Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

belle_rose
24. říj 2011

@vanule prisím Tě, kam chodíš do caru? jestli to neklapne musím si najít nový car - tam kde jsem IMSI nedělají...

daphney
24. říj 2011

@belle_rose obdivuju tvoji výdrž, já prostě nedokážu být v nejistotě.... je to pro mě horší než představa, že to nevyšlo, ale o to větší bude u vás řekvápko až na tebe ve středu vykouknou pěkné // 🙂
já chodím do gennetu a pokud budu muset absoltovat další IVF tak rozhodně investujeme i do IMSI ať jsem šalne zase o něco větší

leontyna83
24. říj 2011

@daphney Ahojky, já byla na ET taky ve středu a před chvílí jsem nevydržela a zkusila test, ta druhá čárka tam je, slabší, ale je vidět. Ty myslíš, že to je v těle ještě Pregnyl? Přeju nám oběma aby ne 😉 😵

belle_rose
24. říj 2011

@daphney já jsem právě ted koukala na net, kde v Praze IMSI dělají a našla jsem jen Gennet. Ale co se pamatuji je tam strašně dlouhá objednací doba, když tam má jít člověk poprvé:(

daphney
24. říj 2011

@leontyna83 ahoj a vítám tě tu 🙂
no já doufám že nee, testovala od soboty, to byla ještě slabší druhá čárka, včera už skoro neviditelná, dnes ráno taky a ted v poledme mi přijde, že je o něco silnější, ale pořád duch... no uvidím zítra, snad to nebude ani u jedné duch, ale mimi 😉 😉 😉
měla jsi jedno nebo 2 embryjka?

daphney
24. říj 2011

@belle_rose to asi jo, někdy mi to tam přijde zmatelé, ale vzhledem, k tomu, že tam dělají kromě IVF i genetiku v těhu, tak to bude určitě i kvalitní pracoviště....

belle_rose
24. říj 2011

@daphney zkusím sehnat nějakou známost, aby mě tam vzali, co nejdřív 😀 chci TO do vánoc 😀

janinous
24. říj 2011

@belle_rose @daphney Co je to vlastne IMSI?? Ja jsem myslela, ze to byl jen preklep a melo to byt ICSI 😉

leontyna83
24. říj 2011

@daphney Tak to mě těší, že nejsem jedinej blázen co testuje pátý den po ET 😝 😀 Bolí tě břicho a prsa? Mě od víkendu pobolívá jako před MS. Ale je zase fakt, že já měla Pregnylu 10000, ale už je to 12 dní po. No necháme se překvapit 😵 Mám dva bobíky 😉

daphney
24. říj 2011

@belle_rose třeba to nebude potřeba 😉 zkus se kouknout na to jejich nové pracoviště v Praze, jestli tam neudou termíny lepší
@janinous Intracytoplasmická injekce spermie selektovaná morfologicky při zvětšení 6000x (IMSI) se provádí především v případech opakovaných neúspěchů po IVF a opakovaných potratech bez zjevné příčiny, nebo nízké (90%) určené při konvenčním hodnocení

daphney
24. říj 2011

@leontyna83 já měla sice ovitrille, ale je to v podstatě to samé... máme jednu blastocystu, kéž by nám to vyšlo 😉 a kam chodíte do Caru?

daphney
24. říj 2011

@leontyna83 jinak břicho občas bolí, občas píchne, prsa bolí už od stimulky, takže těžko říct, ale spíš jakoby uvnitř nee bradavky, tak nevím 😒

leontyna83
24. říj 2011

@daphney Budu držet pěsti 😉 ...Pronatal Teplice

janinous
24. říj 2011

@daphney ja slysela jen o PICSI.. Uz je tech pojmu fakt moc 😉 diky za vysvetleni.. I kdyz porad nechapu, v cem je v tech dvou metodach rozdil 😉

leontyna83
24. říj 2011

@daphney já měla vždycky před MS nebo po hormonech prsa děsně citlivá, hlavně bradavky a teď od víkendu mě boli na stranách ty prsní svaly, bradavky ne. A břicho jak před MS, tak doufám, že už nepřijde 😝

daphney
24. říj 2011

@leontyna83 i já tobě🙂 budeš testit zase zítra?
@janinous je toho hodně, kdyžtak koukni na stránky gennetu je to tam vše popsané a vysvětlené 😉

leontyna83
24. říj 2011

@daphney si piš 😀

janinous
24. říj 2011

@daphney v ryhlosti jsem tam nakoukla, ale mam pocit, ze mi hlava dnes nic nebere 😢 Asi bych potrebovala spanek..ale nejak nejde 😢

daphney
24. říj 2011

@janinous lehni si a odpočívej bude lépe 😉

daphney
24. říj 2011

@leontyna83 už aby byl zítřek, snad ten dušák bude o něco silnější 😵

hello_kyttinka
24. říj 2011

Ahojky holky, tak dneska byla kontrola, sliznice je 7,7 mm, folíky povyrostli na 12 mm, na levé straně jich je víc, ale počty mi neřekli....☹ Bohužel to k odběru nestačí, takže pokračujeme dál.... Zase 3,2,3 a ve čtvrtek kontrola a rozhodne se, kdy byude OPU.... Nejblbější je, že už jsem vybrala počet injekcí, co mi platí pojišťovna a už si je musím platit sama, jedna stojí 480, Kč.... A to jsou prý tři pokusy zadarmo...

cuddle
24. říj 2011

holky dnes dosly postou vysledky genetiky, nejen manzel ale i ja nic neprenasime, v tom co testovali a mohli otestovat je vse negativni a v poradku, ufffff aspon jedna dobra zprava

cuddle
24. říj 2011

@janinous hezky vysledek, ja mela 18 oocytu a z toho bylo zralych 12 vajicek, 12 jsme nechavali oplodnovat ICSI, oplodnilo se 11, vsechny se pekne vyvijely, ale do blastocysty dosly jen 2 kousky...je to holt vetsinou uspesnost do 20% pokud nejsou extra vyborne sladene kvality vajicka, spermii

cuddle
24. říj 2011

@hello_kyttinka jo holt to je milna predstava lidi co IVF neabsolvovali, ze pojistovna hradi 3 pokusy.....ach jo , chtelo by to trochu osvetu at si vsichni nemysli, ze nas to nic nestoji, pekne kecy, 28 tis a nashledanou priste, 3 pokusy s pojistovnou a jsme chudsi o 100 tis, co by se zato miminku dalo poridit, ze...
no tak at to pekne dorostou , ja taky stimulovalal 12 dnu a s maximalni davkou 4 ampuli denne, a to jsem mela ten nejlevnejsi Merional a stejne jsem doplacela na lecich pres 5 tis....nemluvim o tom kdybych mela Gonal nebo Puregon, to bych se nedoplatila..... 😠 😠 😠

daphney
24. říj 2011

@hello_kyttinka s těma penězma je to petlo, já jsem sice za léky tolik nedoplácela, ale ono to nasáče, ve finále přes 20 tisíc 😒 tak hlavně ať to folíky pořádně nakopne a povyrostou 😉
@cuddle to je super zpráva 🙂 ty jsi s manžou nebyla na genetice pře IVF? Já musela s příťou absolvovat imunologii i genetiku ještě před IUI a před IVF nám doktorka ještě doporučila laparku

daphney
24. říj 2011

gonal jsem měla já a je to docela pecka, naštěstí jsem reagovala dobře... ale za 28 tisíc máš luxisní výbavičku na mimi nebo super dovču pro dva 😖

janinous
24. říj 2011

@cuddle Hmmmmm, tak to je teda slaba uspesnost..to nam ani nerekli ☹ Tak uvidime..stejne to neovlivnime 🙂 Nejak to dopadne a musime verit, ze dobre 🙂

cuddle
24. říj 2011

@janinous vis co kazdy reaguje jinak a u kazdeho je ta PK jina, ale co jsem tam sondovala, tak nejcasteji zustavaji 2 kousky az 4 - takze dle toho kolik vkladas, tak zbytek mrazis
kazdy car to ma take jinak s PK, nekdo kdyz vidi, ze se pomalu vyviji, tak vkladaji uz 3ti den bunecne, a do blastocysty to nedojde nikdy a spolehaji, ze se s tim telo pripadne popere a jinde delaji jen blastocysty , 5,6ty den PK a kdyz neni 6ty den blastocysta jde to pryc, protoze je jasne, ze to ma spatny vyvoj, tudiz to ani nemrazi, protoze neni jistota, ze se to dobre rozmrazi a je pak sance pri KET

cuddle
24. říj 2011

@daphney nene ja byla na IUI v jinem centru a tam se delala jen imunologie a spermiogram, skoro nikde genetiku pred 1nim ivf nedelaji, pac je to hodne drahy test a tak radeji nechavaji 1ni pokus jen tak a pak pripadne genetiku, no aspon dle zkusenosti co jine holky rikaji

sajab
24. říj 2011

ahoj holčičky 😀 Tak se hlásím z miminkama v bříšku. čekali na nás dva krásní bobušci a jeden se přestal v neděli vyvýjet. Ani nevíte jaký kámen mi padl ze srdce, to jste určitě musely slyšet až v praze nebo ve varech,že???? No jinak musím zpět do postýlky než mě můj uvidím musím odpočívat, mám to nakázané,Tak se mějte pěkně a já sem tam nakoknu pokud mě můj k PC pustí. 😝 😝