Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

daphney
11. srp 2011

@maky30 néééé to jen výjměčně 😀 tak dobrou chuť

daphney
11. srp 2011

@sajab dokonce 4 děti, tak to přeci musí chápat!!!

daphney
11. srp 2011

@marca22 zasloužil si to 😀

sajab
11. srp 2011

@marca22 Vím, že za to malý nemůže, ale mě to dost zraňuje. Já ju neměla ráda už před těhu, když jsem pak otěhotněla,začala jsem ju tak nějak tolerovat.jenže teď po tom "zážitku" ju nemusím dvakrát a to si ještě dost pohnojila tím,jak začala s těma provokacema 😠

sajab
11. srp 2011

@daphney O jedno přišla v 3měsíci,takže si myslí jak je chytrá.Jenže nás neměla vymodlené a nemusela čekat 4 roky!!!!!!

daphney
11. srp 2011

@sajab přešně jak říkáš a tohle bys ji měla říct, v klidu bez emocí aby se alespoň částečně vžila do tvé situace.....bavila si se s ní o tom co jsi prožila?

marca22
11. srp 2011

@sajab Já to chápu,ale proč jsi jí něco neřekla když tě provokovala? Nebo bráchovi že ti to nedělá dobře?

sajab
11. srp 2011

@daphney Ona o tom semnou vůbec nemluví a já ani nechci. Sama ví jak dlouho miminko chci a jak je to těžké.Jenže tak jako všichni v okolí mi jen říká,že budou jiné děti tak proč truchlit.Jenže pro mě tu už děti byli a budou pořád, nikdy nepřestanou. Byli to moje vymodlené sluníčka ☹

@marca22 Moc dobře věděli co dělají,a že je to pro mě dost bolestivé.

marca22
11. srp 2011

@sajab kdo to nezažil ten to nikdy nepochopí,ale na druhou stranu mají pravdu že jiné děti budou,ale rozhodně ne že není proč truchlit,také bych truchlila,ale musíš myslet dopředu,tohle nikdy nesmažeš,ale musíš se pokusit znovu a znovu,vím že zapomenout nejde,ale zkus na to nemyslet a soustředit se na budoucnost,abys měla to co chceš,aby jste byli rodina,určitě tě čeká mnoho krásného,už žádné slzy,pusť se do boje s plných sil. Přemýšleli jste třeba o adopci? Co nějakému neviňátku poskytnout domov a hezký rodinný život,to také není k zahození

asimetria
11. srp 2011

ahoj holky, koukám jak vážný témata tu řešíte... lidský vztahy, věčný téma...taky to nemáme v rodině ideální

sajab
11. srp 2011

@marca22 Já se snažím se s tím vším vyrovnávat, ale to se musím vyhýbat tomu, co mi v tom brání a to jsou právě ONI. O adopci jsme s manželem uvažovali už před 2 lety,jenže kritéria pro získání dítěte jsou nám nedostupné. Manžel je v inv.důchodu,takže nemocný,finančně na tom jsme tak akorát pro přežití,takže na mimi jsme si museli půjčit. v žádném případě by nám dítě nesvěřili,už jen z těhle dvou důvodů.

asimetria
11. srp 2011

@sajab to je mi moc líto, jestli jsi přišla o miminka, hodně síly

maky30
11. srp 2011

sajab to mě zajímá ty kritérie pro adopci .. já už se nad tím taky zamýšlela, že třeba pokud by se do dvou let nepodařilo tak si určitě zažádáme, ale nevím jak to funguje.. my nejsme ani manželé, to by určitě taky nešlo.. a je tam i předpsaný fnanční příjem?

sajab
11. srp 2011

@maky30 není úplně, jen po tobě chtějí strašně moc papírů,výpisy z bank,pak potvrzení od doktorů zda jste relativně zdraví a dokázali se postarat o dítě atd. Prošmejdí ti celý byt nebo barák jestli je to zdravotně nezávadné a zda by dítě bylo v dobrém prostředí což u nás také nejde,bydlíme u mojí babky, která si za svých mladých let s dědou adoptovali CIKÁNA,takže co není přišroubované nebo zamklé tak už nemáš! 😠 Nejjednoduší cesta je přirozené otěhotnění,stojí tě to nejmíň, ale také si pak nevážíš toho co máš,že????
@asimetria Děkuji,už se s tím pomalu začínám srovnávat,je to ale těžké,když ti v cestě stojí hodně nepříjemných překážek.

sajab
11. srp 2011

@maky30 http://www.adopce.com/ Třeba se dovíš víc než já 😉

marca22
11. srp 2011

@sajab to je mi fakt líto,to jsem netušila. Každopádně držím palečky,nevzdávejte to,na peníze člověk musí kašlat,ty budou pořád,ale my tu nebudeme věčně. A ty kritéria jsi zjišťovala přímo od nějaké sociální pracovnice?

sajab
11. srp 2011

@marca22 Dala jsem tu odkaz na stránky s adopcí.

maky30
11. srp 2011

@sajab takže vy bydlíte u babičky v Březnici a mamka s bráchou a "výbornou" švagřicí bydlí kde? no papírování to bude, ale určitě to jde zvládnout.. mám jednu známou z Otrokovic, po 8 letech snažení to vzdali a požádali si o adopci, mají krásného chlapečka který má 1,5 let a ona je těhotná!!!! chápete to? 😀

sajab
11. srp 2011

@maky30 mamka,taťka,brácha, segra,brácha,švagřica a malý bydlí také v Březnici v RD po dědečkovi z taťkovi strany,my bydlíme s bábkou,cikánem a babčinou sestrou v domě který máti sdědila a mě ho přislíbila jako svatební dar(což zatím není přepsaný na mě) 😕 Hold každá z nás to máme v životě nějak složité a komplikované 😉

marca22
11. srp 2011

@maky30 to se prý stává docela často 😕

maky30
11. srp 2011

@sajab teda to je vás tam požehnaně 😀 my jsme se před měsíce přestěhovali s rušného Zlína do Doubrav, kde jsme postavili domeček a můžu ti říct, že jsem byla za začátku pěkně vyvaleného z toho klidu a samoty 😕 ale postupně si zvykám a mám pocit, že mi to vyhovuje čím dál víc 🙂 jsme tam s přítelem sami, 1x za 14 dní dvou puboši 😀 to jsou přítelovi děti z manželství a to je pak jak když tam člověk hodí bombu, pak vždycky celý den uklízím 🙄

maky30
11. srp 2011

@marca22 stává.. podle mě to bude tou psychikou, člověk je ve stresu z toho že se to nikdy nepodaří a pak jak už má mimčo, upne celou pozornost na to škvně a zapomene, no a pak je to šup šup 🙂

sajab
11. srp 2011

@maky30 Jo my jsme doooooooooost velká rodina a všude kam se podíváš samé děti, takže to ještě umocňuje mou touhu po "vlastním" miminku.

marca22
11. srp 2011

@sajab a četla jsi v nejčastějších dotazech číslo 7?

asimetria
11. srp 2011

@marca22 ahoj marci, ja jsem tu nova vetrela jsem se vcera... na kdy vy planujete ivf?

marca22
11. srp 2011

@maky30 přesně,je to jak ve filmu a věřím tomu,vlastně doufám že se to stane i u nás,vlastně z mé strany je to trošku podobné,nebudu pod srdíčkem nosit své bilogické dítě,tak třeba se nám potom taky někdy zadaří své,až se hodím do klidu 🙂 pěkná naděje

marca22
11. srp 2011

@asimetria Ahojky rozmezí 11. - 27.9.

maky30
11. srp 2011

@sajab dočkáš se uvidíš 🙂 tak jsem zběžně zkukla ty stránky o adopci a chce to v klidu si doma prostudovat, v práci se to blbě čte 😀 ale jen jsem rozklikla dotazy a číslo 7 hmm to je pro sajab 🙂

sajab
11. srp 2011

@marca22 četla,ale my těch proti máme víc,manžel důchodce,já momentálně na neschopence ale pak nezaměstnaná,finance na H..... bydlení kritické. Prostě ani to by nám nevyšlo.

sajab
11. srp 2011

@maky30 vím, že dočkám jen je to na mě už dlouho,kór když už jsme je jednou málem měli ☹ ale naděje umírá poslední,tak doufám, že nám už nezemřela 😉