Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

daphney
29. říj 2011

@hotaska zlatí, to mě mrzí, alemáš pravdu, kdo si počká, ten se dočká... příští měsíc budeš jako rybka a biblince se u tebe bude určitě líbit 😵

sajab
29. říj 2011

kuku, je to někdo? 😎

daphney
29. říj 2011

@sajab čau zlato jsem tu jáááááá, ale jen na chvilku, než bude hotová véča 😉 Jakpak se máš?

sajab
29. říj 2011

@daphney Ahojky, jo celkem to jde,jsem v řadě čekajících a co ty těhulko, jak se daří tobě?

janinous
29. říj 2011

@sajab a já..než manžílek dopracuje a pustíme si Pretty woman 🙂 Jak je??? Máš na chvilku propustku?? 😉

sajab
29. říj 2011

@janinous No to mám 😀 😀 😀 😀 Už jsem z toho ležení přeležená 😖

janinous
29. říj 2011

@daphney No joooo, jak to vypada s tema carkama???? Nejake nove pocity?? 🙂

janinous
29. říj 2011

@sajab Ja se ti nedivim!!!! Ja toho moc nenalezim, kdyz kazdych deset minut beham na WC.. Tech pet litru vody denne me zabije 🙂

daphney
29. říj 2011

@sajab ty si v řadě zavrtávajících stejně jako @janinous já se mám fajn, dneska pobolívá bříško,tak celý den odpočívám,zítra zase testování, už se těším a zároveň trochu bojím 😕
@janinous no u nás bude večer asi něco podobného 🙂

sajab
29. říj 2011

@janinous abych řekla pravdu také hodně chodím 😒 může to být dobré znamení ale také rozumné vysvětlení a to, že se tak děje díky čaji, kterým se napájím. 😅

daphney
29. říj 2011

@janinous už druhý den bojuju se snídaní, ale zatím vyhrávám,takže žádné objmání mísy se nekoná a zítra opět testovačka... jinak si připadám netěhotně 🙂

janinous
29. říj 2011

@daphney Dneska jsi teda netestovala?? A zitra to kdy planujes?? Budu na Tebe mooooc myslet, at je ta carka poradna cara!! 🙂 Takze taky romanticky vecer u filmiku?? Ono co jineho, ze jo?? Moc na vyber nemame 😉

sajab
29. říj 2011

@daphney přesně ve stádiu zavrtávání 😀 Občas mám takový pocit, že mi vrtá někde jinde 😀 😀 😝 😝 Manža mě hlídá, jak oko v hlavě, vše přesně naplánovat.

janinous
29. říj 2011

@daphney Citis se netehotne???? Boj se snidani Ti neprijde jako dostatecny dukaz??? 😉 😀

sajab
29. říj 2011

@daphney tak tak, jak říká Janička, už to je dostatečný důkaz

daphney
29. říj 2011

@janinous to asi je 😀

a na kdy máte holky naplánované testíkování? Já už bláznila brzo, od 4 dne po ET,nechtěla jsem aby mě zaskočil ovotrille 😎

janinous
29. říj 2011

@sajab Ja nastesti takoveho hlidace nemam.. Kubik jen pracuje a pracuje 😉 Ale donutil me do telefonu nainstalovat aplikaci, ktera mu ukaze, kde jsem..pacholek!! 😉 Tak asi nikam nebudu smet😉 Tak prece jenom trochu hlida 😉

daphney
29. říj 2011

tak a jde se večeřet,tak zatíííííím páčko zlatííčka a hezy odpočívejte 😉 😉 😉

vannilie
29. říj 2011

ahoj vsem

sajab
29. říj 2011

@daphney Pořád to nemám zcela ujasněné, možná budu možná nebudu, ještě zatím nehisterčím 😀 😀 😀 😀 Občas sleduji nějaký zaručený příznak,jindy si to logicky vysvětlím, takže KDO VÍ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sajab
29. říj 2011

@janinous no vidíš i tak si tě pohlídá 😉
@vannilie ahojky vanilko 🙂

sal80
29. říj 2011

@janinous Jak je, Jani? 🙂

janinous
29. říj 2011

@daphney No ja vubec netusim, jak dlouho vydrzim..snad co nejdyl.. Nemam doma ani jeden test a zatim neplanuji kupovat 😉 Jak to je s tim Ovitrellem??? Zmizel Ti pak z testu???

vannilie
29. říj 2011

@sajab ahojky sajabinko.jak se mas,ja mam dnes treti davku hormonu v sobe

sajab
29. říj 2011

@vannilie jak jde píchání? Mě to v únoru nešlo dva dny,zato teď mi to nic nedělalo.

janinous
29. říj 2011

@sal80 Ahojky Salinko.. Je celkem dobre, to bricho se fakt zlepsilo, ted uz citim jen ty moje deseticentimetrove vajecniky 😉 Dostala jsem ale dalsi injekce, aby se HSS nerozjel vic.. Piju fakt pet litru denne, dneska jsme dokoupili dalsi dva Protifary, takze jsem veeeelmi zodpovedna 🙂 No a co Ty??? Uz se Ti to pomalinku blizi..a budou se hnizdit 😉 Ja jsem jeste zvedava na zitrek, jestli budeme mrazit nebo nakonec ne..snad jo, rezervicka by se hodila, at se vyhnu HSS 🙂

janinous
29. říj 2011

@vannilie jojo, jak to zvladas???

vannilie
29. říj 2011

@sajab ale jo celkem to jde.pritel je sikovny

vannilie
29. říj 2011

@janinous celkem to jde,ale uz nejka citim bricho nebo co

vannilie
29. říj 2011

@sal80 ahoj salinko