču na sucho brambory v trubě. Co u vás? 🙂

cuddle
30. říj 2011

@sal80 ja uz kouzlim, bramboracka na plotne, brambory se taky vari a spizky jsou pekne v troube, takze manzel muze klido o pul dvanacty dojit z prace, budu ready 😀 😀 😀

sal80
30. říj 2011

@janinous Asi mi to uteklo, ale kolik máte, z 11 oplodněných, případných sněhuláčků?

daphney
30. říj 2011

@sal80 to jsou názory k zblití 😠