Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

mufinka26
8. srp 2011

@jaruska111 to máš pravdu, to ti jen tak neuteče a třeba ten nativ bude lepší, šetrnější 🙂 a bude to to pravý ořechoví 🙂

sajab
8. srp 2011

@mufinka26 Na konci měsíce jdu na kontrolu ke svojí DR tak se jí na to budu psát,ona má totiž ordinaci přímo v CAR jen o patro níž 😅 .Když nebude ochotná tak si to patro vyběhnu a objednám se přímo u nich na konzultaci. 😀

daphney
8. srp 2011

Holky, pěkně se nám to tady rozjíždí 😀 co takhle udělat tabulku, přestávám se v tom orientovat 😉
začnu:
Daphney: 1x iui - negativní, 2 iui snad srpen, září/říjen 1 IVF

sajab
8. srp 2011

@daphney MUSÍ, jinak se ze mě už stane dokonalý 😀 😉 BLÁZEN

daphney
8. srp 2011

@sajab tak to máš kousek 😀

mufinka26
8. srp 2011

@daphney já měla v červenci KET a test byl slabě pozit. Jenže pak to začalo slábnout, a neg. výsledek potvrdila i krev, v CARu řekly, že můžem hnedka stymulovat na další KET, ale očividně sme měli alespon ten jeden měsíc počkat. mímu tělu to neudělalo dobře... Já se sliznicí nikdy problém neměla, vždycky byla dobrá, u nás je to spíš tím, že já neovuluju....

mufinka26
8. srp 2011

@sajab správný přístup 😀 😀
Holky nám to prostě vyjít musí 😀

sajab
8. srp 2011

@daphney Že? Já si umím vybrat co? 😀 Jinak do tabulky 1IVF.

daphney
8. srp 2011

Nám to prostě vyjde!!!!! 😀 😀 😀

daphney
8. srp 2011

@mufinka26
tak teď si jeden měsíc oddychneš a pak šupky pro mrazáčka 🙂 koukám, že už máš jednu cácorku

mufinka26
8. srp 2011

@daphney jojo a ta byla počata zcela přirozeně 😀 dává mi sílu... moc si přeje sourozenečka, tak doufám, že ho brzy mít bude 😀 ono to nebude ani celý měsíc, ale cca 3 týdny

sajab
8. srp 2011

Víte co je na tom všem nejtěžší? Moje skorošvagrová minulý týden porodila syna Jakuba,takže se nemůžu dočkat až už konečně budu mít také prďolu.

daphney
8. srp 2011

@mufinka26 3 týdny to uteče jak voda 😀
Já mám akorát dvě neteřinky, tak se ted snažím soustředit na ně, když vlastní zatím k nám ne a ne přijít 😒

daphney
8. srp 2011

@sajab jééééé to je hezký moje švagrovka porodila před dvěma týdny druhou holčičku 🙂 už jsem v sobotu vozila 🙂

daphney
8. srp 2011

@sajab a povedla jsem jim během třech měsíců... první holčina asi na dva pokusy.... tak kde je ta spravedlnost 😠

sajab
8. srp 2011

@daphney No jo, ale mě to naopak úplně srazilo,byly jsme od sebe 3 měsíce, takže 😢 ☹ O vození nemůže být sebemenší řeč!

mufinka26
8. srp 2011

všichni kolem mě taky rodí, nebo oznamují, že budou mít mimi... taky mi to leze na mozek 😀 😀 😀 😀 ale pořás i říkám, že když je to všude kolem, tak se to těhu štěstí sedne i na nás 😀 😀 😀 😀 😀

sajab
8. srp 2011

@daphney Spravedlnosti se nedovoláš!!! Já to také zkoušela,celé 3 roky marného snažení pak jedno krátké těhu a jiné si rodí ani neví jak a ještě to dají v lepším případě do BABYBOXU 😠 😠

daphney
8. srp 2011

@sajab
tak to na jednu stranu chápu, já nebyla ještě nikdy ani chviličku 😢

mufinka26
8. srp 2011

@sajab
@daphney to je fakt v tomhle spravedlnost neexistuje... mi se snažíme už osm let... před dvěma lety se to povedlo přirozeně, ale mimísek nás brzy opustil v 11tt sem měla zamlklí potrat... takže od letošního února sme do našeho snažení zapojily i CAR 😀

daphney
8. srp 2011

holky prostě to štěstíčko musí jednou sednout i na nás....jinak to přeci nejde!!!

daphney
8. srp 2011

@mufinka26
8 let??? to je šílený.... mi pouze dva roky a už toho mám dost, přijde mi to fakt nekonečné a asi začínám magořit 😒

mufinka26
8. srp 2011

@daphney 😀 😀 😀 😀 sedne a nebude to dlouho trvat a pod stromeček si všechny nadělíme krásný UZ našich miláčků 😀 😀 😀 😀

mufinka26
8. srp 2011

@daphney taky mi přijde, že magořííím 😀 😀 😀 😀 ale až po tom co do mě v CARu pořád rvou hormony. asi se mi splašily 😀 😀 😀 😀 😀

daphney
8. srp 2011

@mufinka26
hormony, přesně!!!! to je tím, taky se na to doma patřičně vymlouvám 😀 😀 😀

mufinka26
8. srp 2011

@daphney naštěstí manžel to chápe 😀 😀 😀 😀 a vždycky když bud plácnu nebo udělám nějakou blbinu, tak automaticky říká, sklidni hormon 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
8. srp 2011

@daphney ted sem koukala, že sme skoro stejně starý 😀

daphney
8. srp 2011

@mufinka26 taky mám chýpavého příťu, naštěstí 🙂
jj ale ty jsi ještě o kousek mladší

daphney
8. srp 2011

holky frčím domů, zítra zase písnu... hezký zbytek pondělka a pozitivní myšlení 😀

vanule
8. srp 2011

@sal80 ahojky, Prednison jsem dostala na podzim po vyšetření imunologie v Praze pro mírně zvýšenou buněčnou imunitu.
Jinak zdravím všechny nové tváře 🙂 🙂 🙂